Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся Фиат126 за резервни части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся Фиат126 за резервни части

    Искам да купя фиатче за резервни части може и не в движение. Предимно ми трябва двигател. Моля, ако някой има изоставен фиат, занемарен в задния двор или познава някой такъв собственик да ми пише тук или на saaraliev@yahoo.com Ще бъда благодарен Този лилав звяр си търси ново сърце!
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Търся Фиат126 за резервни части

    kostenyr40 написа:
    Искам да купя фиатче за резервни части може и не в движение. Предимно ми трябва двигател. Моля, ако някой има изоставен фиат, занемарен в задния двор или познава някой такъв собственик да ми пише тук или на saaraliev@yahoo.com Ще бъда благодарен Този лилав звяр си търси ново сърце!
    Мамка му! Вчера сутринта гледах един за 100 лв ,от който единствено двигателя и вероятно скоростите ставаха за нещо Yellow_Flash_Colorz_PDT_24 Нямаше време за реакция, щото за него разбрах предната вечер, а вчера по обяд е заминал за морга на околовръстното между Коматево и Марково. Иди го погледни, мторът е след основен, за лагерите не знам, но човекът, като го е взел са му казали, че е с нови бутала и цилиндри и май наистина е така! Моторчето пали от раз и не звучи зле. Отивай да го гледаш, че лошо, ако не спасим поне сърцето! Виж скоростите как са! Аз измуфтих смо една емблема 126р Наистина купето не ставаше за нищо, мишки го бяха яли отсякъде!Действай и да се похвалиш! Твой бил този Милчо С цвят милка де Прати на лично някакъв телефон, че скоро май ще се посъберем да разцъкаме лафа Поздрав!
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #3
      Колега имам различни части от такъв двигател,съединител,бенз.помпа,карбуратора,всички капаци по двигателя и още работи,ако ти трябва нещо пиши ЛС

      Коментар


        #4
        Колега Транспортьор Регистрирай се в нашето форумче и пусни списък с нещата, които имаш за продан.
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар


          #5
          Имам фиат 126р спрян от движение със сносен мотор и чисто нови гуми Карбуратора му е оригинален а не полски

          Коментар

          Working...
          X