Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗИМНА ОБСТАНОВКА/СЪСТОЯНИЕ НА ПЪТИЩАТА/

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В късния "Календар" ще кажат къде са най-почистени пътищата и кои са най-подходящите маршрути при пътуване. При нас е непроходимо във всички посоки!

    Коментар


      =Rudi= написа:
      В късния "Календар" ще кажат къде са най-почистени пътищата и кои са най-подходящите маршрути при пътуване. При нас е непроходимо във всички посоки!
      23 см. сняг и непроходимо как така?Навявания има ли?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        Някой колега да е минавал по Хемус да каже как е?
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
        -------------------------------------
        1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

        Коментар


          pakumba написа:
          както обикновенно варненска област ще е ужас
          Оказва се, че идиотските снегове дето ги брояха до вчера засега няма да се състоят, снегът не е много, ясно е и предполагам, че са се справили със пътя до Добрич, поне за тук да не ти пука, не е зле. Във Варна -пълна проходимост по главните улици, не знам на кой бог се моли кмета, но такъв сняг му дай на всеки кмет!
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            Тази вечер вече наистина стана бясен клинч!!!А за пътя,аз вчера пътувах от София до Плевен пътя беше ОК,до Луковит от там до самото начало на Плевен не беше минавала машина и на места вече започваше да се заледява.Но като цяло беше нормално.
            Прикачени файлове
            Fiat Punto 1.7TD ELX 70hp 1998 г.
            Seat Arosa 1.0 50hp 1998 г.

            No one ever really dies

            Коментар


              Днес във Велико Търново е супер готино временце, има слънце главните артерии на града са размразени, само усойните и сенчести улички са заледени, но това е никакъв проблем за хубавите зимни гуми. Не е валяло от вчера следобяд, в момента температурата е - 6 градуса.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                Tornado написа:
                =Rudi= написа:
                В късния "Календар" ще кажат къде са най-почистени пътищата и кои са най-подходящите маршрути при пътуване. При нас е непроходимо във всички посоки!
                23 см. сняг и непроходимо как така?Навявания има ли?
                През целия ден духаше, валеше много силно и навяваше. Не смогваха да изчистят и затова затвориха всички пътища. Днес е слънчево, не вали и положението е по-добро.

                Коментар


                  Вчера вечерта и днес по обяд, пропътувах маршрута София-Дупница-София. Магистралата особено снощи беше в окаяно състояние, имам чувството че въобще не е чистена. След Долна Диканя в посока към Дупница, пътя е ок. . Заледяванията са през целия участък от отбивката на Перник до Долна Диканя. Също така се наблюдаваха много интересни шофьори на тирове, които изпредварваха с поне 120км/ч колоните. Абе красота

                  Коментар


                    Преди малко се прибира от Ивайловград,В южна България чак сле Ст.Загора има следи от сняг...Хаинбоаз е чист,само на места средната лента трябва да се внимава,защото не е докрай чиста и гумите заорават за момент-достатъчно да осере някое изпреварване. Имаше няколко колони от тирове,но се минават лесно-абе никакви притеснения общо взетоНо ако пак завали внимавайте,защото на отиване в четвъртък имаше няколко катастрофи-предимно ламарини,край Любимец само имаше обърнат по таван спринтер,но не е от снега,а от идиотизма на щофьора,който не е взел един остър завой и се е обърнал
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар


                      В Бургас пътната мрежа е добре, обаче пешеходците да му мислят понеже тротоарите са заледени от снощния дъжд.Днес времето беше супер и по обяд температурата стигна 3 градуса а в момента е -1.За утре се очертава отново да вали дъжд с температури около +5/7 градуса.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        Същата трагедия и във Варна - улиците са полети с луга и няма никакъв проблем за мпс-тата, но тротоарите са заледени и има опасност от подхлъзващи се пешеходци. Аз самия днес имам 4 такива подхлъзвания, едното завършило с доста сериозни натъртвания при опашката и лактите.

                        Коментар


                          " АПИ с "горещ телефон" за пътната обстановкаТелефон 0700 130 20 е денонощно на разположение на гражданите за информация относно състоянието на пътищата в страната. Той е безплатен и може да бъде избран от територията на цялата страна.На "горещия телефон" на агенцията всички пътуващи могат да получат актуална информация за състоянието на републиканската пътна мрежа.Агенция "Пътна инфраструктура" напомня, че в Ситуационния център на агенцията работи и изграденият пост на тел.112. На него може да се подават сигнали за аварийни ситуации по пътя. "http://www.econ.bg/news/article172853/api_s_goresht_telefon_za_putnata_obstanovkaНе видях да е споменато в някоя от темите,но и да е, не мисля че ще е излишно.Аз след няколко дни ще попътувам малко и ей така за всеки случай съм си го записал в телефона.

                          Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                          Коментар


                            Днес в Ямбол и околността пътищата бяха чисти и сухи. В момента обаче от небето вали ЛЕД и направо става интересно Запасете се с размразител на ключалки, за да няма сутринта неприятни изненади Аз съм най-доволен от Sonax.

                            Коментар


                              Враца: 40-50см сняг.Улици и тротоари в почти окаяно състояние.Днес сутринта термометъра в колата показваше --10 и беше адски студ/духаше и вятър/...Над вечер отново заваля и продължава да навява-не сериозно,но до сутринта със сигурност ще го натрупа още....Така че,който пътува по този край да се запаси с топли дрехи,вериги и много търпение и спокойствие...
                              LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                              LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                              LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                              Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                              Grande Punto 1.2 LPG

                              Коментар


                                Варна пак е с различно мнение от цялата страна... от някоко часа вали дъжд. Няма и помен от сняг нито лед...Температурата е 5 градуса
                                Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                                Коментар

                                Working...
                                X