Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познай колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Познай колата

    Е, коя е колата?
    Прикачени файлове
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    ако съдя по рамената на чистачките е типо
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      ... мммм... да, по чистачките Типо ще да е... било!Ама чудя се как се слиза от таз кола с тези ограничители? п.п.Като гледам втората и третата снимка, май и окачване от ситроен ще да му е садено...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        100 % tipo, вратите, коша само типо е
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          Който има Типо веднага познава. Интересна идея. Цвета нещо не е гот, и вратите но като машина е впечатляваща. Интересно беше как са успели да направят таблото с цвят слонова кост. Ако го бях качил като снимка обаче, нямаше нужда да питам.
          Прикачени файлове
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            и това сега харесва ли ви?Една кола дето няма да мога да я карам (щото такова чудо едва ли може да се кара в БГ - не само заради ниските прагове, и поради съсвем други съображения - т.(еди коя си) от ЗДВП - забранена е промяна в конструкцията на автомобила...) - трябва да си я държите в някой автосалон само за показване...Не ми харесва определено.То бива тунинг, ама това е пресилено според мен.Иначе е красиво, но не става за каране, сори.

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              и това сега харесва ли ви?Една кола дето няма да мога да я карам (щото такова чудо едва ли може да се кара в БГ - не само заради ниските прагове, и поради съсвем други съображения - т.(еди коя си) от ЗДВП - забранена е промяна в конструкцията на автомобила...) - трябва да си я държите в някой автосалон само за показване...Не ми харесва определено.То бива тунинг, ама това е пресилено според мен.Иначе е красиво, но не става за каране, сори.
              А тези дето правят пикапи от лади и москвичи и са регистрирани, и всичко?Да, тунинга е малко прекален, но аз се радвам че е на фиат с фиат двигател.Иначе си прав, няма номера.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Има една комисия, дето регистрира автомобили с промяна в конструкцията, но пак трябва да отговарят на един билюк изисквания. Няма начин тази да я регистрират.

                Коментар


                  #9
                  А този фургон се произвежда от!!!!!!!!!!!!!!
                  Прикачени файлове
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    ЗИЛ
                    Punto 55 SX

                    Коментар


                      #11
                      май малко са взели назаем от предницата на една друга подобна чикия - Деу (Дърво) Люблин
                      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                      Коментар


                        #12
                        100% е било типо
                        Mercedes E200 coupe

                        Коментар

                        Working...
                        X