Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли да се разкодирва или както там се казва аларма?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може ли да се разкодирва или както там се казва аларма?

    Значи проблема при мене е такъв, аларма имам и то оригинална , но колата е пристигнала от Италия без дистанционното... Сега въпроса е може ли да се разкодира или както се води там и да се направи чип с дистанционно или трябва да слагам нова аларма, като второ ми е по неизгодно.

    #2
    РЕ

    След като е оригинална,какво дистанционно търсиш??
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      gmg_service написа:
      След като е оригинална,какво дистанционно търсиш??
      Вероятно не може да я задейства без дистанционно. Не разбирам много, но мисля, че може да се мине само с разкодиране и ново дистанционно.

      Коментар


        #4
        аларма

        забрави тая идея нова трябва
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Значи когато купих колата ми я дадоха с ключа за палене(то и с него се прави всичко друго) и с едно малко ключе с емблемата на фиат върху него.С баща ми 2 месеца си блъскахме главите тоз малкия ключ за какво е и най-накрая татко ми разбра ... За алармата е , обаче с него мога само да я оставям на положение Оn и Off и т`ва е...Та се питах няма ли начин да се направи някаква "мизерия" и да мога да я ползвам.Един приятел каза ,че на предишната им кола изгубили дистанционното и просто им променили честотата ,мисля на чипа на алармата, и им дали ново дистанционно за тази честота.

          Коментар


            #6
            Re: РЕ

            gmg_service написа:
            След като е оригинална,какво дистанционно търсиш??
            Ей това не го разбрах..Че аларма без дистанционно има ли

            Коментар


              #7
              Re: РЕ

              MrElectro написа:
              gmg_service написа:
              След като е оригинална,какво дистанционно търсиш??
              Ей това не го разбрах..Че аларма без дистанционно има ли
              Ако е оригинална (както казваш) ,на ключа ти за палене трябва да имаш бутонче.Мисля ,че беше от страни на ключа.А ново дистанционно за което говориш,се намира за аларми които се продават (монтират) в България.С две думи НОВА АЛАРМА.
              Fiat Bravo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Aха ... ами на ключа немам бутон даже за централното ... такъв му модела явно А таз аларма викате , не може се направи Гадна работа , ама все някой трябва да я свърши

                Коментар


                  #9
                  Сори ама малко OFF TOPIC ....

                  Аз имам оригинален ключ за моето Пунто с бутонче и лампичка на него!!! Само дето НЕ работи нито централното нито алармата!!! Мисля, че е така защото колата "не разпознава" ключа. Четох стари теми как да го "разпознае", но ставаше дума за Мареа. При Пунтот явно "разпознаването" става по друг начин. Някой знае ли как? Пишете ми моля ви. (ЛС)
                  Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
                  MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
                  Engine Stamp: 176B9.000
                  Version Code: 176BV
                  Version: V5 | SPORTING | 03.'98

                  Коментар

                  Working...
                  X