Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде са камерите в София

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честитка колеги, още една камера се цъфна на кръстовището на Г. С. Раковски и Цар Освободител. Глупости говоря 3 са камерите не 1 и са сложени от страната на кабинката и гледат към кръстовищтето. Незнам дали са за червен светофар или за превишена скорост, предполагам са за червен де .. обаче знам, че тея които се бяха качили и монтираха камерите ме гледаха и обсъждаха колко се бях напил ... ок де не бях с любимата ... ... фиатка.
    "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
    Кара любимата червена Brava 1,4 12V

    Коментар


      #17
      от орлов мост до Цум(през жълтите павета) има много камери- по светофарите и на самия цум има и по стълбовете,вчера вечерта слагаха и на кръстовището на унивеситета

      Коментар


        #18
        Орлов мост......
        Прикачени файлове

        Коментар


          #19
          Нека не пропускаме и опасаните с камери светофари около централна гара!

          Коментар


            #20
            Според извадките , камерите в София заснемат по 100 нарушения в минута

            Коментар


              #21
              Молба към модераторите и аминистраторите: Нека тази тема да се закове най-отгореРечено-сторено!Наложи се обаче да променя малко името на автора - добавил съм още едно"о", за което Сори! kiro_of_the_day

              Коментар


                #22
                Играх си един път в едно задръстване да ги броя .. ама един глупак ме засече и им изгубих бройката. Общия извод до който стигнах е че на всяко кръстовище от Т.Александров има поне по 10 камери !!! В дългите отсечки от Президентството до Раковка също има камери ама са изнесени в страни от платното. Трудно се забелязват.

                Коментар


                  #23
                  kastelo написа:
                  Ще си позволя да направя едно уточнение за камерите преди Люлинския тунел:Това не са камери, а яркомери!!! Уреди, които измерват осветеността преди колите да влезнат в тунела и на базата на тези данни се регулира осветлението вътре в тунела! Това се прави, за да може очите на шофьорите да свикнат веднага с осветеността вътре и за да се пести електричество!
                  абсолютно точно и вярно!Например има такива на малкото тунелче на новия път дето свърза Сливница и Обеля (пътя под който минава метрото - сещате се за кой говоря). Майка ми работеше там и ми каза че хората ги мислят тези устройства за радари и редовни ги чупят. Кастело много точно е описал действието на уредите, не ги бъркайте с камери за наблюдение или с радари на куките.
                  Audi 1.8S златен талон

                  Коментар


                    #24
                    Току що забелязах още една камера.Намира се на Сливница и Раковски. Посоката е от Сточна гара към Люлин. Апарата се намира на един кол от лявата страна на платното в коритото на реката и е насочено към светофара. Тия се клонират мама им дееба.

                    Коментар


                      #25
                      Добре, колеги, а кои от тези камери са с радари?
                      "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

                      Fiat Tempra 1.9 TDs
                      Subaru Legacy 2.0i

                      Коментар


                        #26
                        The_Wicker_Man написа:
                        Току що забелязах още една камера.Намира се на Сливница и Раковски. Посоката е от Сточна гара към Люлин. Апарата се намира на един кол от лявата страна на платното в коритото на реката и е насочено към светофара. Тия се клонират мама им дееба.
                        тази ми казаха, че не работи...аз пък знам от компетентни органи, за камери, които следят кой кара в бус-лентите на Цариградско пп - а сега да си признае кой не кара :D :D :D
                        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                        e30 forever!

                        Коментар


                          #27
                          Някой да е засичал други камери освен на посочените по-горе места?

                          Коментар


                            #28
                            Еми казаха, че 20 патрулки на КАТ са оборудвани с камери и освен че покриват ПТП-та при движението си от едно ПТП към друго ПТП заснемат нарушители.

                            Коментар


                              #29
                              Така и трябва Макар, че ще продължават случките като днес... паяка прибира една кола която е зарязана така, че да не можеш да завиеш от Стамболийски, точно до KFC... "пича" тича от KFC-то и разправя на полицая "много бързах, може ли да почерпя нещо..." и това го чух докато се опитвах да пресека въпросната малка уличка...Та ефект голям ефект няма докато за "почерпка" не започне да се превръща във фиш от 500 евро
                              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                              Коментар


                                #30
                                А при паяците вече лабаво нема. Имат GPS. Говорих един път с един от тях и вика че много са ги затегнали. Щом мръдне стрелата на GPS-а веднага се записва и се изпраща час и после по отчетите сверяват дали има такса в този час.

                                Коментар

                                Working...
                                X