Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Blue Force Gas на Петрол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Red Storm написа:
    Наско,моля те сподели какъв разход средно дава Мареята на газ.Имам един колега с Пасат 1,8/90.Говори ми за разход 5,8-6,0 при загрят двигател и при спазване на ограниченията за максимална скорост.До бой сме стигали.
    Имам колега с такъв Пасат и го питах преди малко за разхода , неговите думи са следните.В града ми гори 12-13л.газ извънградско 8-8.5л. газ при нормално каране. Един път си правил експеримент бил сам и карал между 85-90км./ч. и му дала разход малко под 8л. Това е момчето е механик , подържа си колата и винаги е откровен и прям
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      Atanas71 написа:
      Red Storm написа:
      Наско,моля те сподели какъв разход средно дава Мареята на газ.Имам един колега с Пасат 1,8/90.Говори ми за разход 5,8-6,0 при загрят двигател и при спазване на ограниченията за максимална скорост.До бой сме стигали.
      Имам колега с такъв Пасат и го питах преди малко за разхода , неговите думи са следните.В града ми гори 12-13л.газ извънградско 8-8.5л. газ при нормално каране. Един път си правил експеримент бил сам и карал между 85-90км./ч. и му дала разход малко под 8л. Това е момчето е механик , подържа си колата и винаги е откровен и прям
      И аз имах такъв Пасат и гореше около 12 в града иначе около 8 извън,колата си беше с фабрична газова от Холандия ,така че незнам на този другар как му харчи толкова .Ако наистина е така,да казва цена
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        [quote0fc403521="yosifov"]Господа, Единствената цел да си позволя да напиша няколко реда във вашия форум е, за да се опитам да информирам и да отговоря на често появяващи се коментари/въпроси. Нямам за цел нито да се ,,ровя
        high speed peck drill

        Коментар


          Газ Петрол

          Някой има ли впечатления от тази новата блу форс газ на Петрол дето я рекламират . гледам рекламата тия дни и мисля утре да заредя да пробвам как е ....
          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

          Коментар


            Re: Газ Петрол

            SilenceR написа:
            Някой има ли впечатления от тази новата блу форс газ на Петрол дето я рекламират . гледам рекламата тия дни и мисля утре да заредя да пробвам как е ....
            Редовно зареждам с такава газ.Може би има леееееееек + в разхода и работата като цяло,но като вървеж няма никаква разлика.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              не е лоша газта на петрол

              Коментар


                ми ще я пробвам , та да видим какво ще излезе
                Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                Коментар


                  strajaro написа:
                  не е лоша газта на петрол
                  Ти па от где разбрааааа?
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    popara801 написа:
                    strajaro написа:
                    не е лоша газта на петрол
                    Ти па от где разбрааааа?
                    ами служебната кола е газ от там разбрах

                    Коментар


                      strajaro написа:
                      popara801 написа:
                      strajaro написа:
                      не е лоша газта на петрол
                      Ти па от где разбрааааа?
                      ами служебната кола е газ от там разбрах
                      Сега да те питам и ква марка е ли? Тя тая марка и с оцет върви много!
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        popara801 написа:
                        strajaro написа:
                        popara801 написа:
                        strajaro написа:
                        не е лоша газта на петрол
                        Ти па от где разбрааааа?
                        ами служебната кола е газ от там разбрах
                        Сега да те питам и ква марка е ли? Тя тая марка и с оцет върви много!
                        няма да отговоря

                        Коментар


                          аз преди да взема бравото карах един форд на газ и последната година форда друга газ освен блу форс не е виждал.газта не е лоша,както каза и колегата по-горе и според мен има малък + в разхода ама няма да литне като на рекламата
                          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                          Коментар


                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19218
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              Сливам двете теми в една.Молба към автора на темата: Използвайте търсачката и поствайте темите в правилният раздел.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                окей извинявам се , грешката е моя :D
                                Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                                ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X