Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.4 тресе при форсиране на 4000 оборота

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.4 тресе при форсиране на 4000 оборота

    Проблема е че тресе като изфорсирам до 4000 оборота и като пусна газта и на празен ход тресе ужасно за около 10 секунди и после се оправя от самосебе си.А ако в движение форсирам до 4000 и дам на следваща предавка и почва да гърми. Това става на газ на бензин незнам понеже не я карма на бензин. Смених ТПС щото забиваше муцуната кабели и свещи са сменени от кво мой да праи така
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    на газ може да е от кофти смес. все пак ме навеждаш на мислълта, че бачка на 3 цилиндъра щом казваш, че тресе. ако е приемем, че работи на 3 цил- възможности много- кабели свещи, бубина, датчик на кол вал, капачка ако има при теб.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Браво 1.4 тресе при форсиране на 4000 оборота

      mitkosoft написа:
      Проблема е че тресе като изфорсирам до 4000 оборота и като пусна газта и на празен ход тресе ужасно за около 10 секунди и после се оправя от самосебе си.А ако в движение форсирам до 4000 и дам на следваща предавка и почва да гърми. Това става на газ на бензин незнам понеже не я карма на бензин. Смених ТПС щото забиваше муцуната кабели и свещи са сменени от кво мой да праи така
      И аз го имах този проблем-оказа се че ми е хлабав ангренажния ремък.

      Коментар

      Working...
      X