Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво ли си помисли оня човечец в тунела на Търново чак не знам ма ко да праиш запазена марка
    EX DELTA 1.9TDS
    ALFA 147 1.9 JTD 16V Powerеd by TST-Racing

    Коментар


      lancione написа:
      какво ли си помисли оня човечец в тунела на Търново чак не знам ма ко да праиш запазена марка
      ами вече ще може да разказва какво е усещането в тунела на Гранд При на Монако
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        Абе аз не можах да разбера кво стана,майче някой пусна пиратка аа? :D
        Alfa Romeo MiTo 1.3Mjet
        Fiat Punto GT 1.4 Turbo 97 ex
        Fiat Punto 1.9 JTD 01

        Коментар


          айде чакаме утре материали графики и видео на финала
          EX DELTA 1.9TDS
          ALFA 147 1.9 JTD 16V Powerеd by TST-Racing

          Коментар


            Ици от все сърце ти пожелавам да не се връщаш с по малко от 420 кончета !
            dEv # LiFe sTyLe

            2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

            Коментар


              утре вечер живо-здраво ще има графика, а видеото като стане.За сега се надявам да излязат 300 коня на гуми при първоначалното замерване както съм я настроил, пък след това изфиносването - все някое конче ще излезе отгоре
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                Да пусна първо една снимка, че много ме кефи как това сиво-синьо седи на тая биела А това са резултатите от посещението в TST Racing :D Пренастройване реално не е правено, обаче бууст контрола показа големи гевезлъци Вече ми е ясно, че мога да го настроя да държи желаното налягане само при реално движение на колата, само при натоварването при ускорение на нейната си маса.Голяма бъркотия, на диното не щя да задържи бууста във високите над 1.2 бара въпреки всичките пипания на таблиците.Вече решението е само едно пружината за 1.5 бара от комплекта на Турбосмарта ще се ползва и другият път ще може да се мери при твърд бууст 1.5 и да се настрои вече прецизно.Смесите са малко вълнисти, а и на по-силният рън се прояви интересна аномалия - при бууст 267кПа ЕКУ-то вероятно е тръгнало по някакви хубави аванси, които са причина да се покачи въртящият момент и да се извадят тия 232 кВт на гумите :D Та това е в общи линии нещо от рода на 400 коня на мотор при 1.2 бара и към 500Нм при 1.65 бара :D Големи благодарности на Тони за съдеиствието :D
                Прикачени файлове
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  и електронните извадки
                  Прикачени файлове
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    323 kw=315 Hp?

                    Коментар


                      Бая къдрава работата нещо Ици сигурно ли е, че тоя бууст контрол мое го управляваш? Графиките на бууста идентични гледам?При едно и също налягане (без други намеси), се получават две доста различни графики, нещо не е мноо готино положението така-то като цифрички е добре, ммма като форма по мое мнение не са.

                      Коментар


                        durex_a написа:
                        323 kw=315 Hp?
                        Що поне не си зададеш правилно въпросчето? Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

                        Коментар


                          biser_as написа:
                          Бая къдрава работата нещо Ици сигурно ли е, че тоя бууст контрол мое го управляваш? Графиките на бууста идентични гледам?При едно и също налягане (без други намеси), се получават две доста различни графики, нещо не е мноо готино положението така-то като цифрички е добре, ммма като форма по мое мнение не са.
                          Играта с бууст контрола е много капризна, с тоя външен гейт не могат да се получат еднозначно нещата и ще слагам пружината за 1.5 бара от комплекта.То има вероятност и с малко по-силна пружина от сегашната 0.7 бара да вземе да слуша, но не ми се занимава повече че само с него съм изгорил към 60 литра бензин докато си играя с настройките да видя как може да се манипулира, отделно на диното 1.5 часа пак само с него беше занимавката.МАП-а се изтаванява и на по-силният рън ЕКУ-то почва вероятно да работи по сейфти авансова карта, която явно е с по-подходящи аванси от тая главната и оттам повечето повер.И вълничките във по-слабият рън са явно от не толкова подходящите аванси в главната карта, но просто нямаше смисъл да се правят опити за игра с авансите при положение че бууста в средните изтаваняваше МАП-а (бедната смес от рода на високи 14-ки е заради това), а във високите се сриваше.Другия път като се ходи ще се настройва вече, да видим на 1.5 бара при 5000-6000 об/мин колко ще даде :D
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            durex_a написа:
                            323 kw=315 Hp?
                            ехе, тя ако беше 323 кВт на гумии 232 кВт на гуми х 1.36 = 315.5 коня на гуми загуби при 4х4 22% , така че 315.5 / 0.78 = 404 коня на мотора , това при скромните 1.2 бара и то изкарани със средно по големина турбо ГТ2860РС
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              Е чи 400 коня добре наши С тез биелки "отъпкахме ли пътеката"? Пуснал съм ти и едно ЛС :D
                              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                              Коментар


                                ici написа:
                                Другия път като се ходи ще се настройва вече, да видим на 1.5 бара при 5000-6000 об/мин колко ще даде :D
                                Ббе дали ша даде повече или не, ненам дали е толко важно, по-важното е според мен да изгладите нещата с графиките (смеси, въртящ момент), пък то някои кон отгоре и сам ще си дойде :D Хубаво ще е да си ползваш буустконтрола на твойто си ЕКУ, мма ако не слуша и с по-твърдата пружина на гейта, май е по-добре да инвестираш в някои електронен бууст контролер

                                Коментар

                                Working...
                                X