Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Децата на fiat-bg.org

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Децата на fiat-bg.org

    Стана ми интересно колко дечица имаме във форума. Нека всеки се пише тук и да сложи по една снимка. Да видим колко са тези, които ще ни наследят..... Почвам първи - имам момиченце на 8 години и половина, ученичка втори клас, казва се Ади и краят на април, началото на май месец, живот и здраве, ще имаме още едно....айде колеги, вие сте...Темата е преместена в подходящият раздел, като е маркирана като "Важна тема", подобие на "Кой кой е във..."Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    И аз имам два бяса на 8 г. момче и момиче....все още не съм минал на антидепресанти, макар че май имам нужда....
    Прикачени файлове
    Пунто 1.1 1994 г.

    Коментар


      #3
      Ето я и моята малка принцеса. Казва се Моника и е родена на 9 март 2006г. Може да е съвпадение но тогава ми пристигна и Пунтото от Италия.
      Прикачени файлове
      Fiat Punto 1.7TD

      Коментар


        #4
        Запознайте се с Теди Преди месец стана на три годинки.
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          Ето го Димитър - скоро ще стане на 8 месеца.Я кажете има ли нещо вярно в приказката че по-бесните деца като пораснат стават по-кротки ? - Да има поне нещо което да ме крепи !
          Прикачени файлове
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #6
            Калина , 2 г. и 6 м.Снимката е от лятото както се вижда
            Прикачени файлове
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар


              #7
              Ето ги моите фръцли.Вляво това което си подпира главата да не падне е Севдалина/първи клас/,вдясно тази дългокоска която се мъчи с крака си да одраска лака на бронята е Мартина/втори клас/.
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                ruNNer написа:
                Я кажете има ли нещо вярно в приказката че по-бесните деца като пораснат стават по-кротки ? - Да има поне нещо което да ме крепи !
                Не няма нищо вярно! Бесните деца като пораснат, стават още по-бесни, но по друг начин. И това според мене е добре. Аз имам дъщеря в първи клас. Снимки обаче нямам - всичко ми е в главата.
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  Ето го и моя бандит Ники, 8 месеца.
                  Прикачени файлове
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    Ето и моята гордост,Богомил (Боги),на 11 години.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Ами...аз имам двама мъжаги... баткото е Михаил (8 годишен левент) , а малкия е Николай (на 1 годинка е и е на тати си кръстен )тук е малкото чудо... с майка си! :D това са двамата братя , а дали ще станат трима...и после да им търсим златна ябълка ше видим!
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #12
                        Ето я и моята
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Здравеите и от мен!Аиде и нашите(щот не мога да кажа че са само мои ):Илиян(3г)и Катрин(14г)
                          FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                          FIAT MAREA1.6 16V

                          Коментар


                            #14
                            Ето я и Боряна
                            Прикачени файлове
                            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                            Коментар


                              #15
                              Ето и моето слънчице!
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X