Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    току що говорих с русе и там е сащата работа, аз май скоро няма да мога да си зема количката в русе пак бетственно положение, досега от сняг сега поледици.
    Fiat Bravo GT

    Коментар


      #47
      coolboby написа:
      Във Велико Търново заплющя дъжд...Колите навън вече са замръзнали...
      Вече и тук започна да вали дъжд. Не ми се мисли, като замръзне, утре как ще се придвижваме!?
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #48
        Много е зле... навсякъде всичко е лед.Колата не запали и се наложи да тръгна за работа без нея. Такситата не вдигат телефоните или дават заето. Тръгнахме пеш, но се върви много трудно в леда. Успях да падна само веднъж. Случайно открихме свободно такси на половината път (от къщи до офиса е около 3 км) и се качихме.УЖАС! Повече пеш не тръгвам никъде...

        Коментар


          #49
          В Русе отмениха бедственното положение, но пътя е под всякаква критика...Няма смисъл да псувам кмета, не виждам как ще оправи това нещата.От вчера имаме и поледица.Снегорини не съм виждал (живея на центъра).Положението не е чак толкова зле, колкото го изкарват по БТВ,но все пак е кофти.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #50
            баце даваи инфо за Русе, че колата ми е там и незнам дали да отивам да я взимам...много ще сам ти благодарен. иначе тука в Несебър вече почна да се топи снега, дивечера ще видим дали ще замразне.
            Fiat Bravo GT

            Коментар


              #51
              Пътища и транспорт потънаха в мъгла10 януари 2008 / News.dir.bgТранспортната система в страната функционира при гъста мъгла. Данните са от кризисния щаб към Министерството на транспорта към 9.00 часа тази сутрин, съобщават от пресцентъра на министерството. Летище София работи при видимост над 450 м, като се очаква през по-късните часове на деня видимостта да се увеличи след вдигане на мъглата. Ветровата обстановка е спокойна. Няма отменени полети, предаде БТА, като се позова на МТ. Летище Варна е затворено. През нощта е отменен един полет, а сутрешният по вътрешни линии изчаква вдигане на мъглата и отваряне на летището. Летище Бургас работи нормално. Горна Оряховица и Пловдив са затворени поради гъста мъгла.Пристанище Варна е затворено поради гъста мъгла от 5.00 часа сутринта, а пристанище Бургас - от 4.30 часа. Прогнозата за двете пристанища е към 11.00 ч. мъглата да се вдигне и те да заработят нормално. По р. Дунав няма ледоход, който да пречи на корабоплаването. Пристанище Лом е отворено, функционира при намалена видимост заради мъгла. Извършват се маневри с кораби, като за маневри и влизане в пристанището се приемат само кораби с радиолокационни станции. Пристанище Русе Запад и Русе Изток работят. Фериботен комплекс Видин работи нормално.. Видимостта на много места по пътищата е намалена поради мъгла, съобщават от фонд "Републиканска пътна инфраструктура". На автомагистрала "Тракия" видимостта е от 50 до 100 метра в Пловдивско и Старозагорско. На автомагистрала "Хемус" в района на Ботевград е до 30 метра, до 200 - в Шуменско и до 50 - в района на Ихтиман.Видимостта по пътищата в Монтанско е силно намалена, съобщиха от областното пътно управление в Монтана. В района на планинското село Гаврил Геново мъглата е най-гъста - видимостта там е ограничена до 30 метра. В Монтана, Лом и Берковица тя е до 100 метра.

              Коментар


                #52
                Във вторник се наложи да пътувам до Смолян. Тръгнахме с един колега с една известна немска кола ( ) сутринта в 6 часа, навсякъде мъгла и лед. Изненадата беше на 5-тия километър след Ямбол - ледът изведнъж изчезна и се показа асфалта - сух като през лятото. Така беше до Пловдив (с малки изключения около Стара Загора). След Пловдив и мъглата изчезна, пътя сух... към Пампорово и слънце изпече... Само дето нямахме ски На връщане в Смолян заваля дъжд, а горе на Пампорово и сняг, но пътя беше изчистен. В Ямбол за съжаление обаче улиците все още са целите в ледени бабуни...

                Коментар


                  #53
                  FabIIveTo написа:
                  баце даваи инфо за Русе, че колата ми е там и незнам дали да отивам да я взимам...много ще сам ти благодарен. иначе тука в Несебър вече почна да се топи снега, дивечера ще видим дали ще замразне.
                  Грабвай една лопата за сняг и идвай, докато не ги е изненадала пак зимата, че току виж завалял някой сняг посред зима- то направо не е човешко :D
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар


                    #54
                    да бе какво му става на това време, аз все си мислих, че сняг вали лятото, а то виж как ги изненада. да не повярваш просто.
                    Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #55
                      айде готов съм, прибрах си бебчето! пътищата са добре почистени с изключение на Русе. Единственния проблем е мъглата.
                      Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        #56
                        Дупница: ТИР-ове са закъсали на пътя Дупница - Самоков21 декември 2008 | 18:16 | Агенция "Фокус"Дупница. ТИР-ове са закъсали на пътя Дупница - Самоков, предаде репортер на Агенция
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #57
                          Двата прогнозата точно за вторник срещу сряда да бъде кофти времето- виелици, снегове. Съобразявайте се колкото можете с това и си носете вериги, ако ще и 5 зимни гуми да имате, нищо не може да се сравни с веригите
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #58
                            Актуална пътна обстановка (Агенция ,,Фокус
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #59
                              Варна - Габрово - София:Варна - София / до Търново / - перфектен. Стандартно каране в зимни условия с макс 80-90. Нямаше изненади особенни.Търново - Габрово - почистен, но с кофти участъци. Пътя по принцип си е усоен, така че трябва да се внимава. Макс скорост - 60, средна скорост - 40

                              Коментар


                                #60
                                Сега си прочетох поста от същото време миналата година - мога да кажа, че в Ямбол като цяло тази година се справиха много по-добре от миналата. Основните булеварди изобщо не ги оставиха да се заледят. Още докато валеше сняг ги ринеха постоянно със снегорини и нахвърлиха пясък навсякъде. В момента всички са СУХИ. Малките квартални улички за съжаление не са така почистени, но се кара нормално.Пътищата в областта са почистени и сухи. Това се отнася и аз главния път София - Бургас в участъка Сливен - Петолъчката. Предполагам и в другите участъци е сух, но не съм сигурен Пътят Ямбол-Сливен е напълно сух без изненади. Същото се отнася и за междуселските пътища в района.

                                Коментар

                                Working...
                                X