Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полезна информация за Fiat CODE

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    код

    не може да е било то имобилайзера на колата той или работи или не като блокира веднъж трябва да се оправи и тогава колата палиможе да се е нещо бъгнало за момент ако е от кода иначе ако пази старата част може да разбере повечеМодерирано.Не може да е било от имобилайзера на колата,той или работи,или не.Като блокира веднъж,трябва да се оправи и тогава колата пали.Може да се е бъгнало нещо за момент,ако е от кода.Иначе,ако пази старата част,може да се разбере повече.Модераторски екип на fiat-bg.org.
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #17
      Не знам но тва е факт дето са казали "маисторите" в гърция сменили са въпросното чудо за 70^ а пък аз не забелязвам (защото много добре си познавам колата) нищо да е сменявано или да е сваляно за това така попитах все пак мерси за вниманието
      Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
      Alfa Romeo 146 1.9 JTD
      Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
      Alfa Romeo 155 2.0 8V

      Коментар


        #18
        Купих колата само с един син ключ.Продавача ми каза, че само с един е купена от собственика в Италия.Та искам да попитам, как и къде мога да изкарам още един ключ?Може ли да се изкара и master ключ?Благодаря предварително
        Ползвайте мигачи!
        Sometimes I feel like screaming

        Коментар


          #19
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22552 - това е за червен ключ, а син ключ - всеки уважаващ себе си ключар може да ти направи такъв.

          Коментар


            #20
            ogi28b написа:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22552 - това е за червен ключ, а син ключ - всеки уважаващ себе си ключар може да ти направи такъв.
            Благодаря колега
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              #21
              полезно инфо - чипа за имобилайзера (този в ключа) от Пежо Боксер, става за ФИАТ !пробвано и използвано.

              Коментар


                #22
                бъдете така добри и обяснете на новобранеца.вчера си купих Брава само с един син ключ и днес случайно в сенника намерих картата CODE,а мастер ключ засега не съм намерил.не ми свети лампичката за кода.какво трябва да направя в тоя случай?да си изкарам мастер ключ ли или........?благодаря ви
                FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

                Коментар


                  #23
                  branko_d написа:
                  бъдете така добри и обяснете на новобранеца.вчера си купих Брава само с един син ключ и днес случайно в сенника намерих картата CODE,а мастер ключ засега не съм намерил.не ми свети лампичката за кода.какво трябва да направя в тоя случай?да си изкарам мастер ключ ли или........?благодаря ви
                  бе не е като да трябва ама си е полезно да имаш мастер ключ.иначе ТРЯБВА да си изкараш поне още един син ключ, щото ако го загубиш тоя .... вкарваш се в приключение - най-малко няма да си използваш колата някой и друг ден , а за разходите - .. или ще трябва да премахнеш имото, или да правиш мастер ключ + син ключ.

                  Коментар


                    #24
                    Малка корекцийка от моя опит

                    Малка корекцийка от моя опит с ФИАТ кода[quote:cd15dc4598="butaloto"]....[b:cd15dc4598]Процедура за програмиране на ,,празен

                    Коментар


                      #25
                      Колеги и аз си взех колата (Фиат Браво) с два сини ключа и изобщо не съобразих но има ли начин да си поръчам от фиат нов червен или няма такава вазможност? ходих при ключар и той ми обясни че може да се направи добликат на моя син ключ но минимума е 70лв. и там се програмира с една машинка която извлича кода от стария ключ!
                      АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
                      Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

                      Fiat 1100L 42г.

                      Коментар


                        #26
                        FireBlade написа:
                        Колеги и аз си взех колата (Фиат Браво) с два сини ключа и изобщо не съобразих но има ли начин да си поръчам от фиат нов червен или няма такава вазможност? ходих при ключар и той ми обясни че може да се направи добликат на моя син ключ но минимума е 70лв. и там се програмира с една машинка която извлича кода от стария ключ!
                        И за какво точно ти е този ключ?Реално от него няма полза.

                        Коментар


                          #27
                          Темата е много полезна.И аз имам един въпрос,интересува ме защото вчера си взех фиат браво 1.6 16в 98г и ми дадоха 3 ключа 2-сини и един кафяв.Та с кои е наи добре да карам и има ли някаква разлика м/у клиючовете?
                          Fiat Bravo 1i6

                          Коментар


                            #28
                            d.makaveev написа:
                            Темата е много полезна.И аз имам един въпрос,интересува ме защото вчера си взех фиат браво 1.6 16в 98г и ми дадоха 3 ключа 2-сини и един кафяв.Та с кои е наи добре да карам и има ли някаква разлика м/у клиючовете?
                            карай със сините.недей ползва червения

                            Коментар


                              #29
                              В крайна сметка сега трябва да карам със синия или със червения ключ?Кое е по-добре, защото имам и двата ключа и не знам с кой да си паля за да няма проблеми?
                              Fiat Bravo 1i6

                              Коментар


                                #30
                                Извинявай, не ми излезна отговора ти. МЕРСИ МНОГО!!!От утре почвам да карам със синия ключ.
                                Fiat Bravo 1i6

                                Коментар

                                Working...
                                X