Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика и рем. на помпи "Делфи" ех "Лукас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагностика и рем. на помпи "Делфи" ех "Лукас

    Атанас написа:
    Здравей,преди време се свързах с Delphi и те ми отговориха, че Авел Трейд ЕООД е официалният им представител за България. www.avel-trade.comПоздрави!
    Вижте какво открих в Пежо форум. Дано и на нашата улица изгре слънце, че с тези помпи "Лукас".... !
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    мога да дам инфо за Авел ако позволите.Сервиза се на мира на Кукленско шосе 17,след моста от Сточна гара от лявата страна.Става въпрос за Пловдив.Там ми смениха разпръсквачите на мареата срещу 44.5 лв за бройка и 25 лв за труд.момчетата са млади и що годе точни.По въпроса за помпата Лукас ги попитах.Те казаха че ги носят при някакъв майстор в Карлово.Казаха че още го пробвали (майстора де) и бил направил 2-3 помпи досега успешно.Цената за ремонт на помпата била около 160 лв.Не работят със записване.Просто отиваш сутринта един чичка записва номера и приемат колите по реда на пристигане.аз отидох в 8 часа и до обяд бях готов,забавиха ме заради подложните шайби под дюзите.Ето ви и телефоните:Приемчик 032/657333 0887541812Магазин 032/657 300 301 303 306

    Коментар


      #3
      КАЧЕСТВЕН РЕМОНТ НА ГНП "ЛУКАС"/"БОШ" В ЯМБОЛ

      Коментар


        #4
        javor68 написа:
        мога да дам инфо за Авел ако позволите.Сервиза се на мира на Кукленско шосе 17,след моста от Сточна гара от лявата страна.Става въпрос за Пловдив.Там ми смениха разпръсквачите на мареата срещу 44.5 лв за бройка и 25 лв за труд.момчетата са млади и що годе точни.По въпроса за помпата Лукас ги попитах.Те казаха че ги носят при някакъв майстор в Карлово.Казаха че още го пробвали (майстора де) и бил направил 2-3 помпи досега успешно.Цената за ремонт на помпата била около 160 лв.Не работят със записване.Просто отиваш сутринта един чичка записва номера и приемат колите по реда на пристигане.аз отидох в 8 часа и до обяд бях готов,забавиха ме заради подложните шайби под дюзите.Ето ви и телефоните:Приемчик 032/657333 0887541812Магазин 032/657 300 301 303 306
        Май бях писал за майстора на тези помпи в Карлово дори бях дал номера на някой колега.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Колеги,изпитан майстор за диагностика и ремонт на ГНП/бош и лукас/ и дюзи: ЕТ"Чарли-Спасов" Вася Спасов, много учтив и точен човек. И цените са напълно приемливи на фона на тая криза. Адреса на сервиза е: с. Главиница ул. 16 #10 до църквата в селото. А ако ви трябва монтьор сервиза на Коцето в гаражите при гробищата в Пазарджик: извършват смяна на гърнета и почти всичко по ходова част и двигатели, на много народни цени.
          ФИАТ МАРЕА 1,9ТД

          Коментар


            #6
            Колеги свестен помпаджия намерих в кв. Левски ул.544 №27. От гр. София съм. Там веднъж си правих помпата и съм доволен. Човекът се казва Денчо и ползва т. 0886402222.

            Коментар


              #7
              javor68 написа:
              мога да дам инфо за Авел ако позволите.Сервиза се на мира на Кукленско шосе 17,след моста от Сточна гара от лявата страна.Става въпрос за Пловдив.Там ми смениха разпръсквачите на мареата срещу 44.5 лв за бройка и 25 лв за труд.момчетата са млади и що годе точни.По въпроса за помпата Лукас ги попитах.Те казаха че ги носят при някакъв майстор в Карлово.Казаха че още го пробвали (майстора де) и бил направил 2-3 помпи досега успешно.Цената за ремонт на помпата била около 160 лв.Не работят със записване.Просто отиваш сутринта един чичка записва номера и приемат колите по реда на пристигане.аз отидох в 8 часа и до обяд бях готов,забавиха ме заради подложните шайби под дюзите.Ето ви и телефоните:Приемчик 032/657333 0887541812Магазин 032/657 300 301 303 306
              Познавам го майстора в Карлово. Знам че при него карат не само ЛУКАС, но и скъпите помпи на новите автомобили като мерцедес БМВ и др. Идват хора от цяла България. Един съвет към всички колеги: Ако не Ви е крайно наложително някой да пипа по помпата, просто си карайте автомобила. Може после да съжалявате!!
              FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

