Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

....Познай...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mariobg написа:
    Пичове идеята е да видите джантата, а текта към нея е ясно че е уловка, надявах се да видя повече отговори - "я колко права джанта"! Помислете до довечера, като све прибера ще постна цялата снимка
    Марио, аз хич не се чудя колко е крива джантата щото редовно ги виждам такива из Хасково
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      mariobg написа:
      Пичове идеята е да видите джантата, а текта към нея е ясно че е уловка, надявах се да видя повече отговори - "я колко права джанта"! Помислете до довечера, като све прибера ще постна цялата снимка
      Както Явор писа .... то с тези "хубави" пътиша пълни с "Прекрасни" дупки - на накой прави ли му вчепетление кривата джанта .....Аз да ви разкажа че оня ден влязах в една шахта .... но добре че ми бяха 14цола гумите та не пропадна цялата кола ... и добре че до 10 мин. дойдоха 3 човека че дигнахме колата и я извадихме от трапа .... защото асфалта започна бавно да поддава ..... лекичко се стреснах .....
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #18
        borchev написа:
        това ми прилича на нашият всеобщ познат КИТАЕЦА ....той е подходящ шофиор за тези джанти
        Китаеца какъвто и да е толкова си поддържа Фиата,че ние всички сравнено с него караме трошки, пък нека колата да му е на бакш!!!!!!!!!!!

        Коментар


          #19
          Re: Ето и оригиналът!!!

          mariobg написа:
          Автограф от фотографа, само срещу бира (пък нека съм простак)
          хехе познах, че само професионален шофьор може да кара такава джанта при това от София, тоя Киро Михайлов не съм го срещал, а и не бих се возил при него Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

          Коментар


            #20
            Re: Ето и оригиналът!!!

            mariobg написа:
            Автограф от фотографа, само срещу бира (пък нека съм простак)
            Е ... поне за таксито съм уцелил ........... :P
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #21
              Е то който познае само по джантата...то с 4 болта има бая коли...Едно е ясно, това е кола-убиец с тея гуми/джанти!!

              Коментар


                #22
                Това сие 100% джанта от москвич и то 21412-ка. Познавам ги отдалече - имах такъв, че и червен, не алеко с боядисани джанти с боя за печка... Бая лесно им се кривят железните джанти да ви кажа... Не е оригинала щото тия коли са с едни 13-ки доколкото знам с малко тазче в средата
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #23
                  Този май ми е гепил една от 6_те ми стари джанти ...ама я е поизправил

                  Коментар


                    #24
                    Казах ли ви ,че е шкода фелиция
                    FIAT TIPO 1,6

                    Коментар

                    Working...
                    X