Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Схема на модул за централно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Схема на модул за централно

    трябва ми схема за управление на централно.Искам като отключа едната врата и другите да се отключват.Става въпрос без аларма

    #2
    За типото ли питаш? Като отключиш някоя от предните врати се задейства централното, а ако правилно съм разбрал при теб не става. Може като е слагана аларма да са прекъснали веригите на ключетата.Според схемата от Haines 64 и 75 са ключалките на предните врати и в тях са ключетата за управление на централното. При заключено/отключено се дава към маса един от двата извода (като гледаш оляво надясно са 3 и 4) и централното подава съответния по полярност импулс към електромоторите. Ако се върже към веригата външно ключе или някаква управляваща схема отключването става дистанцонно (не с ключа).
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      Това го знам Питам за схема на самия модул който управлява машинките.

      Коментар


        #4
        Ееее.. модула чак не съм го отварял Имаше някъде из форума тема за чипа вътре, някой търсеше заместител. Ама не помня дали не беше на този за стъклата Видях... За стъклата било.
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          Ако иска6 6те ти пратя един модул само че съм от Варна.Така ще ти е по лесно отколкото да си го правиш сам макар устройството му е просто.Даи някакви координати и ще получиш "КОЛЕДЕН " подарък.

          Коментар

          Working...
          X