Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

типото умря

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    типото умря

    неиска да запали,абсолютно всичко му е наред по запалването,някои има ли някаква идея.Запали само за малко и до там беше нито на бенз нито на газ

    #2
    всичко съм проверил,тоя номер почна редовно да миго прави чакам с часове.Вчера ме дърпаха от красна поляна към дружба2 и чак на орлов мост запали.днес сутринта запали след като смених бобината.

    Коментар


      #3
      провери комутатора, под бобината. бобината или работи или не. при комутатора електрониката умира бавно и ту я има ту я няма. страдал съм така с пежото на баща ми, голямо теглене падаше докато запали. върви няколко дни и после пак. докато се скапа тотално и го сменихме.
      TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

      Коментар


        #4
        няма комутатор

        Коментар


          #5
          какво е типото. би трябвало да има. но все пак провири ли за искра дали има след дистрибутура. при умрял комутатор по някога има искра, но тя е слаба.
          TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

          Коментар


            #6
            1.4 карбуратор

            Коментар


              #7
              Re: Комутатор

              Mitko написа:
              bereta написа:
              какво е типото. би трябвало да има. но все пак провири ли за искра дали има след дистрибутура. при умрял комутатор по някога има искра, но тя е слаба.
              Аз много плача от слаба искра. Искра има винаги, но е със жълт цвят и малка. Свещите ми чернеят и подозирам комутатора.
              имам един Digiplex мога да ти годам ако е това

              Коментар

              Working...
              X