Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писна ми от тази сурова зима вече съм с летните гуми.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Хм...и аз се замислям, вече е време за едни нови летни гуми.Та харесах си едни регенератки, Малатеста, 42лв. парчето мисля беше, и искам за предни да ги слагам(въпреки, че е забранено, аз не карам с 200, а нови летни 120лв баси...).Шарката на модела е същата като Мишлен Пилот Спорт, за 80-90лв. нови, предни.Какво мислите?
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #17
      Не си играй с тези регенерати По-хубаво си вземи нисък клас гуми, но не и регенерат
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #18
        Vladim написа:
        Аз пък не издържах и си купих новички ляти джанти. Покрай тях и две нови гуми! По принцип всяка пролет менкам гумите към края на април, но тази година все пак нямаше зима!
        Комши, качи снимки на новите ляти джанти да ги видя 14" или 15" са?
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #19
          blagun написа:
          Комши, качи снимки на новите ляти джанти да ги видя 14" или 15" са?
          Още не съм ги снимал, но ето линк: http://www.enzo-wheels.com/506_EN.5E...1680?webdid=95Спазвам предписанията на производителя и си взех 14-ки! P.S. За да не каже някой, "ама тези са с 5 болта" пояснявам, че има богата продуктова гама, моите са с четири болта!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            Vladim написа:
            blagun написа:
            Комши, качи снимки на новите ляти джанти да ги видя 14" или 15" са?
            Още не съм ги снимал, но ето линк: http://www.enzo-wheels.com/506_EN.5E...1680?webdid=95Спазвам предписанията на производителя и си взех 14-ки! P.S. За да не каже някой, "ама тези са с 5 болта" пояснявам, че има богата продуктова гама, моите са с четири болта!
            Ей страшни са Вчера имах удоволствието да се запозная с Порше Кайман и мога да те уверя, че джантите са същата форма и дизайн Много са красиви Горе долу какви пари е комплекта, ако не е тайна, разбира се
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #21
              Другата седмица и аз сменям зимните с кетни гуми.
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар


                #22
                Малиии грехота, такива красиви джанти и неси ги взел 15 ки 15ката друго говори, много отваря колата а и производителя споменава и за 15ки тук там . Но както и да е, с здраве да те возят по родните пътища и да събират погледите на голфаджиите Кажи кви пари са?
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #23
                  Браво, Влади, очите ми останаха в тия джанти

                  Коментар


                    #24
                    Slavi_Lancia написа:
                    Малиии грехота, такива красиви джанти и неси ги взел 15 ки 15ката друго говори, много отваря колата а и производителя споменава и за 15ки тук там . Но както и да е, с здраве да те возят по родните пътища и да събират погледите на голфаджиите Кажи кви пари са?
                    Е... за 15-ки отиваме вече на други цени, както и за гуми. Да не говорим, че за мен е безумие да се кара с нископрофилни гуми по нашите пътища. Като смених зимните 175/65 с летните 185/60 усетих доста сериозна разлика-колата започна да вози осезаемо по-твърдо. Предните гуми са ми новички, последен модел Marangoni! Та тези две гуми+джантите+секретни болтове (хубавинки) и 10% отстъпка-632лв. Очаквайте и снимки скоро! Ето една мързелива снимка от балкона на която не се виждат много, ама... после повече!
                    Прикачени файлове
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #25
                      друго си е товазатова и зимата си карам с летите джантииначе колата не ми харесва :D
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар

                      Working...
                      X