Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отнесоха ми Пунтото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отнесоха ми Пунтото

    Днес отивам до един магазин на ул. "Горски Пътник" и си паркирам колата съвсем културно със прибрано дясно огледало. Връщам се след няма и 15 мин. и гледам ужасТ Звънях на КАТ, казаха да отида утре. Застрахователя каза със протокол от КАТ иначе не покриват всичко. Утре целия ден ми е зает с обикаляне по бюрокрации.Имам едно такова въпросче. Казаха ми да отида в КАТ на оглед и ми дадоха номерче.. Къде точно трябва да отида
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    #2
    Някой глупак явно се е пуснал с доста голяма скорост и е отнесъл иначе хубавата кола. Или е натиснал рязко спирачки и се е спрял в тебе. Много лошо колега. А иначе в този ред на мисли застраховката покрива ли тези щети или ако нямаш каско го отнасяш??
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    Коментар


      #3
      Alex_kk написа:
      Някой глупак явно се е пуснал с доста голяма скорост и е отнесъл иначе хубавата кола. Или е натиснал рязко спирачки и се е спрял в тебе. Много лошо колега. А иначе в този ред на мисли застраховката покрива ли тези щети или ако нямаш каско го отнасяш??
      Нямам си и на идея. Аз съм с каско, което знаех че изтича този месец. Слава Богу се оказа че е 29.
      FIAT Nuova Punto 1.2 8V
      FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
      ...and justice for all

      Коментар


        #4
        много гадно, колега и мен ме отнесоха така преди време и все още си карам с калник с променена аеродинамика...дано скоро ги оправим
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          Утре като отидеш, трябва да се наредиш на опашката които са за протоколи. Скоро ми се наложи да минавам от там. Значи дази импровизирана "будка" се намира срещу административната сграда на КАТ. Като се пуснеш по ул. 170-та (май така се казваше улицата която е пред КАТ и завива към следствието) от Др. Цанков, на бариерата на КАТ свиваш лекичко в дясно и продължаваш надолу след около 40-50 м от лявата ти страна ще видиш една съборетина Мисля и че на нея даже пише протоколи или нещо подобно. Ето в този паметник на строителството трябва да идеш. Ще ти препоръчам да си вземеш суха храна. Там е мазало. Пиши един бегал ден

          Коментар


            #6
            ////Punto//// написа:
            Утре като отидеш, трябва да се наредиш на опашката които са за протоколи. Скоро ми се наложи да минавам от там. Значи дази импровизирана "будка" се намира срещу административната сграда на КАТ. Като се пуснеш по ул. 170-та (май така се казваше улицата която е пред КАТ и завива към следствието) от Др. Цанков, на бариерата на КАТ свиваш лекичко в дясно и продължаваш надолу след около 40-50 м от лявата ти страна ще видиш една съборетина Мисля и че на нея даже пише протоколи или нещо подобно. Ето в този паметник на строителството трябва да идеш. Ще ти препоръчам да си вземеш суха храна. Там е мазало. Пиши един бегал ден
            Мерси колега. Утре ще доразказвам за Ходенето по мъките.
            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
            ...and justice for all

            Коментар


              #7
              Кофти тръпка си е....не каза към кой си застрахован....аз съм към армеец и последния път при такава случка полицая (тва в кброд) ми каза ходи сега дават и без протокол,ако те върнат ти напишем...Отидох питах си преди това казаха няма проблем след и 10 мин дойдоха огледаха казах искам бърза писта (парите ги зимаш до час - условието - каско над 345лв и кола до 12 год ) казаха добре.След час и половина отивам на каса - заповядайте 304лв мерси и тва е без протокол без нищо....
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #8
                Лоша работа колега, но явно имаш късмет!Щом те върже каското още...
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  аз като гледам този който те е отнесъл е идвал от долу и може просто да са се разминавали 2 коли точно при тебе и затова да те е отнесъл и още повече че се падаш от дясната му страна и не е преценил нещата - има страшно много сакътлъци. Ще я оправиш колата и ще й се радваш още повече след това, споко в подобни случаи някои оставят гумите завити леко наляво, така че ако може първо в тях да опре и да предпазят поне малко колата
                  Audi 1.8S златен талон

                  Коментар


                    #10
                    кофти колега.... съжалявам за колата ти....принципно това лесно минаваш като ’паркинг’ без КАТ, протоколи и тем подобни

                    Коментар


                      #11
                      Минах вчера през КАТ. Няма да обяснявам как ми се заядоха и накрая пак искаха пари. После застраховател и си получих възлагателното писмо. Ще гледам до края на седмицата да мина през сервиза.
                      FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                      FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                      ...and justice for all

                      Коментар

                      Working...
                      X