Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно Ferrari

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не познавам лично Митко и от скоро посещавам форума редовно,от нещата които се написаха останах с впечатление че ви е бил приятел,помагал ви е и в един момент прави някои лоши постъпки и край на всичко,чел е лични съобщения,спирал е форума и незнам си още какво,относно личните никак не е тактично към вас,когато аз познавам някои добре винаги ми е интересно какви писма би имал в пощата какво има на компа и т.н.,ако той не ви познаваше едвали щеше да има интерес към личните,замисляйки се над нещата ако имате възможност например да разгледате пощата на някой добър приятел,ще ви е интересно какво има вътре ,може да го сторите може и да не го направите,така и с личните,едва ли е чел на всички ,по скоро го е правил на хората които сте му били познати или приятели,с тези думи никак не го оправдавам,но понякога човек има право и на втори шанс,останал съм със впечатление че той е голям фен на марката и създател на форума,нека не го оплюваме ,не падайте на нивото на ученик от 5 клас.Незнам дали сте за или против,то ще се се разбере в следващите постове,аз лично каня Митко в този форум със собствения му ник и ако той се съгласен нека говори открито пред вас,да се извини или признае грешките си, и може би ще му простите или отхвърлите отново.
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #17
      Не си дочел - това не му е за първи път.

      Коментар


        #18
        Аз съм ЗА "Ferrari" да стане "Mitko" П.П.А на мен понеже не ми е правил никога, никакви услуги, аз моа ли да му е*а майката като го вида

        Коментар


          #19
          Kuku написа:
          Аз съм ЗА "Ferrari" да стане "Mitko" П.П.А на мен понеже не ми е правил никога, никакви услуги, аз моа ли да му е*а майката като го вида
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            Kuku написа:
            Аз съм ЗА "Ferrari" да стане "Mitko" П.П.А на мен понеже не ми е правил никога, никакви услуги, аз моа ли да му е*а майката като го вида
            Ъпсурт да говориш така за тоз "добър човек"......... Нямаш елементарно възпитание
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #21
              1115 написа:
              Не си дочел - това не му е за първи път.
              Именно! Това е 3-ти, че ако не и 4-ти път! Колко втори шанса да му бъдат дадени!?Скоро ще бъде написана и публикувана историята на форума (колкото се може по-обективно)и ще стане ясно на всеки, който не е бил тук от началото, вкл. в т.ч. и на мен !
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #22
                Replay написа:
                Не познавам лично Митко и от скоро посещавам форума редовно,от нещата които се написаха останах с впечатление че ви е бил приятел,помагал ви е и в един момент прави някои лоши постъпки и край на всичко,чел е лични съобщения,спирал е форума и незнам си още какво,относно личните никак не е тактично към вас,когато аз познавам някои добре винаги ми е интересно какви писма би имал в пощата какво има на компа и т.н.,ако той не ви познаваше едвали щеше да има интерес към личните,замисляйки се над нещата ако имате възможност например да разгледате пощата на някой добър приятел,ще ви е интересно какво има вътре ,може да го сторите може и да не го направите,така и с личните,едва ли е чел на всички ,по скоро го е правил на хората които сте му били познати или приятели,с тези думи никак не го оправдавам,но понякога човек има право и на втори шанс,останал съм със впечатление че той е голям фен на марката и създател на форума,нека не го оплюваме ,не падайте на нивото на ученик от 5 клас.Незнам дали сте за или против,то ще се се разбере в следващите постове,аз лично каня Митко в този форум със собствения му ник и ако той се съгласен нека говори открито пред вас,да се извини или признае грешките си, и може би ще му простите или отхвърлите отново.
                Не му е за втори, а за трети път.Че е фен на марката това е така, както и че е собственик на .com домейна. Че е бил форума при него от начало - също е така.Но че той го е създал - Не мисля. Да физически го е създал. Но съдържанието - създадено е от всички нас, които пишем тука.А колегите, които му се нервят ги разбирам напълно!Виж тука http://forum.fiat-bg.org/viewforum.php?f=38 и ще разбереш защо.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #23
                  zgabrovski написа:
                  ... Да физически го е създал...
                  И това май не е пълната истина, защото съм чувал версия, че идеята се е родила на първия Италфести след това mariobg доста е помогнал при това физическо създаване, ако не е бил и от главно действащите лица.
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    Да ... май е било така наистина.Доколкото знам, домейна е регнат от Димитър, а Мариан е инсталирал самия форум.Но това реално са подробности, които не са от кой знае какво значение.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #25
                      Fiat 127 написа:
                      Kuku написа:
                      Аз съм ЗА "Ferrari" да стане "Mitko" П.П.А на мен понеже не ми е правил никога, никакви услуги, аз моа ли да му е*а майката като го вида
                      Ъпсурт да говориш така за тоз "добър човек"......... Нямаш елементарно възпитание
                      Толко съм проЗ, че направо съм зъл :D П.П.А па за ИТАЛФЕСТ и Митко изобщо не искам да отварям дума Някои от вас може би помнят и тогавашните разправии

                      Коментар


                        #26
                        Като се наговорим и тук - предлагам и тази тема да отиде при другите.И понеже се касае за изключение от правилата - анкета ли ще правим - какво ли...!?
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #27
                          Не би било лощо да вмъкнеш една анкетка в началото на темата, ’щото явно натам вървят нещата

                          Коментар


                            #28
                            Kuku написа:
                            Не би било лощо да вмъкнеш една анкетка в началото на темата, ’щото явно натам вървят нещата
                            Да го направи някой администратор ако реши. Защото вече по моя молба съм "проз" модератор!
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #29
                              Аз мисля че и без анкета ще минем... В края на краищата аз го помолих да почне начисто с нов ник, а той смени ника си на Ferarri.Не виждам нищо некоректно в това да му върнеме ника на Mitko.Просто ще се извърши действие, реципрочно на неговото!
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                              http://forum.fiat-bg.org

                              Коментар


                                #30
                                Ша го промените ку ви го дам... изключителните права върху тоз ник се държат от мен и още един човек в тоз форум!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_09
                                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                                Коментар

                                Working...
                                X