Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хаинбоаз - пътно-строителна сага с непредвидим край!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    И днес със сигурност няма да има. Съобщиха го в бюлетина на "Пътна помощ" тази сутрин. Дано утре се открие.
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    Коментар


      #32
      Отменя се пускането на
      Фиат Палио комби 1.2 73 коня

      Коментар


        #33
        абе тея нормални ли са какви са.все казват някакви срокове за изпълнение и пускане в действие на прохода ,после си променят становището и т.н.майче в неделя за Поморие ще минаваме през Омуртаг - Котел
        Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

        ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

        Коментар


          #34
          Мисля таман на 24-ти да ходя на моренце, ама може и аз да не хвана далаверката.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #35
            Срамота за нас и за цяла България.Глоби дали ще има затова ,че не е готов в указания срок?
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #36
              Днес отварят Хаинбоаз без официално откриване?След дългогодишен ремонт от днес вече ще може да се минава през Хаинбоаз, потвърдиха за ,,Борба

              Коментар


                #37
                Хаинбоаз - ще го откриват, няма да го откриватНикой не знае дали днес Хаинбоаз ще бъде пуснат за движение. В 18 ч. снощи в Националната агенция

                Коментар


                  #38
                  Хаинбоаз готов, но все още затворен, проверяват изразходването на средстватаВнезапна заповед на директора на Национална агенция ,,Пътна инфраструктура

                  Коментар


                    #39
                    Може или да се минава вече късно вечер и през ноща или не пускат никой?
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #40
                      Tornado написа:
                      Може или да се минава вече късно вечер и през ноща или не пускат никой?
                      Отговарям си сам.Не пускат и има освен охраната и служители на КАТ.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #41
                        да не си направил "челен" опит,че си научил?Никой ли няма информация,кога това пусто творение на науката ще може да се използва Аз все се бъзиках,че до нова година няма да го открият,но тъй както се вижда,може да изляза прав...мамка им,искам при следващото си ходене надолу да мога с кеф да ползвам хубавия път,а не да се чудя на кой завой по Шипка ще ме запокити някой тир или автобус в дерето Не ми се ще да минавам Шипка на сняг,не съм ги правил и не ми се иска да научавам какво е...стига ми зимата като се налага да качвам арбанаси
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          #42
                          paralesa написа:
                          да не си направил "челен" опит,че си научил?Никой ли няма информация,кога това пусто творение на науката ще може да се използва Аз все се бъзиках,че до нова година няма да го открият,но тъй както се вижда,може да изляза прав...мамка им,искам при следващото си ходене надолу да мога с кеф да ползвам хубавия път,а не да се чудя на кой завой по Шипка ще ме запокити някой тир или автобус в дерето Не ми се ще да минавам Шипка на сняг,не съм ги правил и не ми се иска да научавам какво е...стига ми зимата като се налага да качвам арбанаси
                          Почаках на бариерата 20 минути и тръгнах.Няма смисъл да се хабят нерви.Ако имаше начин щяха да ме пуснат.Относно Шипка зимата това си е едно перфектно преживяване.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #43
                            абе имах аз едно "преживяване" през хаинбоаз миналата зима и да ти кажа красотата хич не съм я забелязал...видях само смачкания бус и кървищата по капака на тира,не благодаря
                            ex.Мареа ТД100

                            Коментар


                              #44
                              Прохода или на 24 или на 26...

                              Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                              ex:Opel Kadett 1.3
                              ex:Fiat 125p
                              ex:Москвич 412

                              Коментар


                                #45
                                Lestat написа:
                                Прохода или на 24 или на 26...
                                Или някоя дата през септември.Гъбаркат се с нас както си искат.Защо тогава не можем да караме без винетка или ГО когато примерно нямаме средства за закупуването им?
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X