Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снежинките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Супер са. И на мен много ми харесват. Като се клатят наляво-надясно отдолу на прозореца ми се появява и изчезва скролбара за настрани и си променя дължината когато снежинката излиза извън екрана. Много е забавно. Даже се каня да си намеря такъв скриин мейт на снежинки.
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #32
      Скриин Мейт, незнам какво е ..предполагам, че говориш за някаква програмка която ти пуска сняг и се разхождат еленчета по десктопа..Знам една.. казва се "Snow for windows" има я в Дата

      Коментар


        #33
        Авео написа:
        .....аз пък си намерих занимавка кат ми доскучее...гоня снежинките с мишката...хахахаха
        Да това и аз го пробвах като ги забелязах. И останових, че ако хванеш една и всичките замръзват.
        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

        Коментар


          #34
          Супер са
          Прикачени файлове
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #35
            niko_ymn написа:
            Авео написа:
            .....аз пък си намерих занимавка кат ми доскучее...гоня снежинките с мишката...хахахаха
            Да това и аз го пробвах като ги забелязах. И останових, че ако хванеш една и всичките замръзват.
            Ора без работа... И още едно доказателство че кампютрите не пропускат Yellow_Flash_Colorz_PDT_07Eто и нещо за настроение по моему - КЛИК-КЛИК!
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #36
              Еее яка игричка е с тия снежинки..като няма кво да пишем си хващаме снежинки ))
              Fiat Brava 1.4 12V '98
              Alfa Romeo 1.6 t.s. '00

              Коментар


                #37
                Точно такова е - но за съжаление не знам как да го преведа на български. Има най-различни видове.
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  #38
                  абе няма ли да претаквате зелето p.s.от тия снежинки ми се допива ,обаче има 2-3 дето карат с превишена скорост ,сигурно от Перник идват !
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #39
                    Аз вероятно съм с най-слабата машинка в целия форум - Селерон на 366 със 128 RАМ. Никакъв проблем със снежинките. Яко е!

                    Коментар


                      #40
                      Ще ме прощавате, ама това с долния скролбар много дразни. Иначе снежинките са готини.
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #41
                        Понякога явно излиза вятър и духа снежинките извън екрана. И той се разтяга

                        Коментар


                          #42
                          ///// написа:
                          Аз вероятно съм с най-слабата машинка в целия форум - Селерон на 366 със 128 RАМ. Никакъв проблем със снежинките. Яко е!
                          Едва ли...Аз често отварям/отварях форума през комуникатора (Мokia 9500).Тоя сняг направо би му емал бабата...В случая това няма да се случи, щото преди няколко дни самоема бабата
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #43
                            http://vbox7.com/play:2b69d651
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #44
                              ...аз искам повече снежинки...шото с тез 5 е ноу семпло бе!
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар


                                #45
                                Абе много дразни това със скролбара. Я сложете едно overflow: hidden; на body тага или на целия html блок! Лази ми по нервите направо ...

                                Коментар

                                Working...
                                X