Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Егати майсторите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Егати майсторите

    Имам Фиат Крома 2.0 Турбо,преди 10 дни нещо започна да прекъсва и да не върви добре,закарах я в един сервиз на Сливница и Опълченска,казаха ми че компютъра на запалването ми е заминал,Казвам ок слагайте и да си взимам колата,отивам на другият ден казват ми че всичко е регулирано и колата е супер,но какво се оказва като я запаля на студено ми седи на 700 оборота и гасне поне 2 пъти,а тази кола я имам от 4-години и винаги като я запаля е заковавала точно на 1000,но да беше само това а и не иска да върви под 2000 оборота,придърпва и неще,още веднъж се обеждавам че в България просто няма майстори,това ми е 4-кола която след като отиде на сервиз веднъж и после все там си седиш,егати тъпотията а не м исе продава колата си е супер.
    Fiat Croma 2.0 i. Turbo

    #2
    Ама малко си объркал раздела - според мен твойте постове са за сервизи -Иначе по темата:Писнало ми е от сервизи - разбира се има и няколо от които съм доволен. Това са Румен и Чавдар някъде около МГУ_то и Вантотрейд (е имам една лека забележка, но на фона на това което направиха е смешна за коментар и я пренебрегвам).

    Коментар

    Working...
    X