Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 143

Тема: Полезна информация за Fiat CODE

u_bo
    Guest
    полезно инфо - чипа за имобилайзера (този в ключа) от Пежо Боксер, става за ФИАТ !пробвано и използвано.

Фиат маниак Аватарът на branko_d
    Регистр. на
    28.12.2007
    бъдете така добри и обяснете на новобранеца.вчера си купих Брава само с един син ключ и днес случайно в сенника намерих картата CODE,а мастер ключ засега не съм намерил.не ми свети лампичката за кода.какво трябва да направя в тоя случай?да си изкарам мастер ключ ли или........?благодаря ви

u_bo
    Guest
    Цитат branko_d написа:
    бъдете така добри и обяснете на новобранеца.вчера си купих Брава само с един син ключ и днес случайно в сенника намерих картата CODE,а мастер ключ засега не съм намерил.не ми свети лампичката за кода.какво трябва да направя в тоя случай?да си изкарам мастер ключ ли или........?благодаря ви
    бе не е като да трябва ама си е полезно да имаш мастер ключ.иначе ТРЯБВА да си изкараш поне още един син ключ, щото ако го загубиш тоя .... вкарваш се в приключение - най-малко няма да си използваш колата някой и друг ден , а за разходите - .. или ще трябва да премахнеш имото, или да правиш мастер ключ + син ключ.

u_bo
    Guest

Малка корекцийка от моя опит

Малка корекцийка от моя опит с ФИАТ кода[quote:cd15dc4598="butaloto"]....[b:cd15dc4598]Процедура за програмиране на ,,празен

Фиат фанатик Аватарът на FireBlade
    Регистр. на
    04.03.2008
    Колеги и аз си взех колата (Фиат Браво) с два сини ключа и изобщо не съобразих но има ли начин да си поръчам от фиат нов червен или няма такава вазможност? ходих при ключар и той ми обясни че може да се направи добликат на моя син ключ но минимума е 70лв. и там се програмира с една машинка която извлича кода от стария ключ!
    АЗ СИ КУПИХ КОЛА ЗА КАРАНЕ А НЕ ЗА БЛЪСКАНЕ!!!!
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp 98г.

Fiat 1100L 42г.

Фиат идол Аватарът на 1115
    Регистр. на
    28.06.2005
    Цитат FireBlade написа:
    Колеги и аз си взех колата (Фиат Браво) с два сини ключа и изобщо не съобразих но има ли начин да си поръчам от фиат нов червен или няма такава вазможност? ходих при ключар и той ми обясни че може да се направи добликат на моя син ключ но минимума е 70лв. и там се програмира с една машинка която извлича кода от стария ключ!
    И за какво точно ти е този ключ?Реално от него няма полза.

Кара Фиат Аватарът на d.makaveev
    Регистр. на
    28.06.2008
    Темата е много полезна.И аз имам един въпрос,интересува ме защото вчера си взех фиат браво 1.6 16в 98г и ми дадоха 3 ключа 2-сини и един кафяв.Та с кои е наи добре да карам и има ли някаква разлика м/у клиючовете?
    Fiat Bravo 1i6

Фиат идол Аватарът на 1115
    Регистр. на
    28.06.2005
    Цитат d.makaveev написа:
    Темата е много полезна.И аз имам един въпрос,интересува ме защото вчера си взех фиат браво 1.6 16в 98г и ми дадоха 3 ключа 2-сини и един кафяв.Та с кои е наи добре да карам и има ли някаква разлика м/у клиючовете?
    карай със сините.недей ползва червения

Регистр. на
    28.06.2008
    В крайна сметка сега трябва да карам със синия или със червения ключ?Кое е по-добре, защото имам и двата ключа и не знам с кой да си паля за да няма проблеми?
    Fiat Bravo 1i6

Регистр. на
    28.06.2008
    Извинявай, не ми излезна отговора ти. МЕРСИ МНОГО!!!От утре почвам да карам със синия ключ.
    Fiat Bravo 1i6

Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Тема: Полезна информация за Fiat CODE

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •