Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде са камерите в София

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    The_Wicker_Man написа:
    А при паяците вече лабаво нема. Имат GPS. Говорих един път с един от тях и вика че много са ги затегнали. Щом мръдне стрелата на GPS-а веднага се записва и се изпраща час и после по отчетите сверяват дали има такса в този час.
    така трябвадруг е въпроса че в 90% от случаите колите не трябва да бъдат местени, а само да се пише акт за неправилно паркиране
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #32
      ААА не. И акт и глоба. Актовете не се плащат масово. Ма глобата ако не я платиш ти карат колата на паркинг. И другия път тоя ще се замисли дали ще яде "зингер" за 30 лв.

      Коментар


        #33
        Камера е поставена и на кръстовището пред УНСС. Сложена е на стълба, който е откъм Студентската поликлиника - там ляв завой взимам на червено предимно... Yellow_Flash_Colorz_PDT_35

        Коментар


          #34
          kastelo написа:
          P.S. Така че може съвсем спокойно да си дигнете 120 км/ч още преди да влезете в тунела!
          Ето заради такива водачи, трябва да има камери с радар на повече места!!!
          FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
          FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
          FIAT Stilo 1.2 16V LPG

          Коментар


            #35
            Дайте да направим една карта на София, а защо не и на други градове и да отбележим с точки всички засечени камери. С един цвят тези които са само за наблюдение (повечето да не казвам всички), а с друг тези които имат евентуално радар или някаква специфична функция. Така мисля че ще е най нагледно.
            Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
            2000г.
            Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

            Коментар


              #36
              Re: Къде са камерите в София

              Mitkoo написа:
              1. На бул. Н.Вапцаров пред Sofia Land и там където се съединява с Черни Връх - камерите са в 2-те посоки 2. На околвръстното пред McDonalds(посока Студентски Град) в края на разширението - камерите снимат в 2-те посоки 3. На Цариградско шосе пред Експо Центъра и Тойота - камери в двете посоки 4. Хотел Хемус. Монтирана е на стълба на светофара, на който спирате идвайки от бул.,,Арсеналски,, към хотела. Представлява една голяма кутия и камерата е вътре. Има поставено и осветително тяло, което да осветява района на платното точно около стоп-линията, така че снимките ще стават хубави и ясни и през тъмната част на денонощието. Правели по пет снимки на кола. 5. На бул.България между НДК и моста на бул.Витоша 6. Пред строителния техникум, която хваща ако минаваш по трамвайната линия. 7. Ботевградско шосе - караулката на КАТ при разклона за Кремиковци точно срещу сервиз "Инкотар". Гледат посока Ботевград и Кремиковци. 8. На бул.Сливница (посока Сточна Гара) точно преди светофара/кръстовището с Христо Ботев ако погледнете вляво (откъм реката), 10-15 метра преди светофара ще видите на един стълб (около 10 метра височина) една сива кутия която гледа към кръстовището.Благодaря на Azzie за информацията
              Два дни се оглеждам пред Строителния техникум, но не видях нищо приличащо на камера.
              Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
              2000г.
              Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

              Коментар


                #37
                Там статична камера няма. От време на време паркират кола пред синьото кафе с камера. И си седят кротко и който мине по трамвайната линия ПЛЯС

                Коментар


                  #38
                  А знаете ли дали в подлеза под НДК има камери с радари, защото при безумното ограничение от 40 км/ч, ако го спазвам, поне три мпс-та ще ми се качат в багажника...

                  Коментар


                    #39
                    що? аз там влизам в тунела с около 43 (под 45), в него същата скорост и накрая на завоя понякога стигам 50 - досега никой не ми е светкал, свиркал и т.н.... е, може да е имало единични случаи, ама не ги помня. А отляво хвърчат, като луди - за къде бързат, като после на светофара сме пак заедно иди ги разбери, бързаци всякакви.
                    Audi 1.8S златен талон

                    Коментар


                      #40
                      Е тва е да си гъзар на дребно колега. Комплексарски историй. Трябва да е напред. Може да е с 1 кола, ама да е напред

                      Коментар


                        #41
                        Моля ви кажете ми дали има камера .....

                        Моля ви кажете ми дали има камера на крастовището на Алабин и Витошка ??!??!?!?!?!?!? Много ви моля за помощ !!!!!!!!!!

                        Коментар


                          #42
                          Re: Моля ви кажете ми дали има камера .....

                          Overclock18 написа:
                          Моля ви кажете ми дали има камера на крастовището на Алабин и Витошка ??!??!?!?!?!?!? Много ви моля за помощ !!!!!!!!!!
                          Доста често минавам пеш през кръстовището и включително и днес, и не съм забелязвал никаква камера.Освен колата с камера да те е хванала.

                          Коментар


                            #43
                            Re: Моля ви кажете ми дали има камера .....

                            А къде седи принципно колата !!?!?!?!??

                            Коментар


                              #44
                              morgenstern написа:
                              А знаете ли дали в подлеза под НДК има камери с радари, защото при безумното ограничение от 40 км/ч, ако го спазвам, поне три мпс-та ще ми се качат в багажника...
                              няма
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                #45
                                Re: Моля ви кажете ми дали има камера .....

                                Overclock18 написа:
                                А къде седи принципно колата !!?!?!?!??
                                Не знам, колега. Може да е навскякъде - паркира си отстрани и снима.

                                Коментар

                                Working...
                                X