Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 31

Тема: Eвропейски сайтове за нови/употребявани автомобили

Фиат фанатик Аватарът на stan.s
    Регистр. на
    16.07.2008
    Колеги, ако някой има проблеми с превода на някои обяви от Холандски сайтове мога да помагам.
    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

Цитат stan.s написа:
    Колеги, ако някой има проблеми с превода на някои обяви от Холандски сайтове мога да помагам.
    А ако някой има проблеми с превода от немски сайтове да пише.
    Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
    Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Ето и един сайт за нови и употребявани автомобили в Англия: http://www.autotrader.co.uk/ Примерен Postcode:SK3 0AG
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Фиат фанатик Аватарът на masterkar
    Регистр. на
    09.08.2006
    Цитат Stefanaki написа:
    Ето и един сайт за нови и употребявани автомобили в Англия: http://www.autotrader.co.uk/ Примерен Postcode:SK3 0AG
    Колега, не плагиатствай! Виж предната страница!
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Извинявай колега.Не съм го направил умишлено, просто не съм обърнал внимание на целият текс от дългия ти пост.Просто преди 2-3 месеца бях решил да си купя кола с десен волан и от многото UK сайтове за автомобили втора употреба, този беше с най-добри оферти.Ощя веднъж ИЗВИНЯВАЙ. не е било умишлено.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Кара Фиат
    Регистр. на
    17.02.2009

Ето ви и един италиански

Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
    Fiat Punto 1,2'98

Фиат фанатик
    Регистр. на
    03.02.2009
    А някой да знае, как може да се намери кола с ЛЯВ волан във Великобриатния ? Става въпрос за екскурзия дотам, и сътвоетно ми се иска да се прибера с кола оттам. ...
    FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

Фиат фанатик
    Регистр. на
    04.09.2008
    Цитат YAROSHKH написа:
    А някой да знае, как може да се намери кола с ЛЯВ волан във Великобриатния ? Става въпрос за екскурзия дотам, и сътвоетно ми се иска да се прибера с кола оттам. ...
    аз ги следя колега. аутотрейдъра е най-яката им търсачка и отвреме навреме изкачат и читави леви дирекции. като влезеш отдолу има място за търсене по думи пиши: left hand drive и гледай какво става
    FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

Кара велосипед
    Регистр. на
    21.03.2009
    Цяла Италия на една длан-ipublish.it На една страница най-посещаваните,напр. Secondamano.it ,Subito.it ...

Цитат dudulia написа:
    Освен това от 2 години мобиле.де е платен сайт и 99% от обявите са на търговци на коли, а не частни лица!
    Колега тука много бъркаш!Мобиле.де е платен само за търговците,частните обяви са абсолютно безплатни освен ако не искаш нещо специално като повече снимки,да ти излиза обявата на първа страница и т.н.В момента там има около 205000 частни обяви и около 950000 от търговци.Друг е въпроса с неразбирането на езика и измамите ,но те са навсякъде.Както и да е,ето няколко немски сайта освен мобиле.де и аутоскаутhttp://pkw.de/http://www.webauto.de/....de/Както по-горе писах,ако някой има проблем с езика да драсне едно лично Общо взето в сайтовете на немски език избягвайте обяви в които има думите: Defekt,Schaden,Kaputt,Hagel,Unfall,Nicht reparierte... , Beschädigung и т.н.Освен това като гледате една обява пусната от търговец вижте какъв е,какви коли продава,как изглежда плаца му и т.н.Под описанието на колата и адреса му има линк "Händler-Homepage"-това му е страницата и там може да се "запознаете" с търговеца.Поздрави,Жоро
    Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
    Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Тема: Eвропейски сайтове за нови/употребявани автомобили

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •