Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно Ferrari

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А и май не става със админ - панела... трябва на ниско ниво в базатакакто междувпрочем направи и той миналата седмица!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #32
      А ще има ли митету доживотен бан в този форум ?
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        #33
        pr_00f написа:
        А ще има ли митету доживотен бан в този форум ?
        Едва ли ще има нужда...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #34
          Няма нужда от БАН, може пък да напише нещо полезно

          Коментар


            #35
            Nino написа:
            Ша го промените ку ви го дам... изключителните права върху тоз ник се държат от мен и още един човек в тоз форум!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
            Е са е момента да натрупаме кинти ... хахахахахахаБъзикам се, разбира се

            Коментар


              #36
              wwweb написа:
              Nino написа:
              Ша го промените ку ви го дам... изключителните права върху тоз ник се държат от мен и още един човек в тоз форум!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
              Е са е момента да натрупаме кинти ... хахахахахахаБъзикам се, разбира се
              Чшт бре, ни съ издавай!!!!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #37
                Четох, четох, май е време да се изакам и аз. Първо по темата - против съм да променяме ника. В края на краищата нищо непозволено не е направил. Както някой друг би могъл да си смени ника - така и той. Всъщност с какво ще сме по-различни ако сега ние започнем да ги въртим същите номера. Ма кръстил се ферари - ми аз бях първи и се кръстих Веско (м, май имаше един Веско преди мен дето просто беше решил да не избира ник Веско, както и да е). Утре ще дойде някой и ще се кръсти МакЛарън и някой фен на английския национален отбор по футбол ще каже "тоя не ме кефи, не може с тоя ник". Това са глупости.Колкото до създаването и историята на форума - тук се загатнаха някои истини, които просто с времето бяха тръгнали да се поизкривяват. Да, май Митко регистрира домейна, но без mariobg тоя форум нямаше да го има. Поне не оттогава когато е създаден - началото на ноември 2004-та. Разправиите покрай ИталФест-а, кой е поканен и кой се цупи като ощипана мома би трябвало да са налични - всеки, който има желание може да прочете и разбере. Освен това има още няколко имена в кръга от хора, любители (и професионалисти) на италианските коли, които стоят далеч от този форум, заради присъствието (по-скоро формата на присъствие) на Митко. След септемврийските събития нещата се бяха пораздвижили, но после всичко се върна в старото русло. Да се надяваме, че сега промяната вече е трайна и отново ще видим познатите "мутри". А ферари - welcome, тук нали не се раздават банове за неправилно дишане?
                Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                Коментар


                  #38
                  Веско, радостно е че познатите хора вече са тук и пак пишат във форума.А истината е че човека смени ника си по начин по който никой от нас - дори и аз - няма как да го направи със средствата на форума.Така, че обратното действие ще поправи една несправедливост!Но в едно си прав - банове за това никой няма да получи. А да не говорим за това администратор да одобрява профилите на потребителите и да не може да си изтриеш профила!
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #39
                    Това с начина, по който си е сменил ника съм го пропуснал. Искаш да кажеш, че си е сменил ника, промяната е влязла в бекъпа и чак след това са станали простотиите? Хм, това донякъде променя нещата. Вярно бе, като си ида на профила, няма как да си сменя ника. Е, да кажем, че тогава позицията ми се променя на неутрална. Така пък той няма да бъде Митко, ще си остане Ферари. Колкото до хората - след като го написах мръднах малко да поразгледам профилите - има надежда П.С. А к’во стана? Натрупахте ли кинти?
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар


                      #40
                      Точно тоя профил стана причина за последния скандал. Защото го активира чрез пипане в базата на ниско ниво. Като си върна всички написани мнения.След моя молба да го закрие и почне на чисто - просто го преименува на Ферари, наново бъркайки на ниско ниво в базата данни. И това преля чашата.После си пренасочи домейна, изтри базата... абе знаеш я историята, ако не - виж в специалния раздел, който създадохме, където междувпрочем е мястото и на тая тема.
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар

                      Working...
                      X