Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писна ми от тази сурова зима вече съм с летните гуми.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Писна ми от тази сурова зима вече съм с летните гуми.

    Днес вече реших,че вече няма смисъл от зимните ми гуми отпред и си поставих летните.Пък дай Боже може и да разваля времето така.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Колега, тази Марийка като нова бе! Направо от завода е излязла май!
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Roko написа:
      Колега, тази Марийка като нова бе! Направо от завода е излязла май!
      Мерси за похвалата.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Моля, да ти е "жива и здрава" дето се вика и пу да не и уруки!
        Space Star 1.9 DID

        Коментар


          #5
          Много хубава кола ... евала!

          Коментар


            #6
            Re: Писна ми от тази сурова зима вече съм с летните гуми.

            Tornado написа:
            Днес вече реших,че вече няма смисъл от зимните ми гуми отпред и си поставих летните.Пък дай Боже може и да разваля времето така.
            И аз смятам да сложа летните-моите зимни гуми не са видяли сняг тази зима!
            Fiat Punto 1.7 TD

            Коментар


              #7
              Re: Писна ми от тази сурова зима вече съм с летните гуми.

              tzetzo_slavista написа:
              Tornado написа:
              Днес вече реших,че вече няма смисъл от зимните ми гуми отпред и си поставих летните.Пък дай Боже може и да разваля времето така.
              И аз смятам да сложа летните-моите зимни гуми не са видяли сняг тази зима!
              И аз отивам до Русе да сложа летните тази седмица.

              Коментар


                #8
                И аз днес свърших тази работа.Само половин час по-късно за малко да спра в задницата на едно ренде 19 (шаман) на един светофар Гледам колегата в огледалото ей-такъв: С право де. Път - сух, място самолет да кацне а аз за малко да го изненадам изодзадзе.Д...а и тъпите корморанки Сигурно и лист хартия намаше да мине м/у броните ни...Явно някои хора ще трябва да привикваме и от зимните към летните гуми.Или просто си купим гуми!
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  И аз мисля в четвъртък да слагам шпицарките

                  Коментар


                    #10
                    Ми то и мен ме осени таз мисъл за летните, ама все пак сутрин си е м/у 3-5 градуса температурата, та в този ред на мисли се отказах, че все пак ходя на работа рано (на студеното) и всички знаем, че под 7 градуса на лятната гума не й е добре..........

                    Коментар


                      #11
                      Farta написа:
                      Ми то и мен ме осени таз мисъл за летните, ама все пак сутрин си е м/у 3-5 градуса температурата, та в този ред на мисли се отказах, че все пак ходя на работа рано (на студеното) и всички знаем, че под 7 градуса на лятната гума не й е добре..........
                      По-скоро на нас не ни е добре, на лятната гума и е все тая дали е 2 или -12 градуса...Виж на зимната по обяд може да се каже че хич не и е добре
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #12
                        Esper написа:
                        Farta написа:
                        Ми то и мен ме осени таз мисъл за летните, ама все пак сутрин си е м/у 3-5 градуса температурата, та в този ред на мисли се отказах, че все пак ходя на работа рано (на студеното) и всички знаем, че под 7 градуса на лятната гума не й е добре..........
                        ..Виж на зимната по обяд може да се каже че хич не и е добре
                        Даже почва да цвили и да реве от жега Аз мойте ги смених вчера и съм много доволен Сега му олекна на Фичо и се развървя яко
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #13
                          в този женски месец с тези летни гуми.... ще търсите тенекеджии ми се струва, ама ваша си работа.... явно сте спестили някой лев от отопление тази зима и искате да сложите нови ламарини на фиатките аз знам, че летните се слагат по гергьовден.... днес сутринта като отивах на работа беше 0 градуса... вчера синята птица спа навън и сутринта беше цялата в лед....
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #14
                            donnna написа:
                            в този женски месец с тези летни гуми.... ще търсите тенекеджии ми се струва, ама ваша си работа.... явно сте спестили някой лев от отопление тази зима и искате да сложите нови ламарини на фиатките аз знам, че летните се слагат по гергьовден.... днес сутринта като отивах на работа беше 0 градуса... вчера синята птица спа навън и сутринта беше цялата в лед....
                            Трябва да си пълен аматьор, за да се удариш в такова време Ако търся тенекиджия няма да е заради летните ми гуми, а ще е заради друго... Миналата зима карах колата на един приятел БМВ на сняг с летни гуми и какво стана-нищо А като си със зимните гуми все едно няма да се удариш, ако ти е писано Както каза гумаджията " ...ти си от предвидливите хора..".
                            BMW E90 320D
                            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                            Коментар


                              #15
                              Аз пък не издържах и си купих новички ляти джанти. Покрай тях и две нови гуми! По принцип всяка пролет менкам гумите към края на април, но тази година все пак нямаше зима!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X