Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Blue Force Gas на Петрол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Вчера ходих до Враца и малко преди Мездра ми свърши газта. И започвам да се оглеждам за газстанция - гледам Петрол с БлуФорс .. и като видях 1.08 ... и си заредих във Враца на ОМВ
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      #32
      Днес реших да я пробвам и заредих до горе на 1.03лв. Видях как става добавянето на добавките. На входящата тръба за зареждане на цистерната е сложено допълнително "устройство" да го наречем в което се слага добавката (предполагам концентрат). Когато цистерната започне да пълни резервоара увлича и добавката. Като за начало мога да кажа, че набира една идея по-бързо, но ще видим как ще бъде разхода като се изпразни бутилката.
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #33
        гледам ви вчера постовете и снощи като се прибирах, минава автобуса / още съм с него / покрай бензиностанцията на Лукойл в Ахелой и гледам - газ 0.99 лв.........после минава автобуса покрай Поморие и там на Петрол - блу форса - 0.95 лв
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #34
          Днес и аз гледам 0.99 ..... минавка
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #35
            brat_John написа:
            Днес и аз гледам 0.99 ..... минавка
            Къде го гледаш?
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #36
              Колеги вчера заредих от новата газ и за мен не е никак лоша тествах си колата в петрохан и има голяма разлика, върви много по добре. :P

              Коментар


                #37
                Абе да Ви кажа всичко е въпрос и на внушение и ще Ви кажа и защо...Примерно зареждаш редовно на една и съща газостанция в твоя си град илина една верига газастанции из страната. Почва да ти се струва, че колата не върви иличуеш от някой, че на еди коя си верига (различна от тази, на която зареждаш) газта била "страшна". И решаваш да опиташ. Хубаво - сипваш и се почват пробите и експериментите.Натискаш я повече за да видиш дали върви, първа втора, трета, това онова.... И то като я натискаш повече - естествено, че ще върви и повече...И аз така миналия четвъртък Дупница - Кюстендил 30 минути от единия съд до другия и си викам - баси аз каква газ сипах та това Типо литна... Ами същата, ама като си на зор и крачето на педала здраво, а дясната ръчичка не пуска от скоросния лост... Отнесъл съм сигурно някоя и друга ........ ама няма начин понякога...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #38
                  Аз почнах да зареждам на екото но уви последния път рендето направо като спънат кон едвам върви.
                  Обичам си работата.

                  Коментар


                    #39
                    kiro_of_the_day написа:
                    Абе да Ви кажа всичко е въпрос и на внушение и ще Ви кажа и защо...Примерно зареждаш редовно на една и съща газостанция в твоя си град илина една верига газастанции из страната. Почва да ти се струва, че колата не върви иличуеш от някой, че на еди коя си верига (различна от тази, на която зареждаш) газта била "страшна". И решаваш да опиташ. Хубаво - сипваш и се почват пробите и експериментите.Натискаш я повече за да видиш дали върви, първа втора, трета, това онова.... И то като я натискаш повече - естествено, че ще върви и повече...И аз така миналия четвъртък Дупница - Кюстендил 30 минути от единия съд до другия и си викам - баси аз каква газ сипах та това Типо литна... Ами същата, ама като си на зор и крачето на педала здраво, а дясната ръчичка не пуска от скоросния лост... Отнесъл съм сигурно някоя и друга ........ ама няма начин понякога...
                    За бензиностанциите съм съгласен. Извинявам се, но се учудих Дупница - Кюстендил 30 минути Познавам хора, които през ден пътуват Кюстендил-София за около 40-50мин. При това двигателя е 1.2

                    Коментар


                      #40
                      Абе и аз си мислех, че си внушавам, ама май върви колицата и то без да я натискаш. Дано отново не развалят хубавата работа с шмекерлъци...
                      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                      Коментар


                        #41
                        Пълна чикия тва блу форс или как там се казваше.Баси и минавката.Аз само на OMV-Слатина зареждам.Свърши ми газта,опааа гледам тва въпросното.Зареждам-ебати немое откине,баце!Бах ти боклука.Заредих 20лв. и чакам скоро да свърши да си налея пак от старото място.

                        Коментар


                          #42
                          vital написа:
                          kiro_of_the_day написа:
                          Абе да Ви кажа всичко е въпрос и на внушение и ще Ви кажа и защо...Примерно зареждаш редовно на една и съща газостанция в твоя си град илина една верига газастанции из страната. Почва да ти се струва, че колата не върви иличуеш от някой, че на еди коя си верига (различна от тази, на която зареждаш) газта била "страшна". И решаваш да опиташ. Хубаво - сипваш и се почват пробите и експериментите.Натискаш я повече за да видиш дали върви, първа втора, трета, това онова.... И то като я натискаш повече - естествено, че ще върви и повече...И аз така миналия четвъртък Дупница - Кюстендил 30 минути от единия съд до другия и си викам - баси аз каква газ сипах та това Типо литна... Ами същата, ама като си на зор и крачето на педала здраво, а дясната ръчичка не пуска от скоросния лост... Отнесъл съм сигурно някоя и друга ........ ама няма начин понякога...
                          За бензиностанциите съм съгласен. Извинявам се, но се учудих Дупница - Кюстендил 30 минути Познавам хора, които през ден пътуват Кюстендил-София за около 40-50мин. При това двигателя е 1.2
                          Кюстендил-Владая - да - 40-50 минути нормално каране, но до центъра на София където имам работа обикновенно - още толкова. А за Кюстендил - Дупница - стига се и за 15 мин - но засечено от табела до табела - а аз съм писал както виждаш от единия съд - до другия съд, т.е. от единия център на града до другия.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #43
                            kiro_of_the_day написа:
                            Кюстендил-Владая - да - 40-50 минути нормално каране, но до центъра на София където имам работа обикновенно - още толкова. А за Кюстендил - Дупница - стига се и за 15 мин - но засечено от табела до табела - а аз съм писал както виждаш от единия съд - до другия съд, т.е. от единия център на града до другия.
                            Няма значение, просто се учудих щото съм се прибирал няколко пъти с едно Браво 1.2 от над пазара(там живее момчето) до Сити Центъра за 43мин. Бяхме се хванали на бас с едно БМВ. Все пак беше през нощта. Извинявам се още веднъж за офф топика.П.П Зарежда само на Шел в Кюстедил и много му върви колата.

                            Коментар


                              #44
                              газ

                              аз сложих на стара загора от тази газ може и да си въобразявам но по добре е от предишните зареждания даже мислех да е пробвам на пистата но трябваше да си тръгваме че бяхме със сина а и още не съм зареждал да видим дали намаля разхода но ще стане смесено
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар


                                #45
                                за новата газ

                                колеги пробвах. резултата е плачевен .никога вече няма да заредя на петрол каквото и да е .(освен ако съм угаснал пред бензиностанцията и тряба да бутам . значи оная вечер си засичах колата след реглаж на газовата . с 5 лв. 50 км.дотук идеално ,това очаквах .тогава реших да пробвам новата газ на петрол отидох до там на бензин заредих пак 5 лв. за да засека и ............30км(скръб). на 30 км започна да гасне колата и това точно до вкъщи .помислих че нещо с газовата почнах да я въртя и т.н. докато разбера че просто газта е свършила и си навлякох такива бели че ..... абе не е за раправяне . и друго изобщо няма нищо особенно и във вървенето така че ..... вие си преценете
                                не подценявайте италианските коли
                                Tipo 1.6 (149.C2.046)

                                Коментар

                                Working...
                                X