Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 64

Тема: Къде са камерите в София

Mitkoo
    Guest

Къде са камерите в София

1. На бул. Н.Вапцаров пред Sofia Land и там където се съединява с Черни Връх - камерите са в 2-те посоки 2. На околвръстното пред McDonalds(посока Студентски Град) в края на разширението - камерите снимат в 2-те посоки 3. На Цариградско шосе пред Експо Центъра и Тойота - камери в двете посоки 4. Хотел Хемус. Монтирана е на стълба на светофара, на който спирате идвайки от бул.,,Арсеналски,, към хотела. Представлява една голяма кутия и камерата е вътре. Има поставено и осветително тяло, което да осветява района на платното точно около стоп-линията, така че снимките ще стават хубави и ясни и през тъмната част на денонощието. Правели по пет снимки на кола. 5. На бул.България между НДК и моста на бул.Витоша 6. Пред строителния техникум, която хваща ако минаваш по трамвайната линия. 7. Ботевградско шосе - караулката на КАТ при разклона за Кремиковци точно срещу сервиз "Инкотар". Гледат посока Ботевград и Кремиковци. 8. На бул.Сливница (посока Сточна Гара) точно преди светофара/кръстовището с Христо Ботев ако погледнете вляво (откъм реката), 10-15 метра преди светофара ще видите на един стълб (около 10 метра височина) една сива кутия която гледа към кръстовището.Благодaря на Azzie за информацията

blondy_driver
    Guest

И на още едно място!

След основния ремонт на тунел "Люлин" има поставени камери в двете посоки на тунела Нека отбележ,че ограничението на скоростта там е 40км/ч кофти колеги

Фиат фанатик Аватарът на ivo098
    Регистр. на
    02.01.2005

Re: И на още едно място!

Цитат blondy_driver написа:
    След основния ремонт на тунел "Люлин" има поставени камери в двете посоки на тунела Нека отбележ,че ограничението на скоростта там е 40км/ч кофти колеги
    стига бе, аз там живея, досега не съм забелязал......пък и доста юркам по новия асфалт
    ex Fiat Bravo GT

Фиат фанатик Аватарът на divaka
    Регистр. на
    29.03.2005

Re: И на още едно място!

Цитат lulinsquad написа:
    Цитат blondy_driver написа:
    стига бе, аз там живея, досега не съм забелязал......пък и доста юркам по новия асфалт
    еми в тунела лекичко и после ---->>>>>
    FIAT BRAVO 1.6 16V

blondy_driver
    Guest

ех колеги колеги....

напълно Вярно Моля Ви другия път като минете карайте с 40км/ч и когато се движите:1) посока от Центъра за Люлин на около 50-тина метра преди навлизане в тунела погледнете към бенда му от дясната страна и ще я видите тази камера практически следи за скоростта на насрещното платно (т.е. идващите от Люлин) и на вашето малко преди навлизане в тунела...пък може би и в първите му метри....2)посоката сега е от Люлин към Центъра камерата се намира отново във ваше дясно на такъв като тънък стълб е качена непосредствено след автомивката....камерата следи скоростта на идващите от центъра вашата скорост метри преди навлизане и след навлизане в тунела...ох ами това е дерзайте колеги и съседи ако ни привикат в кат само ще викаме "не съм аз,не съм" и така....

Фиат фанатик
    Регистр. на
    04.11.2004
    Цитат Mitko написа:
    Странно ми се видя че и при 3-те ми минавания през Люлинския тунел детектора не реагира.
    Камерите в тунела не са за скоростта. Те са само за наблюдение :D

Фиат идол Аватарът на 1115
    Регистр. на
    28.06.2005
    Тия според мен не са много добре..........представете си ако се срине нещо, защото примерно ВиК копали и скъсали кабел.

Бута детска количка
    Регистр. на
    27.09.2005
    Ще си позволя да направя едно уточнение за камерите преди Люлинския тунел:Това не са камери, а яркомери!!! Уреди, които измерват осветеността преди колите да влезнат в тунела и на базата на тези данни се регулира осветлението вътре в тунела! Това се прави, за да може очите на шофьорите да свикнат веднага с осветеността вътре и за да се пести електричество!Мога да гарантирам за тази информация, защото съм току-що дипломирал се студент от Технически Университет и една от практиките ми беше при човека, който е конструирал подобни устройства за магистралите "Хемус" и "Тракия". :DP.S. Така че може съвсем спокойно да си дигнете 120 км/ч още преди да влезете в тунела!

Кара Фиатче 126 Аватарът на netsurfer
    Регистр. на
    31.05.2005
    kaмера засега има само на светофара на хемус и мобилните

Фиат фанатик Аватарът на Zaphod
    Регистр. на
    02.02.2005
    Blondy го беше писала и преди, мисля, макар и не толкова подробно))Дааа, а аз излизам с около 120 ...
    Alles in Ordnung

Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна

Тема: Къде са камерите в София

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •