Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде са камерите в София

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде са камерите в София

    1. На бул. Н.Вапцаров пред Sofia Land и там където се съединява с Черни Връх - камерите са в 2-те посоки 2. На околвръстното пред McDonalds(посока Студентски Град) в края на разширението - камерите снимат в 2-те посоки 3. На Цариградско шосе пред Експо Центъра и Тойота - камери в двете посоки 4. Хотел Хемус. Монтирана е на стълба на светофара, на който спирате идвайки от бул.,,Арсеналски,, към хотела. Представлява една голяма кутия и камерата е вътре. Има поставено и осветително тяло, което да осветява района на платното точно около стоп-линията, така че снимките ще стават хубави и ясни и през тъмната част на денонощието. Правели по пет снимки на кола. 5. На бул.България между НДК и моста на бул.Витоша 6. Пред строителния техникум, която хваща ако минаваш по трамвайната линия. 7. Ботевградско шосе - караулката на КАТ при разклона за Кремиковци точно срещу сервиз "Инкотар". Гледат посока Ботевград и Кремиковци. 8. На бул.Сливница (посока Сточна Гара) точно преди светофара/кръстовището с Христо Ботев ако погледнете вляво (откъм реката), 10-15 метра преди светофара ще видите на един стълб (около 10 метра височина) една сива кутия която гледа към кръстовището.Благодaря на Azzie за информацията

    #2
    И на още едно място!

    След основния ремонт на тунел "Люлин" има поставени камери в двете посоки на тунела Нека отбележ,че ограничението на скоростта там е 40км/ч кофти колеги

    Коментар


      #3
      Re: И на още едно място!

      blondy_driver написа:
      След основния ремонт на тунел "Люлин" има поставени камери в двете посоки на тунела Нека отбележ,че ограничението на скоростта там е 40км/ч кофти колеги
      стига бе, аз там живея, досега не съм забелязал......пък и доста юркам по новия асфалт
      ex Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        Re: И на още едно място!

        lulinsquad написа:
        blondy_driver написа:
        След основния ремонт на тунел "Люлин" има поставени камери в двете посоки на тунела Нека отбележ,че ограничението на скоростта там е 40км/ч кофти колеги
        стига бе, аз там живея, досега не съм забелязал......пък и доста юркам по новия асфалт
        еми в тунела лекичко и после ---->>>>>
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          ех колеги колеги....

          напълно Вярно Моля Ви другия път като минете карайте с 40км/ч и когато се движите:1) посока от Центъра за Люлин на около 50-тина метра преди навлизане в тунела погледнете към бенда му от дясната страна и ще я видите тази камера практически следи за скоростта на насрещното платно (т.е. идващите от Люлин) и на вашето малко преди навлизане в тунела...пък може би и в първите му метри....2)посоката сега е от Люлин към Центъра камерата се намира отново във ваше дясно на такъв като тънък стълб е качена непосредствено след автомивката....камерата следи скоростта на идващите от центъра вашата скорост метри преди навлизане и след навлизане в тунела...ох ами това е дерзайте колеги и съседи ако ни привикат в кат само ще викаме "не съм аз,не съм" и така....

          Коментар


            #6
            Mitko написа:
            Странно ми се видя че и при 3-те ми минавания през Люлинския тунел детектора не реагира.
            Камерите в тунела не са за скоростта. Те са само за наблюдение :D

            Коментар


              #7
              Тия според мен не са много добре..........представете си ако се срине нещо, защото примерно ВиК копали и скъсали кабел.

              Коментар


                #8
                Ще си позволя да направя едно уточнение за камерите преди Люлинския тунел:Това не са камери, а яркомери!!! Уреди, които измерват осветеността преди колите да влезнат в тунела и на базата на тези данни се регулира осветлението вътре в тунела! Това се прави, за да може очите на шофьорите да свикнат веднага с осветеността вътре и за да се пести електричество!Мога да гарантирам за тази информация, защото съм току-що дипломирал се студент от Технически Университет и една от практиките ми беше при човека, който е конструирал подобни устройства за магистралите "Хемус" и "Тракия". :DP.S. Така че може съвсем спокойно да си дигнете 120 км/ч още преди да влезете в тунела!

                Коментар


                  #9
                  kaмера засега има само на светофара на хемус и мобилните
                  www.lancia-bg.com
                  Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
                  Lancia Lybra 20v

                  Коментар


                    #10
                    Blondy го беше писала и преди, мисля, макар и не толкова подробно))Дааа, а аз излизам с около 120 ...
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #11
                      Още една камера са сложили на кръстовището на летището в посока цариградско. Вече на 3-ма познати са им взели книжките за по месец, така че внимавайте.Може би не е лоше темата да се премеси в "Пътна обстановка"Давайте актуална информация за останалите, че режат глави Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
                      "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
                      Кара любимата червена Brava 1,4 12V

                      Коментар


                        #12
                        Прав си колега. Извинявам се,че досега не е била преместена. blondy_driver

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, не можах добре да видя (мярнах ги в последния момент), ама ми се струва че са сложили камери и на кръстовището на бул. Тодор Александров и Мария Луиза - гледат откъм страната на Булбанк към кръстовището.Ако някой знае подробности - да пише. Пък аз като минавам пак оттам ще загледам по-подробно.
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #14
                            Pecho написа:
                            Колеги, не можах добре да видя (мярнах ги в последния момент), ама ми се струва че са сложили камери и на кръстовището на бул. Тодор Александров и Мария Луиза - гледат откъм страната на Булбанк към кръстовището.Ако някой знае подробности - да пише. Пък аз като минавам пак оттам ще загледам по-подробно.
                            има камери и от двете странино не знам дали ще сниматили ще са свързани с монитори в кабинката на полицаите
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              Ето ги камерите при Булбанк (е снимани с телефон, ама мисля че става ясно къде са).
                              Прикачени файлове
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар

                              Working...
                              X