Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo HF Integrale

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ici написа:
    Един сетъп 4х4 никак не би бил излишен http://www.youtube.com/watch?v=_iApE...eature=related
    Е-е-е тука сичко е пълна агресия "баце"
    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

    Коментар


      Тази нощ - 400м за 12.663 при близо 190 км/ч терминална.Мисля че е близко до истината, но по-нататъка ще бъде направена двойна проверка .
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        Да ти кажа мислех да си давам телефона и като минаваш през Стз или Бургас да направим един ластик ама после накрая видях,че е над 300 коня колата и се отказах моята Алфа е само 170 кончета.Ти си близо с два двигатела като моят.Ако някога си купя кола 280 300 коня Алфа ще те дебна.Успех и браво.
        Хората са като свинете даже прасетата са по-човечни!

        Коментар


          Не ме гледай че я пиша 300+ :D Само едно малко пренастройване и трябва за да се извади максимума от 360 к.с. на турбото По принцип колата ходи само по специализирани мероприятия, не се ползва за возене макар че дава около 9/100 извънградско.
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            Да постна една картинка от темата ми в перформанс форума :D По-нататъка при по-подходящи условия за даване на цялата газ ще трябва да извади 13-ка.Типото е с черната графика.
            Прикачени файлове
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              Ици, това БМВ /зелената графика/ какво е приятелю
              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

              Коментар


                Е36 с двигател от М5 3.8 тунингован около 400-те
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  ici написа:
                  Е36 с двигател от М5 3.8 тунингован около 400-те
                  бравос
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    2000 20v turbo написа:
                    ici написа:
                    Е36 с двигател от М5 3.8 тунингован около 400-те
                    бравос
                    Ти пък си навътре с наще бегачки уж пък ся остаа да кажеш че не си чувал за Камикадзето

                    Коментар


                      Днес почнах да си разглобявам носачите за да им правя тампони от полиамид...По едно време поизлашках колата и нещо взе да ме пръска Айдее, честито на печелившите - спукано силиконово маркуче на водното охлаждане на турбото.Така е навряно, че няй-вероятно ще трябва да сваля турбото заедно с колектора, а докато стигна до тях се сваля кулер, радиатор и вентилатор, даунпайп, забавлението ще е пълно ако не измисля някой извънземен инструмент да развия скобичката на маркуча на място.Спукването е станало от окапване с киселина от акумулатора (имаше малък проблем с кипене), също и надмембранното силиконово маркуче към уейстгейта беше накапано и е напукано.От там пък се е губил бууст.Сега ще ги сменям с гумени бензинови, те са по - издръжливи.
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Малко ъпдейт на подготовката преди изминалото Италианско в Плевен.И аз имах драма с водното охлаждане на турбото.Докато си сменях силиконовите маркучета с нормални за бензин, понеже едното се беше спукало (пред очите ми), се разтроши в ръцете ми едното банджо докато му затягах скобичката Баси материала, като солета Добре, че беше от предната страна на турбото, та всичко стана на място.Задното банджо е от друга серия, още като ми ги продаваха ме усъмни едното, ама...Пак се разминах с опичането Някой ако има съмнения в колата си, да ми я дава.Аз квот има за чупене ще го счупа без да се кара С едно банджо и пресова сглобка с армиран маркуч се надявам да нямам повече драми.За сега всичко е ок, след минати към 400кмПипнах и предницата.Нови носачи Феби Билщайн от моделите след 95-та с около 12мм по дълги, като им преработих тампоните с такива от полиамид.Също и опората на амортисьора в бомбето вече е твърда.Странично силите преминават от стъблото през полиамидна втулка към плочата.Вградения гумен тампон омекотява само вертикалните сили.Отделно с разпробиване на долните отвори на амортисьора, настройване с лазерна нивелация и заваряване на допълнителни шайби, фиксирах твърдо камбъра на 3.3 градуса.Сходимостта я нагласих на 0.И след цялата тая работа до последния момент преди състезанието в Плевен, дадох близо секунда и половина по-слабо време от предишния път.Като за начало и ощавих "новите - стари" гуми на първото излизане и след това всеки един завой беше подправен с неизбежно дърпане на ръчна в неравна битка с ъндърстийра На всеки завой си виках - ей сега стъпвам на вътрешния бордюр - оп предницата изтърва, айде на другия ще я хвана...http://videos.streetfire.net/video/F...o_180986.htmИ така до края.Чак в Русе се сетих, че с тоя камбър мога да намаля значително налягането в гумите.Тествах и нещата бяха доста по-добри.
                        Прикачени файлове
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          броени дни до писта "Дракон" с. Калояново.Взех нови цвички, че да може да се ползва малко повечко от потенциала на маторя.
                          Прикачени файлове
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            Много се радвам, че се запознах със Ици и останалите и искам да му благодаря, че ме повози в типото!! Колеги мога да кажа, че ускорението е буквално по-голямо от излитането на самолет!! Обръща ти стомаха и за секунда те връща обратно в реалноста!! С много мерак се прави и това е най-силното Типо в България за момента!! Само един 4x4 сетъп за да може да се вкара цялата газ и всичко е ток и жица!! Mr. Green
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              Я малко да оспамя тука,че гледам няма развитие нещо Алоу собственика на проекта,няма ли да пуснеш снимка на срязаната гума и на сетъпа на Типо-то с мойте джанти изотзадзе,мноо добре изглеждаше
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар


                                Снимка няа, ама гумата ще си я държа за спомен да се сещам как се влиза в шикан с 80 Хубаво, че на стената и се размина
                                Прикачени файлове
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X