Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Актуална пътна обстановка25 ноември 2007 | 08:00 | Агенция "Фокус"Пътищата в страната са проходими при зимни условия. В по-голямата част от страната пътните настилки са сухи, съобщиха за Агенция "Фокус" от Фонд
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      Затворен е проходът Шипка04 декември 2007 | 15:48 | Агенция "Фокус"София. Проходът Шипка е временно затворен за всички превозни средства. Това съобщиха за Агенция
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        Затворен е проходът Шипка04 декември 2007 | 15:48 | Агенция "Фокус"София. Проходът Шипка е временно затворен за всички превозни средства. Това съобщиха за Агенция
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Внимание за пътуващите посока София по магистрала Хемус...:[color=blueeb3b45917]Тирове са закъсали на автомагистрала

          Коментар


            #20
            Положението става сериозно[b:c879b6f403]Закъсали ТИР-ове затвориха АМ

            Коментар


              #21
              Автомагистрала

              Коментар


                #22
                Пътната обстановка около Габрово,според радио Бумеранг.Проходът Шипка е затворен снощи от 23 часа,там снежната покривка е над 1 метър.Работи се по разчистването му.Затворен е пътя за Търново,около Сарая има закъсали тирове,което затруднява разчистването на пътя,изпратена е техника да се справи с положението.Пътя за Трявна също е трудно проходим,има паднали дървета и силни навявания на Сечен камък.Пътя за Боженци също е затворен,трактора който е разчиствал пътя се е преобърнал в страни от него.Нормално проходим е пътя между Габрово и Севлиево.По магистралата за София също има проблем при разклона за Троян и Ловеч,там има закъсали камиони.Колеги ако някой от вас трябва да пътува в нашият регион,съветвам го да е добре подготвен за зимни условия и с повечко гориво в резервоара.Колеги които нямат опит при зимни условия по-добре да не тръгват сега на път(освен ако не е абсолютно наложително)Ако някой има проблем с предвижването около Габрово,да се обажда,телефона ми го има в темата за спешна помощ във всеки град.

                Коментар


                  #23
                  Пътната обстановка около София - пътя Костинброд - Волуяк - София (Ломско шосе)Не за първи път е ... как така все ни изненадва зимния сезон...От доста време пътувам по този маршрут, реших да споделя как са нещата, защото няма оправия. Ако са взети мерки за почистване, хвърляне на пясък или нещо си, то винаги е до околовръстното и караулката и след това все едно свърша света Тази сутрин ми се наложи да пътувам доста рано, към 5 часа, след дъжда снощи и падналите температури, а и в допълнение на леката (за щастие) мъгла, която е много характерна за района, пътя беше стъкло. Колата се носеше и с 40км/ч. Пак така - като стигнах околовръстното и към Обеля вече се беше "разлигавил" пътя. Не знам на кой да се обаждам и какъв ли смисъл? Миналата година, не помня дали декември или януари беше, след мъгла и дъжд, в пиковия сутрешен час, когато хората тръгват на работа, и в двете посоки на пътя, в участъка след Волуяк имаше поне 12 коли, кой в канавките, кой ударил се, беше адско, все едно караш в ледена долина, не знам аз как се измъкнах тогава, но ми държи още. Обадих се в Столична община да съобщя какво се случва и питах защо след околовръстното пътя е забравен и от господ, все пак Волуяк е квартал на София. Имаше резултат точно за следващите два, три дни. Е, това е ..... след Обеля, който се движи, да се оправя както може.Лек и безавариен на всички!
                  Bravo 1.6/16V ... и на газ

                  Коментар


                    #24
                    Пътната обстановка в странатаБНР/Радио България - 11 Декември 09:19[color=blue:569989500e]Пътните настилки в страната са преобладаващо мокри, а в планинските райони - заледени и заснежени, съобщиха от фонд

                    Коментар


                      #25
                      По пътя15 декември 2007 | 02:43 |Лошите атмосферни условия отново затрудниха движението по основните пътни артерии на много места в страната. Затруднено бе движението по автомагистрала "Хемус" в района на Витиня поради обилен снеговалеж. ТИР-ове и камиони се пропускаха "в пакет", същото ограничение бе въведено и по пътя Ботевград - Враца. На Прохода на Републиката движението бе в една лента в двете посоки.http://www.focus-news.net/?id=s1710
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #26
                        София - Монтана - София

                        Днес пътувах по тоя маршрут. От Бучин проход до Берковица пътя е с дебела и утъпкана настилка от сняг. Ако някой пътува по това шосе да внимава.Аз направих една "християнка" в Бързия и поукротих топката...
                        Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                        Коментар


                          #27
                          Прохода Шипка е чудесен за управление на автомобил.Яд ме е само ,че задните смотани корморани ми държат задницата много яко по завоите и няма голяма тръпка с опъване на ръчната по завоите.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #28
                            26.12 -20часа. Преди малко в Плевен заваля дребен сняг.Пътищата са много хлъзгави. Още не е натрупал и не го чистят с машини.

                            Коментар


                              #29
                              Същото е положението и във В.Търново.Температурата е под нулата и снега се утъпква и става на лед.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                #30
                                Във В.Търново, наваля доста яко. Докато стигна от центъра до Мола с такси, беше натрупало стабилно.

                                Коментар

                                Working...
                                X