Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Tipo 1,4 i.e. '91

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Tipo 1,4 i.e. '91

    Здравейте, от известно време едно доста досадно проблемче изникна по колата. Значи както си карам и колата почва да прехълцва и за да спре да се дави трябва да я спра на място, след това продължавам нормално. Друг път не прехълцва, а направо изгася и трябва да я паля. Много ми е чудно какво става, забелязал съм, че го прави при топъл двигател, независимо дали давам газ или не. Смених горивния филтър викам да не е от него, ама не продължава да го прави, свещите ги гледах и ми изглеждат добри. Купих си една добавка за почистване на инжекцията - SNAP Fuel Injection Cleaner и пише, че третирала 70 литра гориво, какво искат да кажат, че трябва на части да я сипвам ли що?!? Аз гледам Митака писал, че нещо не усещал разлика като използвал такава добавка ама да видим....аз се изчерпах просто. Айде пишете каквото се сещате, благодаря.
    #FiatBg

    #2
    Ами не, не съм сигурен
    #FiatBg

    Коментар


      #3
      Не съм много сигурен, но мисля, че проблемът ти е от т.н. датчик на Хол/намира се отстрани на маховика/. Имам същото Tipo /1.4 ie/ и преди време ми правеше подобен проблем, постепенно започва да се влошава и накрая дори може и да спре нацяло, затова го провери.Това естествено е само предположение
      Fitat Marea Weekend '99 ELX 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Fiat Tipo 1.4ie

        Точно от датчика на Хол е в момента имам съштия пробелм 45 лева.Виж като тригне да ти гасне дали ти изчезва оборотемера ако си с Дигитално табло заштото е свързан с него.
        SEDICIVALVOLE

        Коментар


          #5
          Този датчик за какво дава точно информация и от какво му е....В смисъл май оборотите се взимат от бобината не е от него.... или можеби има разлика при различните видове инжекцони....Мале ле ле започнах вече да заплитам буквите аре че вече изоставам с материала а до 1200 нема време...

          Коментар


            #6
            Здравейте, типото е AGT т.е. с аналогови прибори. Иначе в понеделник, вторник направо ще го заведа в сервиз да го видят, че сега баш за нова година си честитих едно хубаво като цунках един контеинер назад, че купувах заден десен стоп, ама тъй ще е... Айде Честита Нова 2005 Година и от мен, пожелавам на всички ви безавариино каране!
            #FiatBg

            Коментар

            Working...
            X