Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си смъкна колата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    през легнал полицай ,ако мислите че ше ви закачи -зимайте го напряко.Пунтото ми със спортно окачване.Проблеми с легналите полицай само като сме над 2ма в колата - хаехае тогава направо си слизат
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #32
      от каде да си купя и аз такива пружини и колко пари са?

      Коментар


        #33
        имам фиат уно 75i.e. и е като джип искам да си купя спортни амотисьри, ноо не мога да намеря ако някои ме опъти до магазин или някои да продава ще съм му много благодарен искам да я смъкна с 4-5 см не повече. Благодаря предварително :P

        Коментар


          #34
          Аз съм с жълти пружини и имам голям проблем с циментирани легнали полицаи, бордюри и дупки. Сега мислям да слагам тампони ли подплънки ли как му викат да вдигна малко колата и по-големи гуми, че е страшно нисък красавеца и ми опира я броня, я гърне :Р. Ако щете ми вярвате толкова е ниска, че като отворя вратата напълно и ми се сурка по бордюра :D
          Танцувай с любов!
          Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

          Коментар


            #35
            oTBpaTuTko написа:
            Аз съм с жълти пружини и имам голям проблем с циментирани легнали полицаи, бордюри и дупки. Сега мислям да слагам тампони ли подплънки ли как му викат да вдигна малко колата и по-големи гуми, че е страшно нисък красавеца и ми опира я броня, я гърне :Р. Ако щете ми вярвате толкова е ниска, че като отворя вратата напълно и ми се сурка по бордюра :D
            :D хехех чак пък толкова
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #36
              Майтап, майтап - неприятно е ако искаш ще направя снимка
              Танцувай с любов!
              Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

              Коментар


                #37
                Не мога да разбера защо всички казват да не се режат пружините. Много мой приятели да ги резнали и нямат никакав проблем.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #38
                  Несъм чел цялата тема но дали някои е мислил за скобите които свиват пружината.аз си зех скоби щото искам да легна до земята въпреки че съм с спортно окачване..... и ако има ефект на пролет като ги сложа ще споделя мнение .....

                  Коментар


                    #39
                    stefcho_sm написа:
                    Несъм чел цялата тема но дали някои е мислил за скобите които свиват пружината.аз си зех скоби щото искам да легна до земята въпреки че съм с спортно окачване..... и ако има ефект на пролет като ги сложа ще споделя мнение .....
                    По-добре си намери още по-ниско окачване или така наречените coil-over-и защото с тея скоби не си е работа! Който ги е измислил не е имал и грам мозък в главата!!! Само пречи за правилното функциониране на пружината, а има вероятност тая скоба да се счупи!!
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар

                    Working...
                    X