Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да прелетиш по цариградско... 150+

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ХАХАХАХХА пак за мен се сетихте. Не искам да отварям пак въпроса няма да говоря по него. Само искам да ти кажа че за три поредни дни се прибирам за 8 след това 6 и днес за 9 мин ОТ Бриколаж-Софияпрес до Студентски град 7-мо РПУ. Засичам откакто подеглям на бриколаж докато излезна от колата в нашия паркинг Не искам да се хваля а само и аз да кажа каде ми е акъла?!? Карам с летни гуми айде сега не е толкова лошо времето ама ако някой спре рязко пред мен не виждам аз как ще го направя. За мой късмет да чукна на кухата си дървена глава няма злополука.
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #17
      абе не че нещо, ама за 9 минути си е напълно нормално да изминеш тези 4 километра.... Не е ли ? А 6 минути - вече е по-различно. Ама не бързай... тия 1-2 минути повече няма да ти навредят, но ако решиш да ги спестиш... един път се случват нещата... И аз повече съм се зарекъл да не правя глупости. Цариградско е твърде неравен булевард според мен за такива експерименти.

      Коментар


        #18
        Е аз нямам много път по цариградско. Иначе да ти кажа не е нормално 9 мин в тея задръствания Просто трябва да си нахален и те пускат и след ракова нагоре няма ядове. Иначе въобще не съм за тези 1-2-3 минути просто за адреналин. Като карах нормално колата ми даде 11 аз направо се изумих как може да ми даде толкова малък разход А след тези "изпълнения" в момента е 14
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #19
          ogi28b: Освен, че си екстремист си и обществено опасен - добре, че не си писал ЕГН-то си, направо да те арестуват Разбирам да си тестваш скоростомера, но не разборам страстта да го правиш в населено място - все пак си имате магистрала до Пловдив - газ там
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            zarcov написа:
            Карам с летни гуми айде сега не е толкова лошо времето ама ако някой спре рязко пред мен не виждам аз как ще го направя. За мой късмет да чукна на кухата си дървена глава няма злополука.
            Това обикновено не продължава дълго.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #21
              Точно това е , че го правя в населено място където е забранено и ако ме хванат, направо могат да ме издърпат към банишора... има там една специфична Зграда, има решетки на всички етажи, сигурно е жертва на чести обири, а не изглежда да има нещо ценно в нея... ама сигурно има, щото има яко охрана, и ограда..

              Коментар


                #22
                Coupe_S2 написа:
                Типото просто не е стабилно в големи скорости.Нашата цялата започва да вибрира-100-120 ги вдига без проблем на газ и е изпитвана до 170-180км. ама вече е стара и си е опасно.
                Опасна е не старата кола, а неподдържаната И си занесете гумите на баланс за да не вибрира :D
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  #23
                  Уф лапешки истории, с тея малолитражки дето ги пържите сте повече от смешни.. лошото е че и др могат да страдат заради глупостта ви! ама кой ги мисли тея, важното е да се хвалим после..
                  "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                  Коментар


                    #24
                    На Цариградско миналата седмица за първи път се разписах към 170км...Карам си спокойно с 90км.ч и изведнъж някакъв, в последствие го разбрах Ауди А6 с първото купе...Се лепна като марка за мен на около 10см от бронята ми и това със скорост 90 км. Аз само ако отнема газта и сигурно ще ме удари...Та той започва естествено много нервно да свети и свири като някой тарикат....И аз от там 4-та и газ и го гледам тоя плътно до мен и започва ускорението...Това става някъде около Плиска. Аз трябваше да влезна точно след Мак Донълдс за към Младост...Ама не успях...пропуснах си пътя Е този след 150км.ч започна да става на точка...Та завъртях си на Горубляне и обратно към дестинацията ми.Аз тези светещите и свиркащите обичам точно да ги пусна пред мен, аз да им застана зад тях, да си пусна дългите и да си залепна бутона на клаксона, та притеснението да е на мах... Лешпери
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #25
                      нямаше да пиша, ама видях тука разни дестинации и време за изминаване. Бул. Ботевградско шосе, от светофара на старата поща, до кв. захарна фабрика, улица кукуш, това е малко след моста на захарна. Редовните времена са около 12-15макс минути. Имах Деу Тико преди и най-добрия рекорд беше 9 минути! не говора в 3 часа през ноща! Карам 2000 куб темпра от 2 месеца близо и сега наскоро/ като си смених мембраните / подобрих златния рекорд на тикото и новият стана 7 минути! Става въпрос за уникално каране по посочения маршрут, само човек които го е карал поне 150 пъти / гаджето ми живее там / може да го земе за такова време, със сигурност ще ви се стори невероятно :Д Така си е, километрите са около 12, а светофарите ... 14 пп. един път с на 1 познат Алфа-та - 146 1.6 боксер слезнах от моста на захарна с 160 км/час, щеше да полудее, на 4та в последни обороти тая алфа 1.6 прави 160 км в час после спрях за уникалното разстояние от спирката след моста до светофара / завивах на дясно / ако знаете маршрута ще разберете за кво ви говора

                      Коментар


                        #26
                        мда... и аз обичам големите скорости, но пък в града?!?Вярно, че Цариградско не е за 50км/ч, ама чак пък съ 100 отгоре...Както казват колегите - едно куче да ви изкочи, или някой подпийнал граджанин... или пък недай Боже някоя начинаеща шофьорка неправилно да изтълкува премигването "къси/дълги"...Вие сте направо за затвора, превантивно!Елате да ги премерим на магистралата, да видим как вървят "старите" коли... (малко в повече ми е и на мен страстта към скоростите).НО не в населено място.Ама няма ли там камери бе, че ад ви привикат после да ви връчат честитката с трицифрената глобичка.

