Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До морето...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    До морето...

    Ха сега да видим кой е ходил от София до морето и какви впечатления има от пътя? Главно ме интересува София-Варна...
    Alles in Ordnung

    #2
    За София - Варна съм пас.Ама до Бургас ако ходите - никаво минаване врез Айтос и Карнобат - ремонти, задръсвания, жега, гадост.Като познавач на района прпоръчвам Сливен - Ямбол - Елхово - Болярово - Средец - Бургас. Пътя е хубав и слабонатоварен. Само преди Бургас е по-тръскалив и има трафик. Ако пък отивате на Южното черноморие направо прескачате Бургас - излиза се направо на разклона за Созопол.Аз лично пътувам Хасково - Хармали - Тополовград - Елхово - Болярово - Средец - Бургас, по точно всички Хасковлий го правим - по близо ни е и пътищата са достатъчно добри - само в Тополовградско има малко дупки.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Веднага да питам:По пътя от Ямбол не може ли директно за Средец или е по добре през Елхово?За пътя до Варна:Основното натоварване на мен все ми се пада след Тъговище, и след разклона за Русе.Иначе най спокойно като че ли е след магистралата до Търново и малко след това, после постепенно започам да настигам все повече и повече и тоно преди да се излезе на магистралата към Варна е най натоварено май.Но от 10 пъти тази година по маршрута все различно се пада на отиване и връшане.На Хемус има големи ремонти около ботевградското отклонение.В посока Варна София около 5-6 км на Витиня се минава през стария път.Пичове внимавайте!!!По презумпция не би трябвало да имате насрещно движение. Обаче веднъж видях кола в насрещната посока - все пак пътя там е двупосочен. Имайте го предвид, иначе като задминавате камионите по завоите може да се приклещите с някой насрещен и съвсем случаен.
      Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

      Коментар


        #4
        път

        Вчера патувах по този път Бургас Средец Ямбол Сливен и от там по главния за Пловдив и София препоръчвам ви го не е натоварен и се пътува спокойно има на места където е неравен но определено е много по добре отколкото през Карнобат и Айтос с около 20км е по дълъг но по добре с 20км спокойно шофиране отколото нервене по натоварения участък

        Коментар


          #5
          В Понеделник се върнах от морето и пътувах по пътя Варна София през Велико Търново,мога да кажа само че това е прекрасен път като настилка и спокойствие.Единствено има ремонт на последния тунел преди София и се заобикаля по стария път но не е страшно,като цяло перфектна пътна обстановка много по спокоен е от София Бургас през Стара Загора.Не липсват идиоти но къде в България ги няма,особенно внимание обръщайте когато минавате покрай заводите на Видима в Севлиево там има кабинка на КАТ на самя път и е ограничение 60 заради завода а пътя е като писта и подлъгва,като изкочи в последния момент го видях бях със 120 само това че сме колеги ме спаси,така че умната там.
          FIAT Coupe

          Коментар


            #6
            В петък ще пътувам към Бургас ако някой е пътувал тези дни има ли все още ремонти около Карнобат как е движението?

            Коментар


              #7
              Протести: Не пътувайте за Бургас днес и утре предиобед03 август 2005 / News.dir.bgНа 3 и 4 август от 10 до 11 часа старозагорци блокират магистралния път Чирпан - Стара Загора преди с.Богомилово.Движението по магистралата ще бъде спряно и от 10 до 11.30 часа на 8 и 9 август, на 11 и 12 - от 10 до 12 часа, а от 15 август - от 10 до 13 часа. Възможните обходни маршрути са дълги и неудобни, предупредиха шофьори онези, които поемат към южното Черноморие.Местните граждани заявиха, че протестират "срещу едногодишното бездействие на държавните органи по установяване на виновниците за многократните обгазявания". Техният протест ще продължи, докато държавата не каже ясно кои са виновниците и какво се прави срещу тях. Инцициатор на протеста е Националният електорален съюз Обгазяването на Ст.Загора е резултат от работата на мощностите в енергийния комплекс Марица - Изток в комбинация с неблагоприятни метеорологични условия, съобщи Министерството на околната среда и водите.
              FIAT Coupe

              Коментар


                #8
                chuni написа:
                В петък ще пътувам към Бургас ако някой е пътувал тези дни има ли все още ремонти около Карнобат как е движението?
                Комшията се върна в събота и каза, че е минал през Ямбол-Средец-Бургас. Сподели, че не е много натоварено, пътя е добър (без дупки, на места вълнообразен, но се преживявало ). Та той ми препоръча, ако ходя на там, да не минавам през Карнобат-Айтос - ремонтират и в двата града , стават колони... абе АД .

                Коментар


                  #9
                  Уикенеда ходих до Слънчев бряг, като изключим ремонта в Карнобат пътя е екстра. Друг е въпроса че събота и неделя е супер натоварено по пътя.

                  Коментар


                    #10
                    Alexius написа:
                    Уикенеда ходих до Слънчев бряг, като изключим ремонта в Карнобат пътя е екстра. Друг е въпроса че събота и неделя е супер натоварено по пътя.
                    И аз уикенда ходих до Китен, събота сутринта рано през задбалканския път, чак след Сливен беше по кофти, най вече около Карнобат, но неделя вечерта в обратна посока преди Карнобат като се почна едно задръстване зор до изхода на града (някакви комбайни се прибираха а и ремонт на улиците в града ), после минах по магистрала Тракия, но пътя до магистрала си беше натоварен доста.(все пак неделя вечер всечки се прибират в последния момент от морето, да не говорим такива като мен и Алекс дето ходят само за уикенда ).Ми това е, лек път и умната!
                    FIAT Bravo 1.6 16V '97

                    Коментар


                      #11
                      Ще взема да пробвам Ямбол-Бургас.

                      Коментар


                        #12
                        chuni написа:
                        Ще взема да пробвам Ямбол-Бургас.
                        Няма да сбъркаш, особено ако отиваш на южното черноморие.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Велико Търново - Варна = пътя е отврат. няма мнага дупки но настилката е стара, само се кърпи и целия път е нацепен... все едно че отивам на лозето на село

                          Коментар


                            #14
                            The Secret Lover написа:
                            Велико Търново - Варна = пътя е отврат. няма мнага дупки но настилката е стара, само се кърпи и целия път е нацепен... все едно че отивам на лозето на село
                            А и на места е толкова на вълни че почваш да се чудиш дали пък не караш яхта в бурно море...
                            ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                            Коментар


                              #15
                              prog написа:
                              The Secret Lover написа:
                              Велико Търново - Варна = пътя е отврат. няма мнага дупки но настилката е стара, само се кърпи и целия път е нацепен... все едно че отивам на лозето на село
                              А и на места е толкова на вълни че почваш да се чудиш дали пък не караш яхта в бурно море...
                              Според мен пътя не чак толкова лош. Има само няколко участъка със стара настилка - от след Търново към Варна и в община Омуртаг (цялата)
                              Tipo 1.6 [149C2046]

                              Коментар

                              Working...
                              X