Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коректни/некоректни продавачи/купувачи

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    +++ за Lithrone продаде ми перфектна скоростна кутия. Точен и отзивчив търговец.

    Коментар


      #32
      lithrone написа:
      killah_baby написа:
      Lithrone (- -) съжалявам явно комуникацията ни куца , но от 24. 04 поръчка и поне 3 л.с никакъв отговор. Дано няма проблеми иначе до сега каквото съм поръчвал винаги е било о.к.
      Телефоните са в мен 24/7 ( и трите ). Когато пропусна обаждане, връщам при първа възможност (в рамките на 15 мин). Относно комуникацията чрез чат (ако за такава става дума, предполагам - да) надявам се всеки средно или много зает човек да се съгласи, че когато работата е спешна или поне важна или поне е хубаво да се свърши бързо се ползва телефона. Все пак приемам минуса - да обяснявам, че нямам сестра е излишно.PS. Съмнявам се да е така, но ако не става дума за чат, а сме се чули по телефона, значи много съм се оакал и се извинявам публично : )
      Аз не оспорвам качествата на предлаганите части. Както казах и друг път съм пазарувал от теб и съм доволен. Въпросът е в това че си обявил че отговаряш и на лични а аз чаках повече от 15 дена цитат от обявата: Ако имате въпроси за конкретна част - питайте смело, където и както Ви е удобно!На ЛС и на посочения номер за контакти отговарям в рамките на деня!Тел за контакти: O899O229O1 Относно телефона - да чухме се още в началото ,разбрахме се да пратиш частите и остана да ти напиша офиса и адреса еконт. И тях ти пратих ,но в бързината бях забравил телефон да ти оставя . След като на л.с ми каза че не съм ти дал телефонен номер и това направих същия ден. И от там се почна голямото чакане и три л.с без отговор.Именно за това обясних, че става въпрос за явно недоразомение и проблем с комуникацията ,не търся виновни а отбелязах факти. Поздрави и ако съм те засегнал ,то не съм имал такива намерения.
      weekend hlx 2.0 20v

      Коментар


        #33
        M5kov + + + + +
        Няма такива цени, колеги.
        +1 много доволен.
        1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

        Коментар


          #34
          От мен един голям и тлъст минус за колегата литроне....Може да продава читави части,но е крайно несериозен от една седмица ме мотае и лъже за част,която бях поръчал да ми прати.Обаждам му се една вечер,уговорихме всичко и се разбрахме на другият ден да я прати...Мина утрето,мина вдругиден,нищо не идва...Звъня пак на телефона,казва ми бил изпратил нещо станало с куриера,викам си може..Звъня аз на куриера,търсят хората гледат няма такава пратка.. Обаждам се аз вече за незнам кой път на колегата,който ми казва сега бил зает после щял да звънне до куриера да разпита и след това щял да ми се обади да каже какво се случва....е вече трети ден чакам обаждане....Частта си я поръчах същевременно от друг колега и вече е при мен за да мога да си свърша работата..Ако някой е възпрерятстван,и не може или не иска да свърши дадена работа,по-добре да си каже,а не да си губим взаимно времето....
          Fiat Marea 1.8 16v HLX
          Hyundai Terracan 2.9 CRDI

          Коментар


            #35
            + за Lithrone , бях купувал преди време дребни части. Момчето е супер точно, веднъж дори за стока за 5 лв ми я донесе лично до вкъщи.

            Коментар


              #36
              Голям ПЛЮС за колегата Everlast !
              Бързо, лесно, вк...
              Доволен съм от отношение, комуникация и цена. Да не забравя и коректност, разбира се.
              Успех Колега и всичко да си продадеш.
              Поздрави!
              Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
              Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

              Коментар


                #37
                Колегата регистриран като instaliro - ВНИМАВАЙТЕ ИЗМАМНИК !!!!!!!

