Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пробиване на кутията на филтъра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ммм .. Те доста големи тез дупки...В английския форум пише ,че оня пробил над 40 дупки...Тука виждам само 5-6-7.

    Коментар


      #17
      според мен наи добре си е с спортен филтар аз сам с спортен филтар и много се кефиа от звука особено като отиде над 4 хилиади обоота
      Прикачени файлове
      ето го моето браво4е 1.6 16v. 103hp. http://vbox7.com/play:83171858

      Коментар


        #18
        Не е ли малък тоз филтър ,че да променя толкоз звука?А и какъв е?

        Коментар


          #19
          Днес щях да я пробия ако бях успял да я извадя е как ли не я въртях.. смятах подкланика да махам и така и не можах да я сваля. И все пак за да не ми бъде напразно играчката реших да махна всички бъздухопроводи непосредствено до кутията, така че да остане една голяма дупка...... ефекта:-звука определено се промени, но само на вискоки обороти-вървежа според мен въобще не се промени, даже ми се стори че беше по-спъната и температурата ми се вдигна много бързо (незнам дали това имаше значение)Така че радвам се че не си окипазих кутията. Според мен не си струва
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #20
            Аз пробвах същото и реших ,че ефекта няма да е задоволителен.Затова по-добре един евтин спортен филтър отколкото на*рана кутия

            Коментар


              #21
              ами според мен филтара си е нормален по големина ина4е наистина ми промениа много звука като влезне в обороти дайе един приател като го 4у и вика 4е все едно 3.0 кобика двигател.а за марка немога да ти кажа каква е за6тото и аз не и а знам аз го жзех от един приател за 20лв.ина4е на котиата пи6е тининг
              Прикачени файлове
              ето го моето браво4е 1.6 16v. 103hp. http://vbox7.com/play:83171858

              Коментар


                #22
                g

                здравеите колеги аз сам си надупчил кутията на купето и вади сащия звук като с спортен филтар. имах и спортен но постояно ми цапаше стъпковото моторче с прохоляк и менеше обороти.сега нямам този проблем.

                Коментар


                  #23
                  пусни една снимка да видим
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #24
                    Ми като слагате тея "Мрасотии" от по 20лв. ще ви цапа не само стъпковите моторчета ами и двигателите ще ви "Зацапа" :D..... Съберете си 120лв. и си купете един спортен филтър JR не се намирайте само на работа че ще си окалпазаните моторите!
                    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                    Коментар


                      #25
                      gf

                      праж си колега ама за теб щом K&N струва 20лв. даи да купя няколко.

                      Коментар


                        #26
                        Незнам само с тези дупки от страни на кутията какво ще стане като завали и минаваш през локви?!
                        Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

                        Къде отиваш ти, може би?

                        Коментар


                          #27
                          Най- добре според мен е спортен филтър,сложен в оригиналната кутия без капак , кутията да е изулирана от страната на двигателя и ако имаш възможност да направиш допълнителен въздуховот за свеж въздух към кутията.
                          FIAT - TIPO 2.0i.е

                          Коментар


                            #28
                            Колеги да попитам само ..има ли смисъл да слагам спортен филтър на Фиат Браво 1.9 ТД 100..дали ще ка4и по-не малко мощността ))))
                            Fiat Bravo 1.9 TD100

                            Коментар

                            Working...
                            X