Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газови инжекциони произведени в БГ и достъпни за нашия джоб

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газови инжекциони произведени в БГ и достъпни за нашия джоб

    Колеги поради голямия интерес и особедно след случилото се последните дни с бензина, много хора се интересуват от газ и в повечето случай от газовите инжекций пройзведени в Бг поради добро отношение цена /качество. Ще си позволя да публикуван инструкцийте и техническите дани на едни от най разпространените марки БГ пройзводство и някой италянски фирми.А аз си позволявам да направя темата важна.zgabrovski

    #2
    Е щом ще е важна да я направин найстина с още няколко който можа да намерите на нашия пазар.

    Коментар


      #3
      Темата е създадена с любезното съдействие на администраторите на форума wwweb и zgabrovski за което им блогодарим!!!

      Коментар


        #4
        Благодаря на колегите за изчерпателната информация !Имам едно питане-може ли да се намери някъде и софтуера за газовия комп
        Croma 2.0 ie
        www.italcars.org

        Коментар


          #5
          AFBWorld написа:
          Благодаря на колегите за изчерпателната информация !Имам едно питане-може ли да се намери някъде и софтуера за газовия комп
          Колега можели по точно какво те интересува и за коя система че ...

          Коментар


            #6
            а бе хора дайте да намерим едно газово инжекционче за мойта Крома че до гуша ми дойде тоя бензин. брат ми си сложи обикновена газова уредба на неговата крома обаче много схлупена стана... от време на време гърми...и.. така има си някои проблемчета , които мисля че няма да се срещат при газовата инжекция... имало газови инжекции втора ръка за по 350 - 400 лв. обаче не мога да намеря за 2-ка двигател. Ако някой знае от къде мога да си купя такава нека пише.

            Коментар


              #7
              А цени!!!Кои ще каже цени? Поне ориентировъчни!Защото май не отива на кола за 3-4000лв. газово за1200-1500лв.

              Коментар


                #8
                Колеги, защо като искам да разгледам прикачените файлове, ми излиза съобщение, че тези файлове не съществувват?
                Lancia Kappa 2.0 20V
                БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

                Коментар


                  #9
                  На мен също не ми излизат
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар


                    #10
                    Какво трябва да направя ,че да мога да ги отварям?
                    Lancia Kappa 2.0 20V
                    БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

                    Коментар


                      #11
                      Колеги вече може и да ги намерите тук. http://lpg.septemvri.com/forum/viewt...2df4a603e8#p14 Можете и да си задавате въпросите който ве интересуват.

                      Коментар


                        #12
                        Аз съм с Бардолини от 20 дена, поставиха я кадърно, но не си дадоха много зор с настройките и след 3000 об. ми гъгнеше и нямаше мощност, но после им измрънках и с леки доизкусурявания сега съм ток, разхода ми е с литър повече от бензин, но и настъпването е много повече, дадох 50 кинта взех си кабел за връзка с екуто на газовото, и мисля всичко по софтеура сам да си го бараникам вече.....уредбата е с 18 месеца гаранция, цената е 1260 като се има впредвид че бутилката е на мястото на резервната гума....
                        Alfa 156 2.0 TS
                        Alfa 156 20VTurbo
                        Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                        Locost TF1 3.0V6

                        Коментар


                          #13
                          Кво стана с цените ?

                          Коментар


                            #14
                            колеги, скоро си сложих полски ГИ, - Зенит, много съм доволен. За точен разход ще пиша по-натам, че е съвсем отскоро.
                            Fiat Bravo, 1200, 16v, 82 k.s. 1999 г.

                            Коментар


                              #15
                              Колега от къде взе кабела за Бардолинито?С какъв двигател си и колко ти гори?И аз съм с такъв и затова ме интересува.
                              Fiat Marea 1.8/16v '96 HLX
                              Български газов инжекцион - Бардолини

                              Коментар

                              Working...
                              X