Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Напоследък жените ме отбягват

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Напоследък жените ме отбягват

    Никоя не се задържа покрай мен. Мисля, че е виновно онова пусто мое желание за съвършена връзка. За пълно отдаване и приемане. Имам 7 точкова система. Нещо като изпит, който държат всички без предупреждение. И ще остана с тази, която издържи и на 7-те точки. А такава все още няма.Ако някоя мисли, че може да издържи теста нека да пише на strunz@rahatolsun.com.trЕто го и самият тест:1. Загриженост за моя животТова го правя малко преди секс. Вече сме в спалнята. Тя мъркоти и се огъва в леглото, а аз се извинявам джентълменски с позив на природата и уж да отскоча за малко по малка нужда. Да, ама не. Отивам в кухнята и изпивам на екс едно пакетче със сода бикарбонат и след това лоча половин литър вода. Дотъркулвам се в спалнята и я поставям върху мен, уж секс ще правим. За броени секунди содата е вече шупнала в корема ми и изригва през устата. Преди това почвам нарочно да симулирам епилептичен спазъм. Представете си как танцува Тина Търнър. И аз така, ама легнал. И само бялото на окото се вижда, и хвърчи пяна от устата.Правилна реакция: да почне да ми маха с шепи пяната от устата и да плаче, и да се опитва да ме спаси.Грешна реакция: да изпищи и да избяга в другата стая.2. Токопроводимост. Много важно за съвместния живот.Когато заспи си обувам чехлите-олигофренки и почвам да ги суркам в мокета. Половин час се наелектризирвам. Суркам се после до спалнята. Тя спи. Допирам я с показалец по носа и изтрещява искра, все едно си излял кофа вода в трафопост. Събужда се уплашена, мустачките опърлени.Правилна реакция: "Ах ти, палавнико!" От радост, че е жива, ми прави френска любов.Грешна реакция: Ругае и пита дали имаме други кретени в рода.3. Тест за сила.Карам колата и почвам да имитирам придърпване на двигателя. Газ, спирачка. След това гася и я моля да слезе да бута. Ако ми каже, че аз съм мъжа, почвам да плача, да смъркам сополи и казвам, че веднъж и аз да й поискам нещо. Тя слиза и бута. Аз давам зор отвътре. Ако успее да я мръдне на метър, пускам ръчната спирачка и й казвам да се качи. Споделям й за теста.Правилна реакция: Радва се, че е направила малко фитнес и ме целува.Грешна реакция: окото ми е синьо, защото ме е ударила с торбичката, в която са обувките й за ремонт.4. Тест за ревностТрябва да ме ревнува. Прибирам се с магистрална циганка и ухилен казвам: "Скъпа, това е... това е... Фатма. Нали така се казваше?" Циганката се представя: "Казваше Мюмюн. Вече Фатма." Питам дали Фатма може да ползва хавлията й, че днес се презорила, била е с 39 човека и трябва да се освежи. После питам не намира ли числото 40 за сакрално и не иска ли да направим тройка.Правилна реакция: Гони циганката и след това мие със сода каустик навсякъде. Целува ме и ми сготвя нещо мазничко.Грешна реакция: Казва "Ми хубуу" и влиза да се къпи с циганката.5. Чувство за хумор.Разплитам си чорапите и пръсвам преждата по цялата къща. След това се омазвам с кетчуп по лицето, вземам най-големия нож и я чакам да се прибере. Тя влиза и с недоумение пита: "Какво е всичко това?" Аз казвам, че съм кандидат член за Черноморската масонска ложа и за да стана член са ми поискали да си разплета чорапите, да изям живо пиле и да обрежа жената, с която живея, а току що съм изпълнил първите две.Правилна реакция: "Ха-ха-ха! А сега се измий, за да не ти обрежа аз кандидат-члена".Грешна реакция: Токчета, отекващи надолу по стълбището.6. Тест за наглоустойчивост.Казвам, че от днес съм гей. Тя се кокори и не вярва. Казвам, че се приготвям за среща и отивам да си правя клизма. Остатъците от клизмата ги събирам в кофа, отивам при нея и й казвам: "Как може да готвиш такива неща?! Как ще се покажа пред хората?"Правилна реакция: "Идиотиноооооо! Ще ме побъркаш от смях!" и получавам френска любов.Грешна реакция: Маскира ме с кофата все едно ще играя в квартална сценка ролята на Дарт Вейдър.7. Седмата точка от теста ще я кажа само на онази, която издържи първите 6. Първо, защото тук четат и малки деца, второ, защото ми е мноооого лична.Айде, че много дълго стана...

    #2
    Размаза ме. Само дето Мюмюн е мъжко име. По-добре щеше да е Несибе (галено от Несее*бе).
    Важно е ти да се кефиш на колата си, а не другите на нея. (Същото като при жената).

    Коментар


      #3
      Ти си луд бе човек.

      Коментар


        #4
        Ах тои маминия
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          #5
          Със следващата почвам да го прилагам

          Коментар


            #6
            ха-ха голям смях :D :D :D

            Коментар


              #7
              Муахахаа, братче ако намериш такава жена, питай я дали има сестра близначка и пиши на ЛС P.S. Ама дали няма във фейса да е кръстоска между бразилска дървесна жаба и нилски крокодил?
              Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

              Коментар


                #8
                Изкъм и аз такава жена
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #9
                  Petar_Pavlov написа:
                  Размаза ме. Само дето Мюмюн е мъжко име. По-добре щеше да е Несибе (галено от Несее*бе).
                  Точно де, идеята е че е транссексуална ромка Умрях да се хиля

                  Коментар


                    #10
                    abarth77 написа:
                    Муахахаа, братче ако намериш такава жена, питай я дали има сестра близначка и пиши на ЛС P.S. Ама дали няма във фейса да е кръстоска между бразилска дървесна жаба и нилски крокодил?
                    луди хора ,да си купи кукла защото такава жена няма и няма да има

                    Коментар


                      #11
                      Щом ви радват продължавам да пиша Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                      Коментар


                        #12
                        idm написа:
                        Щом ви радват продължавам да пиша Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                        Ти ли ги пишеш не ги ли цитираш от някъде.

                        Коментар


                          #13
                          peho написа:
                          idm написа:
                          Щом ви радват продължавам да пиша Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                          Ти ли ги пишеш не ги ли цитираш от някъде.
                          Прав си !!! Цитирам ги на мен не ми стига акъла толкоз да пиша ве. Все пак ги преписвам

                          Коментар


                            #14
                            Много забавно! Като се замисля, ако мъжа ми беше ме тествал с твоя тест преди да се оженим, не бих издържала и една от точките, но сега ще се справя с 1,3,4 и 5. Та, според мен не прибързвай с изпитите, че ще си останеш самичък!

                            Коментар


                              #15
                              Такава жена може да излезе само от лудницата. Текста е страхотен! :D
                              Fiat Stilo 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X