                Коментар


                  #38
                  Не мога да дам ник на "колегата", но знам със сигурност, че е регистриран тук. Той самият потвърди.
                  Мога да дам негов мобилен телефон: 0878 484 204

                  Въпросният има обява за Стило на части (в сайтовете за обяви за автомобили - не давам линк, за да не е реклама) и от него взех ЕКУ за моето стило във връзка с тази тема:
                  http://www.fiatforum.bg/showthread.p...-ток/page6


                  След убежденията, че ЕКУ-то е здраво и че даже е купувано ново тук от от БГ го взех и го предупредих, че ако има проблем ще му го върна. Съгласи се, но ме убеди, че нямало проблем и даже още имал гаранция за компютъра. В крайна сметка Стилото ми започна да пали, но изобщо не се форсира. Работи само на празен ход. Звънях му неколкократно с молба да взема дросела за проба, за да сме сигурни дали проблема е в ЕКУ-то или в моя дросел или просто новото ЕКУ и моя дросел не се разбират нещо, за да е ясно къде е проблема.

                  Първоначално се съгласи, след което се разбрахме да се видим в Понеделник, след което остана за Сряда, която Сряда стана Четвъртък сутрин, която стана Четвъртък вечер. Съответно ни вест ни кост както казва народа, а днес изобщо спря да си вдига телефона и не връща обаждане.

                  Нали се сещате колко е здраво и ЕКУ-то в крайна сметка? Дано да греша, но едва ли.

                  Колата преди беше в кв. Люлин (когато взех ЕКУ-то), а сега по негови думи я е преместил в някакъв двор в Божурище (това не знам колко е вярно). Ще я познаете лесно, защото е с камуфлажни предни калници, фолио на тавана (май го водят карбон), а иначе колата е светло сив металик в лош външен вид на железни джанти. Както и да е - пиша всичко това, за да не се опари някой друг колега със Стило.

                  Хайде лек ден и умната!
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #39
                    Има развитие:

                    Човека е класически измекяр.
                    Оказа се, че ЕКУ-то, което ми е продал е повредено. Оправих го (така де Михаил Пешев го оправи) и колата тръгна.

                    След разговор с продавача на повреденото ЕКУ ми беше заявено, че това не било вярно и че ми е продал здраво ЕКУ. Той откъде да бил сигурен какво точно било станало разбираш ли...само да вметна, че се изпусна и каза, че и неговото Стило не се форсирало, но това било от дросела разбираш ли...иначе компа бил здрав. Просто нямам думи и думи нямам. Пълно е с боклуци на килограм.

                    Ама то аз съм си за бой. Хем си знам, че от Люлин нищо не се взима, ама ето на...
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #40
                      neonman е некоректен, от обявените цени в обявите му тук след два разговора по телефона цените станаха с по 50-100лв отгоре......

                      Коментар


                        #41
                        Плюсче

                        Плюсче "+" за колегата "richov"от тази тема: Фиат Мареа на части
                        Генерацията е вече при мен.

                        Поздрави
                        Последна редакция от pl4 8rp; 11.01.2019, 20:11. Причина: YouTube, готин
                        Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                        Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                        Коментар


                          #42
                          Голям плюс за Колегата busho_101-изключително коректен.
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            #43
                            некоректен продавач

                            купих табло бушони каза ми можеш да го върнеш при проблем върнах го не си го взема излезе ми златно пазете се

                            ---
                            Мнението е слято с правилната тема
                            Модераторски екип на www.fiatforum.bg
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #44
                              Мишо Пешев 0888966014 Чист и откровен мошеник.Лъже и омайва като дърт циганин по телефона.След 45 дена ремонт на ЕКУ струващ "само" 420лв ,то се скапа след 5 месецаhttp://www.fiatforum.bg/showthread.p...BB%D0%BE/page3

                              Коментар


                                #45
                                Попаднах на интересна тема във VW форума за некоректни купувачи https://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=3&t=445901
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X