Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си смъкна колата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16

    Коментар


      #17
      Ебати здравия фиат Но твоя случай е 1 на 6578468 незнам си колко.
      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

      Коментар


        #18
        аз съм с -50 мм. пружини .. и нищо не се е скапало ..
        Madness Motorsport
        (\__/)
        (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
        (")_(") signature to help him gain world domination.

        Коментар


          #19
          deadairplane написа:
          nanio написа:
          Знам го този участък минавал съм 2 пъти погрешка и е ад. Ти си късметлия щом не си сменял още нищо, дано не ти се и налага. С какви гуми караш. Ако кажеш, че си с 205/45/16 или 195/50/15 ще съм много учуден, че фиата е толкова корав.
          Всъщност летните са ми това червеното зимата съм с нормални железа
          Аз от както сложих нови носачи с шарнири (нали се опрдават заедно де*ба) и сложих спортните пружини нямам никакви поражения а карам редовно по разни дупки и улици с павета...И през двата сезона карам с 205/50/15 и нямам проблем...Нищо не тропа и не хлопа.Смятам че с това мнение за пореден път трябва да се обедиш че ако сложиш само пружини няма да имаш никакви ядове..Слагай и не му мисли ....

          Коментар


            #20
            Смъква колата с 4 см Че мойта и сега си опира по легналите полицаи, ако я смъкна дори и с 2 см ще бера големи кахъри

            Коментар


              #21
              MrElectro написа:
              Смъква колата с 4 см Че мойта и сега си опира по легналите полицаи, ако я смъкна дори и с 2 см ще бера големи кахъри
              Рецерите карат внимателно
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #22
                Искаш да кажеш, че когато едва минавам през легналия полицай на първа с полу-съединител, е невнимателно каране?А представям си, ако мина с още по-ниска кола, камоли с цели 4 сантиметра ... Ще оставя някакъв чарк след себе си ...Не знам при вас как е, но тук е отвратително.Почти съм сигурен, че никъде другаде няма толкова високи бабуни

                Коментар


                  #23
                  същите от едно време ли са? имам предвид преди да пуснат околовръстното, помня тогава че с натоварен бус трудно минавах през тях , кво остава за кола.ако са същите се чудя как ги търпите, не съм виждал другаде такива

                  Коментар


                    #24
                    Ами как да видиш другаде такива , като просто няма :D Ами същите са си, даже и сега има 1-2-3 нови , които са още по-високи А и не са само те ... Има 2-3 шахти ,които съвсем без проблем могат да ти отнесат картера. Добре, че не ми се налага да минавам често от там.

                    Коментар


                      #25
                      MrElectro написа:
                      Искаш да кажеш, че когато едва минавам през легналия полицай на първа с полу-съединител, е невнимателно каране?А представям си, ако мина с още по-ниска кола, камоли с цели 4 сантиметра ... Ще оставя някакъв чарк след себе си ...Не знам при вас как е, но тук е отвратително.Почти съм сигурен, че никъде другаде няма толкова високи бабуни
                      Чирпан от малък си го помня с високите "легнали полицай".Беше проблем дори за ладата
                      Renault Laguna 1,9 dci 2002

                      Коментар


                        #26

                        Коментар


                          #27
                          MrElectro най-важната част е да знаеш какво точно опира. При моя Меган си знаех какво опира и след първите две седмици не ми пукаше. Фиата ми е опирал 2-3 пъти, но проблема ми беше в кората под мотора не беше хваната в задната и част. Някои може ли да сподели дали пружините на GT-изпълнението са по-къси от на SX примерно. Защото в едни каталози гледам, че за GT дават друг номер пружини.
                          Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                          Коментар


                            #28
                            MrElectro написа:
                            Искаш да кажеш, че когато едва минавам през легналия полицай на първа с полу-съединител, е невнимателно каране?А представям си, ако мина с още по-ниска кола, камоли с цели 4 сантиметра ... Ще оставя някакъв чарк след себе си ...Не знам при вас как е...
                            А аз какво да кажа според теб ??? ....

                            Коментар


                              #29
                              И някъде другаде писах - купих я със спортно окачване. През легналите полицаи минавам, както ме е учил инструктора: спирам и потеглям. Резултатът е спокойствие...но мина ли с 10 километра например, разни неща закачат отдолу и после сънувам кошмари!

                              Коментар


                                #30
                                !

                                Колеги, имам един познат който се занимава с внос на оригинални спортни пружини. Той ми каза че в българия спортните пружини почват от 400лв/бр. Тези дето са по 200 ми обясни как ги правят а именно: Вземат обикновенни пружини нагряват ги до червено, пускат ги в студена вода да ги калят, и после ги боядисват. Жълти, червени всякви.Момчето няма кирия да ме лъже а и да намалява клиентелата си. А ако някой иска за без пари ниска кола, едни скобиза 13 лева, един ъглошлайф и ....мой приятел си отряза 2 витки от пружините на Форда и да ви кажа доста добре се държи колата вече 2- година.П.С. Естествено че е по добре с оригинални пружини, но и варианта ’’направи си сам’’ не е фатален
                                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X