Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хаинбоаз - пътно-строителна сага с непредвидим край!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    През хаинбоаза минах,грижи почти нямах,като изключим един малоумен пенсионер на Мишеморков хан,който както си караше пред мен и се готвех да го изпреваря след като се разминем с насрещния тир,той точно тогава реши да спре вдясно,без мигач, и добре,че тираджията гледаше,че се дръпна максимално вляво,да се разминем трима,защото със тая скорост нямах шанс да спра просто...пълно малоумие Като изключим това,прехода мина безпроблемно,но задруго пиша.......само аз ли имам чувството,че след две години порите които са се отворили по асвалта ще се превърнат в дупки Като го отвориха асфалта ме беше така,бе гладък,сега е на пори....а участъка,който първо отвориха преди две години временно,с по стария асфалт,порите са двойно по-големи и шума при преминаваме е неприятен,а дупки вече има точно на тия места Май пак бъгарска работа....
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      http://dnesbg.com/index.php?page=New...sPage&id=14815

      Коментар


        Пак дрънкат по телевизията че прохода е затворен. Има ли нещо вярно, че другия месец ще пътувам към южното Черноморие?

        Коментар


          Не дрънкат, че е затворен, а че щели да го затварят.Съмнява ме да се случи...Ако се случи - Елена - Стара Река е поносим вариант като настилка, а от към околна природа и натовареност даже е чудесен.

          Коментар


            Миналата година минах през Котел-Омуртаг. Там опцията също не е лоша!

            Коментар


              Временно затварят Хаинбоаз на 1 юли (демек утре)http://vtnovini.com/index.php?option...ife&Itemid=470

              Коментар


                bivmo написа:
                Миналата година минах през Котел-Омуртаг. Там опцията също не е лоша!
                Най-добрият вариант е комбинация от двата маршрута:Търново - Елена - Кипилово - Котел - Петолъчката и т.н.. - така се избягват тесните участъци и големите завои и на двата маршрута.Препоръчвам, ако Хаинбоаза го затворят.За колегата от Плевен - защо изключваш варианта Плевен - Ловеч - Троян - Кърнаре - подбалканската линия (която е новоремонтирана от Карлово до Сливен) ? Вярно, че има доста завои по Беклемето, но пък се кара супер приятно. Не съм го проверявал как е като километри, дали не е много по-далече, но може да го провериш.

                Коментар


                  Пътя от Елена до разклона за Кипилово преди Стара река е ужасен. Дупки, неравности... трагедия. Въобще не си трошете колите там. От Елена до Търново пътя също е един никакъв такъв.... Завои не се избягват. Търново - Елена - Кипилово - Котел също има мнооого завои. През Омуртаг поне асфалта е равен!
                  Immortal написа:
                  bivmo написа:
                  Миналата година минах през Котел-Омуртаг. Там опцията също не е лоша!
                  Най-добрият вариант е комбинация от двата маршрута:Търново - Елена - Кипилово - Котел - Петолъчката и т.н.. - така се избягват тесните участъци и големите завои и на двата маршрута.Препоръчвам, ако Хаинбоаза го затворят.За колегата от Плевен - защо изключваш варианта Плевен - Ловеч - Троян - Кърнаре - подбалканската линия (която е новоремонтирана от Карлово до Сливен) ? Вярно, че има доста завои по Беклемето, но пък се кара супер приятно. Не съм го проверявал как е като километри, дали не е много по-далече, но може да го провериш.

                  Коментар


                    Е най-големите завои на Елена-Сливен са след разклона за Кипилово.Също така, най-големите завои на Омуртаг-Котел са преди Котел.Пътя през Кипилово е новоасфалтиран.От Търново до Елена пътя е приемлив, от Елена до Кипиловския разклон е верно, че има неравности, но чак пък толкоз ?! Минавах последно от там миналото лято, освен през тази зима да се е разбил много... може, не знам.
                    Прикачени файлове

                    Коментар

                    Working...
                    X