Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много кофти , Жоре. Бързо оздравяване.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    Коментар


      #17
      kilar написа:
      Много кофти , Жоре. Бързо оздравяване.
      И от мен...Все пак ’малкия дявол’!
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18
        Диагноза от днес - комоцио. Явно съм губил съзнание.Забраниха ми теливизия, компютри...за цели две седмици.Явно ще съм далеч от форума за известно време.Надявам се да се оправяте без мен, само две седмици са :D
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          Колега съжалявам за случилото се , от скорошен опит по подобен начин знам какво е , но е важно че все пак си се отървал леко , пожелавам ти скорошно оздравяване и оттук нататък безаварийно и безпроблемно пътуване .
          .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

          Коментар


            #20
            Гешче, батка, пожелавам ти бързо възстановяване Ако имаш нужда от нещо, само звънни, по всяко време на денонощието съм на разположение.....
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #21
              Брррррррр,ужас!Важното е,че сте останали живи!Желая ти бързо оправяне!
              Fiat Punto 1.1 6Speed

              Коментар


                #22
                При тази скорост пак леко сте се разминали. Мой приятел заспа на волана на Ауди А4 и след 70м полет през полето се блъсна челно в едно дърво. Скоростта била около 120км/ч. Отворили са се и четирите еърбега на колата, а равносметката е следната: колата - тотална щета, детенцето отзад в бебешка седалка няма и драскотина, жена му на предната седалка с комоцио и счупена ръка, той от кръста на долу нямаше здрава кост. Левия крак - буквално раздробен. Двете ръце счупени, носа и той. Рязали колата, за да го измъкнат, а катаджия хвърлил парцал върху лицето му, за да не гледа, щото представете си как са изглеждали краката му - капачката била в средата на бедрото, петата обърната почти до коляното...Катастрофата стана през септември, а едва сега проходи без патерици, има 1.5 кг железа в краката си.Желая ти скорошно оздравяване и дано никога вече да нямаш такива случаи!
                Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                Коментар


                  #23
                  Леле Жорооооо......скорошно оздравяване и успех.

                  Коментар


                    #24
                    Eх мама му стара...Жоро съжалявам, бързо оздравяване!!!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #25
                      Това което ти се е случило е ужасно Дано да се възстановиш бързо!
                      http://vbox7.com/play:9726159a

                      Коментар


                        #26
                        Лелееееее, тази тема съм я проспал.Жорка, надявам се вече да си ок и да нямаш болки.Остава още малко от двете седмици забрана за ТВ и компютъри :D

                        Коментар


                          #27
                          Вече съм и на работа, но с доста болежки. И белег.Тъпи доктори, 2 седмици и да не ми дадат петъка!
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #28
                            Не разбрах само момата какво е правила на седалката до шофьора! Легнала си е заедно с него!
                            F31 BMW 320d

                            Коментар


                              #29
                              Да се оправяш бързо! И нека господ да те пази, освен ти самия себе си.
                              Fiat Stilo 1.9 JTD

                              Коментар


                                #30
                                Скорошно оздравяване ти пожелавам, това е егати кошмара... А това :- Внимавайте кой ви кара и в какво състояние е! Ще го запомня.п.с.п Напиши как си сега минава ли ти вече? ще е успокояващо за всички
                                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                                Коментар

                                Working...
                                X