Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Временно да се преместим тук докато оправят фреебб-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Временно да се преместим тук докато оправят фреебб-то

    Временно да се преместим тук докато оправят фреебб-то (надявам се това да е скоро) ...!

    #2
    Алееее, скапа ни се сървъра дето е форума, лошоооо, много лошооо.И никакви известия за по-добри дни няма Надявам се поне известие да ми пратят админите от Фреебб.ком та да кажат какво става
    <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

    Коментар


      #3
      Сървърът

      Ех, не се е се скапал само вашият 11 сървър...За съжаление и нашият - 13.Ще го оправят... А админите и на мен не са казали за съжаление...Дано да го оправят !
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

      КУПУВАМ: Теглич за Темпра
      КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
      КУПУВАМ: Спортен волан

      http://www.tempra-clube.hit.bg
      http://www.tempras.myfreebb.com

      Коментар


        #4
        Фъзз, можеш ли да направиш препратка от бутона "форум" на сайтчето или обява с очевадни букви, щото малцина ще се сетят да дойдат тук?
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар


          #5
          DEYAN IYI написа:
          Фъзз, можеш ли да направиш препратка от бутона "форум" на сайтчето или обява с очевадни букви, щото малцина ще се сетят да дойдат тук?
          То е направено бе човек

          Коментар


            #6
            Има линк за насам, но хората няма да се сетят, освен ако не се навъртат наоколо като тебе, Дани и мене ПП- все едно, истинските крастави магарета ще надушат и ще додат
            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

            Коментар


              #7
              Re: Сървърът

              Tempra SX написа:
              Ех, не се е се скапал само вашият 11 сървър...За съжаление и нашият - 13.Ще го оправят... А админите и на мен не са казали за съжаление...Дано да го оправят !
              Сигурно ли е че ще го оправят сървъра?Еххххх дано не се е загубила базата с данни!!!!!!!!!!!!!!
              <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

              Коментар


                #8
                Ако толкова ви трябва форум, кажете, ще ви пусна един (вие поне сайт като хората имате)

                Коментар


                  #9
                  Petrov написа:
                  Ако толкова ви трябва форум, кажете, ще ви пусна един (вие поне сайт като хората имате)
                  Аз съм за ако имаш възможност го направи..!

                  Коментар


                    #10
                    Petrov написа:
                    Ако толкова ви трябва форум, кажете, ще ви пусна един (вие поне сайт като хората имате)
                    ОПРЕДЕЛЕНО ДА!!!!!!!!!!!ДАЙ НА ЛС ДА СЕ УТОЧНИМЕ! Или на живо да се видиме да се разбереме.
                    <<< Фен клуб на Фиат 126p >>>

                    Коментар


                      #11
                      dankata написа:
                      Petrov написа:
                      Ако толкова ви трябва форум, кажете, ще ви пусна един (вие поне сайт като хората имате)
                      ОПРЕДЕЛЕНО ДА!!!!!!!!!!!ДАЙ НА ЛС ДА СЕ УТОЧНИМЕ! Или на живо да се видиме да се разбереме.
                      На живо ще е малко трудно

                      Коментар


                        #12
                        Форума е пуснат, само чакам админа да се рег-не и да му предам правата..., но нещо се губи

                        Коментар

                        Working...
                        X