Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунтото харчи масло!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Rokambol написа:
    Венци, Пунтака си е за основен ремонт, няма какво да се заблуждаваш. Ancho, през месец, два съм в Италия и мога да ти кажа, че има всякакви автомобили - и поддържани, и пълни гробници. Друг е въпроса, че италианеца не е шубелия като швабата, например, и умишлено нанася вреди(външни) по автомобила си за да прилапа застраховката и после да я шитне за някое и друго евро. Не случайно, голяма част от вноса от Италия е на автомобили, "поразени" от градушка или леко ударени.
    Мишо знам ма нали знаеш човек докато събира парите за ремонта се надява
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #32
      Re: отговор

      petio4528 написа:
      Много е важно в какъв сервиз ходиш.Центровката на пунтото се прави с пулове,които повечето сервизи нямат.И това оскъпява много.Ако си решил да сменяш сигменти,цената е 140лв.Това е цена на оригиналните,на фиат завода,иначе трябва да има по евтини.А за смяната,зависи какав сервиз намериш.Имаи предвид,че като се отвори мотора,може да излезнат и други неща за смяна.Защо не си караш с селениа голд?
      а ти къде в Пловдив праи твойта!?
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #33
        Rokambol написа:
        Ancho, през месец, два съм в Италия и мога да ти кажа, че има всякакви автомобили - и поддържани, и пълни гробници. Друг е въпроса, че италианеца не е шубелия като швабата, например, и умишлено нанася вреди(външни) по автомобила си за да прилапа застраховката и после да я шитне за някое и друго евро. Не случайно, голяма част от вноса от Италия е на автомобили, "поразени" от градушка или леко ударени.
        Далеч съм от мисълта че всички коли, експлоатирани в Италия са боклуци, за това и казах че ако идеш да си я вземеш от частник проверена още там-няма нищо лошо и колата ще те вози безпроблемно много дълго време. Имах предвид главно за Автокъщите, там е мушингията, взимат ги ефтино (поради броя) а като са и за брак им е още по изгодно, на Италянците също, защото намират пазар на дараците. А тези които ги лапат тук, на наши пазар те си чукат главите след това. Това е което имах впредвид. Поздрави
        FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

        Коментар


          #34
          Е то и от автокъща да е вземеш нали пак ще е провериш да разбереш в какво състояние... дали тук дали в Италия май е едно и също мм?
          Fiat Punto 1.1 6 Speed

          Коментар


            #35
            Robsss написа:
            Е то и от автокъща да е вземеш нали пак ще е провериш да разбереш в какво състояние... дали тук дали в Италия май е едно и също мм?
            Че гълта масло не можеш на место да я провериш, а едва след смяна на масло и изминеш поне 1000 км
            Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
            Втората......пак същата!
            (_-_)______////_______(_-_)
            Punto75-Вече на жената!
            Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

            Коментар


              #36
              Robsss написа:
              Е то и от автокъща да е вземеш нали пак ще е провериш да разбереш в какво състояние... дали тук дали в Италия май е едно и също мм?
              За това използвах думата "мушингия", защото в автокъщата си слагаш главата в торбата автоматично с даването на парите, просто коректен автоборсаджия няма, знам за някви добавки които се слагат в двигатели при пристигането на колата в Бг с които изкарва 1000км и след това - БооООмммм, ремонтче на двигателя, незнам до колко са истина обаче едва ли е изсмучано от пръстите
              FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

              Коментар


                #37
                ми и аз искам такава добавка па ще си я слагам на всеки 1000км
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #38
                  Punto75MPI написа:
                  Robsss написа:
                  Е то и от автокъща да е вземеш нали пак ще е провериш да разбереш в какво състояние... дали тук дали в Италия май е едно и също мм?
                  Че гълта масло не можеш на место да я провериш, а едва след смяна на масло и изминеш поне 1000 км
                  Офф.. е като си в Италия там първо ще е караш 1000км и тогава ли ще решиш дали ще е вземеш???
                  Fiat Punto 1.1 6 Speed

                  Коментар


                    #39
                    Според мен въпрос на късмет особено като го гледа аматьор като мене
                    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                    Втората......пак същата!
                    (_-_)______////_______(_-_)
                    Punto75-Вече на жената!
                    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                    Коментар

                    Working...
                    X