              Коментар


                #8
                Дай някакви координати на този човек да го проучим?
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #9
                  MartoModev написа:
                  Дай някакви координати на този човек да го проучим?
                  Работилницата е в сградата не механо-техникума гр. К-во. На главния път има ЛУКОЙЛ, хваща се уличката до него - асвалтова, и след 100м се стига до ателието на въпросния майстор. Ако има нужда ще му искам и тел. Нямате проблеми
                  FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

                  Коментар


                    #10
                    :D Колеги относно ремонт на ГНП."Лукас" специално за Пловдив аз си ремонтирах ГНП-то в един сервиз които се намира на ул.Пахчево в Кичука. Улицата е затворена от ул."Даме Груиев" от сраната на Кукленско шосе точно срещу ущилището сервиза ремонтират само дизел.Цената на ремонта ми сруваше 360лв. това влучва смяна на лагери всички гарнитури и семеринги сваляне и качване смяна на горивен филтар и прочстване на резервар и системата.Това ми се наложи поради че ми заредиха бензи на вмеато дизел на бензиносртанция "Хаджията Груев".Мога да кажа че след ремонта колата е ок.Момчетата дават 6м. гаранция

                    Коментар


                      #11
                      malcho1 написа:
                      :D Колеги относно ремонт на ГНП."Лукас" специално за Пловдив аз си ремонтирах ГНП-то в един сервиз които се намира на ул.Пахчево в Кичука. Улицата е затворена от ул."Даме Груиев" от сраната на Кукленско шосе точно срещу ущилището сервиза ремонтират само дизел.Цената на ремонта ми сруваше 360лв. това влучва смяна на лагери всички гарнитури и семеринги сваляне и качване смяна на горивен филтар и прочстване на резервар и системата.Това ми се наложи поради че ми заредиха бензи на вмеато дизел на бензиносртанция "Хаджията Груев".Мога да кажа че след ремонта колата е ок.Момчетата дават 6м. гаранция
                      Дано са свършили това което описваш:-смяна на лагери -смяна на всчики гарнитурки и о-пръстенчетаЗащо обаче не са я проверили и настроили на стенд?
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Tornado написа:
                        malcho1 написа:
                        :D Колеги относно ремонт на ГНП."Лукас" специално за Пловдив аз си ремонтирах ГНП-то в един сервиз които се намира на ул.Пахчево в Кичука. Улицата е затворена от ул."Даме Груиев" от сраната на Кукленско шосе точно срещу ущилището сервиза ремонтират само дизел.Цената на ремонта ми сруваше 360лв. това влучва смяна на лагери всички гарнитури и семеринги сваляне и качване смяна на горивен филтар и прочстване на резервар и системата.Това ми се наложи поради че ми заредиха бензи на вмеато дизел на бензиносртанция "Хаджията Груев".Мога да кажа че след ремонта колата е ок.Момчетата дават 6м. гаранция
                        Дано са свършили това което описваш:-смяна на лагери -смяна на всчики гарнитурки и о-пръстенчетаЗащо обаче не са я проверили и настроили на стенд?
                        Това го пропуснах да го спомена и на стенд я качиха

                        Коментар


                          #13
                          Аз за ремонт на ГНП ходих в с. Стефаново (Радомирско намира се след завода Цръвена могила).Майстора се казва Славчо - Компютърна диагностика и ремонт на ГНП 0898706559Изключително доволен съм от услугите на Славчо. Колата палеше и влизаше в сервизен режим, но след последващо палене тръгваше добре, но около 2000rpm прекъсваше. Отидох там и установиха, че датчика контролиращ впръскването на горивото е заминал. Чаках 3 - 4 дни и ми се обади да си взема колата. Отидох тествах я там останах доволен и платих.ПоздравиП.п. Пропуснах да кажа, че човека има стенд за ГНП.
                          Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                          Коментар


                            #14
                            Да препоръчам и аз добър майстор,който наистина си разбира от работата.Сервиза е оборудван много добре-лично се убедих.Намира се в с.Донино,до Габрово.Майстора е много отзивчив и компетентен.Казва се Пресиян.Ако някой се интересува ще дам координати.
                            PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
                            Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

                            Коментар


                              #15
                              kostov написа:
                              Да препоръчам и аз добър майстор,който наистина си разбира от работата.Сервиза е оборудван много добре-лично се убедих.Намира се в с.Донино,до Габрово.Майстора е много отзивчив и компетентен.Казва се Пресиян.Ако някой се интересува ще дам координати.
                              С него се познаваме и давам гаранция за работата му.

                              Коментар

                              Working...
                              X