Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да прелетиш по цариградско... 150+

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    ogi28b написа:
    Колега ici - може и с 50 км/ч да участваш в тотализатора, не ти трябва най-вървежната кола. Аз сега открих за това рено 5 - колегата който го хвалеше може би е искал да каже 100 км/ч, а не 190, деветка и нула са едно до друго на клавиатурата, и лесно се бърка. А то стана голям спор И аз предлагам като се видите на някое кръстовище, да не се правите на големи мъже един пред друг, ами да пийнете по бира, и да си полафите, в някое заведение, че вече от рацери стана трудно за движение по улиците. Не знам какво им астава на всички - гледам го зад мен, изведнъж газ, ррррррррррррррр, 2ра 3та, 7000 оборота на двигатела, и се завре пред мен... и гледам на гърба му пише W оградено в кръгче...но е важно да е пред мен! какво им става на тези от ФВ?
    Не знам кво им става, бате ама е са току що закарах гаджето ми и се прибирам и вече съм на ботевградско на първия светофар след Подуене / като излезеш изпод моста / и карам в най-лявата лента за направо / има още 2 леви за наляво, и го гледам 1 от най-дясната / тая дето идва от Слатина, Редута / с ляв мигач и иска пред всички да мине. лошо няма намалих малко и гледам как да му направа път да мине, щото щеше да удари някой, премина успешно човечеца и аз продължавам в най лявата лента за направо и гледам от средната с неква червена кола направо се клатушка към мене с резки движения и викам край и тоя ше завива на ляво и са ше ми смачка калника и се мръднах леко и той направо си зае мойто место, а аз застъпих с левите гуми лентата на тия за левия завой, и го гледам докато ме изпреварваше ПОЛИЦАЙ! и като спря пред мене гледам ГОЛФ 2 ?! и си викам УЖАС давам малко напреде и тоя гледа злобен назад през изпотения джам, викам си що ти не *** майката полицейска и отварям стъклото и тоя вика : НАКЪДЕ ЩЕ ЗАВИВАШ БЕ ? и аз му викам не завивам карам направо. и тоя : А ЗАЩО НЕ СЕ ПРЕСТРОИШ, и аз му викам къде да се престроявам бе ПОЛИЦАЙ не виж, че карам тука, а ти ме прескачаш! и тоя затвори джама изчака да се източат колите дето минаваха на зелено през кръстовището и изперка на червено Пълно е с идиоти... са му е свършила смяната цял ден са го правили на маймуна и са той беше решил да накаже всички шофери по улицата. най интересното е че после се замислих защо така направи и се сетих ... той си помисли, че съм един от всичките тарикати дето на това кръстовище карат до последно в лентата за направо и чак при светофара засичат тея за наляво и така вместо да чака 3 светофара минава пръв на първото светване. и всичко това защото намалих да пусна заблудения човечец дето прецапа 4 ленти за да си заеме мястото което му се полага Аз попринцип въобще не се впечатлявам, ама да ви разкажа .....

    Коментар


      #77
      Disturbed написа:
      ...изчака да се източат колите дето минаваха на зелено през кръстовището и изперка на червено
      Така е колега, те са по-специални!!! Жалко само, че повечето от тях като свалят униформите, и им олепиш по 2 шамара, ще се изходят в гащите, ама като са с униформи са невероятни и се правят на големи мъже! Това са лекета. А истинския полицай трябва да дава пример и да прилага закона!

      Коментар


        #78
        ogi28b написа:
        ... Не знам какво им астава на всички - гледам го зад мен, изведнъж газ, ррррррррррррррр, 2ра 3та, 7000 оборота на двигатела, и се завре пред мен... и гледам на гърба му пише W оградено в кръгче...но е важно да е пред мен! какво им става на тези от ФВ?
        Вече съм убеден, че като ми видят лепенката на задното стъкло и емблемата- тия с Г3 пощуряват- ръчкат да ме изпреварват, та чак аз ги чувам как им щракат повдигачите та ще им изпадат пломбите вътре... Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 На 3-4 пъти изръчках 2-3- 4, колкото да ги дръпна с по 20 метра, ама ония се не отказват бе!Май стикера е виновен. :D :D :D
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #79
          Я да попитам колко от вас са се качвали на 5 ГТ турбо? И не е 1.7сс, а само 1.4сс. и непишете глупости за колата! Поровете се малко и ще видите какво се крие под капака и. И все още има такива в БГ в отлично здраве!

          Коментар


            #80
            5 GTT написа:
            Я да попитам колко от вас са се качвали на 5 ГТ турбо? И не е 1.7сс, а само 1.4сс. и непишете глупости за колата! Поровете се малко и ще видите какво се крие под капака и. И все още има такива в БГ в отлично здраве!
            Колега,това все пак е ФИАТ Форум,а колкото до това какво се крие под капака,трябва ли да вадя преждевременно Уното от бокса,та да го видиме реното колко върви?П.П. До сега на Божура не е имало такова рено което да ме дръпне.Уважавам всички марки коли,но нека бъдем реалисти!Сори за спама!
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар


              #81
              beast31 написа:
              5 GTT написа:
              Я да попитам колко от вас са се качвали на 5 ГТ турбо? И не е 1.7сс, а само 1.4сс. и непишете глупости за колата! Поровете се малко и ще видите какво се крие под капака и. И все още има такива в БГ в отлично здраве!
              Колега,това все пак е ФИАТ Форум,а колкото до това какво се крие под капака,трябва ли да вадя преждевременно Уното от бокса,та да го видиме реното колко върви?П.П. До сега на Божура не е имало такова рено което да ме дръпне.Уважавам всички марки коли,но нека бъдем реалисти!Сори за спама!
              Прав си! Да бъдем реалисти! Дори Уното ти да е турбо, ако не е пипано можеш да дръпнеш само някое сдухано Рено ГТ, но не и в перфектно състояние!

              Коментар


                #82
                Аз пък мисля че одавна настъпи момента в който трябваше да спрем да обсъждаме реното с необятни възможности. Тя за кво беше темата , а ква стана.... вярвам че всички здравомислещи колеги ще се съгласят че е за кофата! или поне за катинара.

                Коментар


                  #83
                  ogi28b написа:
                  Аз пък мисля че одавна настъпи момента в който трябваше да спрем да обсъждаме реното с необятни възможности. Тя за кво беше темата , а ква стана.... вярвам че всички здравомислещи колеги ще се съгласят че е за кофата! или поне за катинара.
                  направо за кофата ... след тва веднага пускам 1 с клипчето ... и ще видите каква е датата, точно тогава когато написах, че съм го направил ))

                  Коментар

                  Working...
                  X