                        Коментар


                          #27
                          Тези 150-160 км и разни минути дето хвърчат наляво надясно... Не знам, толкова ли ви липсва емоция в живота бе, хора? Аз си признавам, бавно не мога да карам - и бързо не мога де, все пак съм с 80 коня кола - тръгвам бързо, карам сравнително бързо, но... Да караш в София с 80+ ( ако не броим цариградско, България и още 2-3 места ), означава да си повериш живота на случайността, на моментното настроение на някой забързан гражданин или на някой нервак. А мен тази идея нещо не ме блазни. Има и още нещо - возил съм се с хора които карат бавно и пак ме е било шубе, возил съм се при други, които карат бързо ( един от тях мнооооого бързо - малко по-бързо отколкото дори тук сте се хвалили. Просто Пеженцето 306 беше 180 коня и ускоряваше до 100 за 7 сек. ) и не ме е било изобщо шубе. Силно се надявам всички вие да сте от вторите Че все пак след 31 минути свършвам работа и Wellcome to the jungle!!!!
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #28
                            Disturbed написа:
                            нямаше да пиша, ама видях тука разни дестинации и време за изминаване. Бул. Ботевградско шосе, от светофара на старата поща, до кв. захарна фабрика, улица кукуш, това е малко след моста на захарна. Редовните времена са около 12-15макс минути. Имах Деу Тико преди и най-добрия рекорд беше 9 минути! не говора в 3 часа през ноща! Карам 2000 куб темпра от 2 месеца близо и сега наскоро/ като си смених мембраните / подобрих златния рекорд на тикото и новият стана 7 минути! Става въпрос за уникално каране по посочения маршрут, само човек които го е карал поне 150 пъти / гаджето ми живее там / може да го земе за такова време, със сигурност ще ви се стори невероятно :Д Така си е, километрите са около 12, а светофарите ... 14 пп. един път с на 1 познат Алфа-та - 146 1.6 боксер слезнах от моста на захарна с 160 км/час, щеше да полудее, на 4та в последни обороти тая алфа 1.6 прави 160 км в час после спрях за уникалното разстояние от спирката след моста до светофара / завивах на дясно / ако знаете маршрута ще разберете за кво ви говора
                            да и един мармот какво прави с шоколада?по този мост трудно се минава с повече от 80, но по интеерсното е как си спрял /намалил/ от 160 да вземеш завоя за по-малко от 100метра ?!?!? само състезатели има, ама ми писна да настръхвам аз! точно един такъв се обърна по покрив пред мен на този мост!!!

                            Коментар


                              #29
                              И аз точно това си помислих - за посоченото разстояние - 7 минути... а мармотите по тротоарите завиват шоколади....Не знам кой започна това с минутите, не ми се връща назад, но какво от това че можеш да стигнеш отнякъде донякоъде за Х минути с У скорост? На колегата със седемте минути му се връзва средна скорост от около 100 км в час. Но той не говори за 3 през нощта, затова искам да попитам "В колко часа се случи това?" И в колко часа са ти редовните времена от 12-15 минути? Съжалявам за тези които погрешно са разбрали темата. Идеята е че вършиш нещо което качва адреналина ти на такива нива, които рядко или никога не са се случвали за някои. А това че си минал 14 светофара за 7 минути, и си засекъл 56 коли, на 6 от светофарите си минал на "късно жълто", а там където има и насрещно, си минал от там и си засекъл други 43 коли, това е за друга тема. Тази е за това че понякога се налага да изпуснеш напрежението като си го изкараш на нещо. Е, аз си го изкарвам на педала за газта. Надявам се хващате разликата в това да вдигнеш 120 на някой булевард, и после да спираш за светофара, и в това да настъпиш колкото можеш и така да се "носиш" 5-6-7 километра , а другите сякаш са спрели когато минаваш покрай тях, разчитайки на това че всички ще се махнат, и на това че точно в този момент няма да изскочи някой помияр.... разчитайки на неща които не зависят от теб, и всеки миг може да се случи неизбежното... това е усещането за менСъжалявам че нямам силата на либрата с 2.4 литровия мотор... Тогава всеки един който ми присветне, ще бъде пропуснат и на своя страна преследван и напъван.... Щото понякога си мислят че карат самолети и не осъзнават че колата пред тях е много, ама много по-силна и някак не върви да и присветкат.... Друго е когато се движиш с 80, и някой долита със 150+ и иска път от далече... може да е на живот и смърт... за това - прав му път. А на магистрала какво да и меря на колата ? Газ, 5-та и колкото стигне и какво ? къде е тръпката?

                              Коментар


                                #30
                                Disturbed написа:
                                пп. един път с на 1 познат Алфа-та - 146 1.6 боксер слезнах от моста на захарна с 160 км/час, щеше да полудее, на 4та в последни обороти тая алфа 1.6 прави 160 км в час после спрях за уникалното разстояние от спирката след моста до светофара / завивах на дясно / ако знаете маршрута ще разберете за кво ви говора
                                да и един мармот какво прави с шоколада?по този мост трудно се минава с повече от 80, но по интеерсното е как си спрял /намалил/ от 160 да вземеш завоя за по-малко от 100метра ?!?!? само състезатели има, ама ми писна да настръхвам аз! точно един такъв се обърна по покрив пред мен на този мост!!!
                                Случаят е истински !!! Ако наистина не ти е ясно как може да се получи - питай и ще ти обясня, педали, на коя скорост, в кое платно, колко спирачка, как и къде е началото на спирката и колко метра има от нея до светофара и с колко можеш да влезнеш в десния завой. Само се изненадах че тая смешна алфа 1.6 дигна 160 на 4та по нанадолнище все пак

                                Коментар

                                Working...
                                X