Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TD100 регулиране на съединител?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    TD100 регулиране на съединител?

    Как мога настроя да ми отлепя малко по-нагоре че много долу отлепя.За да вклиуча задна или първа трябва да го натистана чак до ламарината
    A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
    Punto Sporting 1.9JTD 2003
    ex. Fiat Marea TD100 1998

    #2
    пусни в търсачката имаше една такава тема в често задавани въпроси май ли, знам ли, но имаше и то са картинки беше
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      колега дай линк ако го знаеш къде е ?В често задавани не видях ,разгледах гои всичките.В търсачката пак нищо не намерих.Трудно включвам задна и първа а съединитела ми отлепя на два пръста от ламарината,недава да го отпуснеш и колата хуква
      A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
      Punto Sporting 1.9JTD 2003
      ex. Fiat Marea TD100 1998

      Коментар


        #4
        Колеги оправих се сам.Скоростите влизат супер мазно сега.Съединитела ми отлепя горе долу към средата или малко над нея а не както беше на два пръста.Колата спря да тресе на старта и съединитела омекна.Само да питам как мога да разбера да не съм го натегнал много и да е почнал да боксува малко и да замине феродото
        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
        Punto Sporting 1.9JTD 2003
        ex. Fiat Marea TD100 1998

        Коментар


          #5
          Включваш на 3-та, дърпаш ръчната и пускаш леко съединителя.Ако колата не загасне докато отпуснеш съединителя съвсем значи трябва да отпуснеш малко Успех!
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Re: TD100 регулиране на съединител?

            georgid написа:
            Как мога настроя да ми отлепя малко по-нагоре че много долу отлепя.За да вклиуча задна или първа трябва да го натистана чак до ламарината
            http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=12981Аз затова ли си играя да снимам е потърси малко де.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Аве баче каква е тая хамалогия Бръкнах си като пич и си го натегнах на ръка,нищо не сум разкачал
              A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
              Punto Sporting 1.9JTD 2003
              ex. Fiat Marea TD100 1998

              Коментар


                #8


                шефе от къде се натяга ? кажи че моя почна много горе да отделя , почва от средата и чак горе е напълно отделил искам малко да го сваля ?

                Коментар


                  #9
                  Кой пипа с червения химикал :D

                  Коментар


                    #10
                    Humppa написа:
                    Кой пипа с червения химикал :D
                    Явно добрата фея
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар


                      #11


                      абе даите нещо по темата бре феята нема ми натегне жилото

                      Коментар


                        #12
                        Re:

                        komshiqta написа:
                        абе даите нещо по темата бре феята нема ми натегне жилото
                        Абе сега ще започна и теб да клепам с червено! Защо не погледнеш дали не може да се натегне откъм педала? Ако не става от там, виж схемата, виж описанието и линка, които е направил Тоrnado!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар

                        Working...
                        X