Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нагревател, задно стъкло.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нагревател, задно стъкло.

    Здравейте, вчера докато чаках колата да загрее пуснах и нагревателя на задното стъкло, както си му е редно. Оказа се, че не работи. Въобще. Това му е второ чупене. За първия ремонт ми взеха 20 лева в Итал-Сервиз без да ми обяснят какво му имаше. Сега предпочитам сам да пробвам да реша проблема. Ситуацията е следната: Колата ми е Fiat Tipo 1.4 i.e. когато натисна копчето на нагревателя, си светва нормално лампата на таблото. Въпросите са ми : Какъв може да е проблема? Как мога да го реша ? Благодаря на всички, предварително.
    Analog Man...

    #2
    Re: Нагревател, задно стъкло.

    Mitko написа:
    Ако са ти здрави реотаните най-вероятно е досадния проблем със задната маса. При мен от нея отказваше почти всичко което е в задната врата. Също погледни как е снопа до пантата на вратата защото има навик да се мачка и прекъсва.
    Всичко останало, което е отзад, си работи без проблем.Все пак - обясни ми по-подробно за тази задна маса.
    Analog Man...

    Коментар


      #3
      И аз имам подобен проблем само, че реотана ми нагрява само някои части от стаклото, като капак не ми работи и третия стоп- BRAVA-1.4S
      FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
      FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар


          #5
          hf hpe мерси за предложената алтернатива, обаче за тая сума бих си поиграл(чак на пролет обаче)!
          FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
          FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

          Коментар


            #6
            Ако не можеш да го оправиш ми званни за да ти кажа каде да отидеш да ти го оправят.Човека които го прави ги възтановява дори прекъснати и взима тънко аз ходих при него да ми оправи шибидаха защото не работеше.0888343430

            Коментар

            Working...
            X