Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катастрофа

    Стана тя каквато стана. Но да започна отначало.В събота сутринта решихме да заминем за Турция. Ставаме в 4:30 часа, до 5 всички бяха събудени и в добро настроение. Щяхме да пътуваме 2 коли, в едната, по голямата, 4 човека, в малката 3. Голямата беше Land Rovber Freelender 2, на около годинка, малката - Toyota Yaris, на около 3. До тук всичко беше ок, позабавихме се, ядохме банички, чакахме си и се смяхме доста. Аз бях в Яриса, караше го едно момче, сега се бяхме запознали, но приятел на мой приятел. Колата на гаджето му, той на 30 тя на 20. В София той караше, малко бързо за моя вкус пък и каручката все пак си друсаше. На бензиностанцията на Шел, преди Горубляне се смениха с гаджето си, за да може да подремне. Обясни, че тая нощ била дива, та не бил спал много. Не го разбрах.Момичето караше бързо. По-късно разбрах, че Яриса бил 1.3 около 90 коня, но набра цели 180 като го държеше тя за волана. Въпреки че ми се спеше ми беше притеснено тя да кара, жена пък и бързо...По едно време спряхме, и тя зае пасажерското място. Той седна, започна да си кара на свежи сили с около 120-130. Пекна слънце, пуснахме музика и аз се успокоих. Казах им, Ще подремна.Събудих се от някакви ръце, които ме вдигнаха от пода на задната седалка. пипнах си лицето...и двете ми ръце бяха в кръв. Чудех се откъде е. поогледах се. Наоколо всичко беше изпръскано. Иван ме вдигна, опита се да ме изправи в колата. Питах го какво става. Той промълви, че сме се ударили. Питах го как е, не виждах гаджето му, каза че и двамата са ок. Колата? - Тя не става за нищо, викнах линейка. Ми отвръща той. Попитах за кой...но усетих малка топка в гърлото си..отговора беше...За теб! Тогава разбрах, че всичко ме боли и ми е трудно да стана. Но станах. Слава богу.Чух сирените на линейка, една жена се надвеси над мен и попита дали мога да легна в линейката или да ме отнасят на носилка. Отговорих и с изненадващ за мене тон, съвсем равен - Ще стана.В носилката ми би инжекция, на въпросите ми дали съм много зле само ми кимаха. Не знам защо не се страхувах. После разбрах, че е от кръвозагубата. Отказах и АМБУ, клатушкаха ме в линейката. Едвам не изпаднах от носилката.Зашиха ме много набързо. То си и личи.Накрая разбрах какво е станало. Иван е заспал на волана, докто аз съм бил излегнат отзад. С около 120 се блъска в един бус, който си крета с около 80. Колата се завърта, и само удара на един Голф отзад я изхвърля от платното.
    Прикачени файлове
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Не знам кой е виновен. Но можете да ме видите на последната снимка.В момента съм с 5 шева на челото и ужасни болки по цялото тяло. Нищо счупено за мое щастие.Спътниците ми нямат никакви драскотини, момичето е със сътресение, каквото имам и аз.Момчето е с охлузвания от въздушната възглавница.Моят извод? Внимавайте кой ви кара и в какво състояние е!Аз със сигурност ще внимавам. Вече.
    Прикачени файлове
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      добре, че се е разминало дано повече нямаш такива премеждия
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Лошо Колега важното е че няма тежко пострадали и че ти ще се оправиш...ламарините майната им...важното е, че няма жертви...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          Много неприятна случка!! На никого не пожелавам да се случва!!!Само не разбрах от къде се е появил този Голф ?
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            случка

            Мого гадно се е получило поне няма сериозно пострадали да се оправите по бързо
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Успех във възстановяването.Един съвет от мен, когато се возите не подремвайте без да сте сложили колан, защото тялото се отпуска и не може да противодейства на удара.И като сте имали тежка вечер не карайте Случило се е, радвам се, че си на линия, ще мине.Всички тук сме с теб.
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                Много неприятна ситуация - екскурзионно пътуване за кеф, пък да завърши в по този начин. Да се оправяте бързо (здравето преди всичко), ламарини се оправят и да повторите трипа - Истанбул си заслужава.Всяка скорост над разрешената е неразумна и живота ни учи непрестанно. Въпросът е дали сме добри ученици.

                Коментар


                  #9
                  ох горкият дано се оправиш по-бързо не пожелавам на никого да се случва това което се е случило на теби внимавайте кой ви кара
                  Собствениците на италиански коли са два вида. Едните случайно са попаднали на италиански автомобил, а другите са хората с бензин в кръвта. За тях колата не е средство за придвижване, а източник на енергия и адреналин.
                  PuntoManiac ;]

                  Коментар


                    #10
                    Много неприятно. И добре, че сте имали и малко късмет. Дано се опраиш бързо.
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #11
                      Скорошно оздравяване! Късмет е, че сте се оттървали само с малко контузии!
                      Space Star 1.9 DID

                      Коментар


                        #12
                        Много неприятно. Добре, че сте се разминали без много сериозни наранявания. Скорошно оздравяване ти пожелавам!!!
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          Важното е че сте живи и здрави....
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #14
                            Бързо оздравяване!!!Случилото се случило, важното е, че сте добре!!!
                            RIP Притежателка на горда Panda RIP
                            Bravo 1.2 16V

                            Коментар


                              #15
                              Леле леле...Колега, много неприятно е това което ти се е случило За щастие всички сте се оттървали леко, защото удар при такава скорост не си е шега! Пожелавам ти бързо възстановяване и се надявам да се видим на срещите в скоро време!
                              Fiat Punto 1.7TD
                              Mazda 626 2.0
                              Fiat Croma 2.4 Multijet

                              Коментар

                              Working...
                              X