Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 64

Тема: Къде са камерите в София

Фиат идол
    Регистр. на
    04.04.2006
    Молба към модераторите и аминистраторите: Нека тази тема да се закове най-отгореРечено-сторено!Наложи се обаче да променя малко името на автора - добавил съм още едно"о", за което Сори! kiro_of_the_day

Фиат фанатик Аватарът на The_Wicker_Man
    Регистр. на
    28.12.2005
    Играх си един път в едно задръстване да ги броя .. ама един глупак ме засече и им изгубих бройката. Общия извод до който стигнах е че на всяко кръстовище от Т.Александров има поне по 10 камери !!! В дългите отсечки от Президентството до Раковка също има камери ама са изнесени в страни от платното. Трудно се забелязват.

Фиат маниак Аватарът на lllubo
    Регистр. на
    19.04.2006
    Цитат kastelo написа:
    Ще си позволя да направя едно уточнение за камерите преди Люлинския тунел:Това не са камери, а яркомери!!! Уреди, които измерват осветеността преди колите да влезнат в тунела и на базата на тези данни се регулира осветлението вътре в тунела! Това се прави, за да може очите на шофьорите да свикнат веднага с осветеността вътре и за да се пести електричество!
    абсолютно точно и вярно!Например има такива на малкото тунелче на новия път дето свърза Сливница и Обеля (пътя под който минава метрото - сещате се за кой говоря). Майка ми работеше там и ми каза че хората ги мислят тези устройства за радари и редовни ги чупят. Кастело много точно е описал действието на уредите, не ги бъркайте с камери за наблюдение или с радари на куките.
    Audi 1.8S златен талон

Регистр. на
    28.12.2005
    Току що забелязах още една камера.Намира се на Сливница и Раковски. Посоката е от Сточна гара към Люлин. Апарата се намира на един кол от лявата страна на платното в коритото на реката и е насочено към светофара. Тия се клонират мама им дееба.

Напреднал шофьор Аватарът на Blade SG
    Регистр. на
    26.10.2005
    Добре, колеги, а кои от тези камери са с радари?

Фиат идол Аватарът на BEX---GT
    Регистр. на
    11.09.2006
    Цитат The_Wicker_Man написа:
    Току що забелязах още една камера.Намира се на Сливница и Раковски. Посоката е от Сточна гара към Люлин. Апарата се намира на един кол от лявата страна на платното в коритото на реката и е насочено към светофара. Тия се клонират мама им дееба.
    тази ми казаха, че не работи...аз пък знам от компетентни органи, за камери, които следят кой кара в бус-лентите на Цариградско пп - а сега да си признае кой не кара :D :D :D
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

Фиат идол
    Регистр. на
    04.04.2006
    Някой да е засичал други камери освен на посочените по-горе места?

Регистр. на
    28.12.2005
    Еми казаха, че 20 патрулки на КАТ са оборудвани с камери и освен че покриват ПТП-та при движението си от едно ПТП към друго ПТП заснемат нарушители.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    19.08.2005
    Така и трябва Макар, че ще продължават случките като днес... паяка прибира една кола която е зарязана така, че да не можеш да завиеш от Стамболийски, точно до KFC... "пича" тича от KFC-то и разправя на полицая "много бързах, може ли да почерпя нещо..." и това го чух докато се опитвах да пресека въпросната малка уличка...Та ефект голям ефект няма докато за "почерпка" не започне да се превръща във фиш от 500 евро
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

Регистр. на
    28.12.2005
    А при паяците вече лабаво нема. Имат GPS. Говорих един път с един от тях и вика че много са ги затегнали. Щом мръдне стрелата на GPS-а веднага се записва и се изпраща час и после по отчетите сверяват дали има такса в този час.

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Тема: Къде са камерите в София

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •