Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какъв взрив?!?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какъв взрив?!?!

    леле колеги днеска какво ми се случи пред очите....100% ще го дават по новините,гледайте!карам си аз служебния бус от Челопечене посока караулката и пред мене на 50м.някво BMW! Изведнъж експлоадира,и се вдигна във въздуха поне на 2 метра...гледката беше ужасна,части от човека се въргаляха по асвалта,карантии,задницата на колата се разцепи и хвръкна в канавката...направо бях ужасен продължих си пътя-не ме винете,но съм на работа и нямах време да се разправям с полиции и линейки...та връщам се след около 3 часа - цялото шосе отцепено,десетки патрулки,пожарни,телевизии...оказа се,че газовата уредба му била гръмнала - тъкмо я влачеха нанекъде с 2 огромни дупки в корпуса ...и всичко това пред очите ми извод:до газ и газова уредба няма да припаря никога!!!

    #2
    Re: какъв взрив?!?!

    sehnsucht написа:
    извод:до газ и газова уредба няма да припаря никога!!!
    аз пък чух че в колата е имало взрив
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Газовата уредба може и да е гръмнала, но само след като е гръмнал взрив!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Ето новината във водещи новинарски сайтове. Откриите 10-те разлики ... за истината няма да говоримhttp://www.dnes.bg/article.php?id=33...ws1429130.html

        Коментар


          #5
          Новината в Днес.БГКолата е Мерцедес, по-скоро била е.То се вижда и на снимката. В "новината" пък пише Ренде 21 То накря се съмнявам че и снимката е вярна.Не че защитавам тезата за газта, обаче подобно унищожение без допълнителен експлозив няма как да се случи
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            Esper написа:
            Новината в Днес.БГКолата е Мерцедес, по-скоро била е.То се вижда и на снимката. В "новината" пък пише Ренде 21 То накра се съмнявам и че снимката е вярна.Не че защитавам тезата за газта, обаче подобно унищожение без допълнителен експлозив няма как да се случи
            Виж какво съм писал в горния си пост за разликите и истината ... според мен тия от днес.бг просто са хакнали първата снимка на разбита кола, която им е попаднала. Те пишат и, че експлозива е бил около 1 кило, а дир.бг казват 3!!! И двата сайта са единодупни, че колата вероятно е била Рено 21 ...

            Коментар


              #7
              Re: какъв взрив?!?!

              sehnsucht написа:
              леле колеги днеска какво ми се случи пред очите....100% ще го дават по новините,гледайте!карам си аз служебния бус от Челопечене посока караулката и пред мене на 50м.някво BMW! Изведнъж експлоадира,и се вдигна във въздуха поне на 2 метра...гледката беше ужасна,части от човека се въргаляха по асвалта,карантии,задницата на колата се разцепи и хвръкна в канавката...направо бях ужасен продължих си пътя-не ме винете,но съм на работа и нямах време да се разправям с полиции и линейки...та връщам се след около 3 часа - цялото шосе отцепено,десетки патрулки,пожарни,телевизии...оказа се,че газовата уредба му била гръмнала - тъкмо я влачеха нанекъде с 2 огромни дупки в корпуса ...и всичко това пред очите ми извод:до газ и газова уредба няма да припаря никога!!!
              А колегата казва,че е било BMW.

              Коментар


                #8
                колеги,колата беше BMWпред мене се взриви мамка му ...иначе и аз и колегите предположихме,че е имало взрив някакъв,защото имаше 2 дупки в бутилката,видях като я влачеха....предполагам,че дори и да има начин да се взриви газова уредба сама,едва ли ще е по тоя начин

                Коментар


                  #9
                  sehnsucht написа:
                  колеги,колата беше BMWпред мене се взриви мамка му ...иначе и аз и колегите предположихме,че е имало взрив някакъв,защото имаше 2 дупки в бутилката,видях като я влачеха....предполагам,че дори и да има начин да се взриви газова уредба сама,едва ли ще е по тоя начин
                  Колега предполагам много си се стресирал то цялата работа. Ама с тези писания тук ако те видят куките дали няма да те привикат на разпит? Все пак си свидетел какво е станало. А знаеш, че клепоухите душат навсякъде. Гаранция ти давам, че четът по форумите. Не знам какво да ти кажа ти даде ли някакви показания някъде?
                  Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                  Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                  Совалката средно на LPG
                  Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                  Коментар


                    #10
                    случка

                    имах си аз и това да стане те по добре да търсят кой взриви колата
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Те сега учат марките още

                      Коментар


                        #12
                        Колега sehnsucht, защо все пак не се отбиеш в полицията за да дадеш показания. Предполагам, че няма да те изядат . Все пак може да си видял нещо важно.
                        Fiat Ritmo 105TC
                        1600cc 105к.с.

                        Коментар


                          #13
                          Като говорим за взрив, ето нещо много по-зрелищно от Перник - днес:ЦЪК ТУКЗа щастие без жертви, като се има предвид количеството което обявиха - 3 тона амонит!Мързеше ме да се катеря по баира за детайли, още повече че в момента бях на зъболекарския стол Яко беше, мания! Помислих че метеорит ни джусна!Интересно е това което казаха - ЗИЛ-а се запалил и затова станала белята.По спомени, амонита не се ли взирвяваше само от детонация?!?Ако има (ал)химици, да кажат, аз с органичната химия съм скаран
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            ’ми и аз не съм алхимик, ама си спомням преди около 2г, един ТИР с амониева селитра на автомагистрала Хемус се бе позапалил и шофьора опитал първо с неговия си пожарогасител да гаси, при което не успял (свършил ли беше, не работел ли...) и почнал да маха да спрат колите по магистралата и никой не искал да спре... добре, че накрая някой спрял и угасили пожара... щото ако било гръмнело това количество амониева селитра в ТИРа, щяло да отнесе половината хълм в съседство...
                            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                            --- в сърцето завинаги... ---
                            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                            Коментар


                              #15
                              Sandeto написа:
                              ...почнал да маха да спрат колите по магистралата и никой не искал да спре...
                              Що ли не съм учуден...Ум не ми го побира какъв дебил трябва да си за да гледаш как гори кола и да си подминеш все едно минаваш покрай простититка на околомръсното... Обаче като имам предвид онези смешни дезодорантчета които повечето хора си носят под предната седалка, и да спре, освен да го препикае друго няма какво да се направи Аз съм гасил 2 коли и не съм обеднял от факта че съм си презареждал пожарогасителя.По-точно един мохер алеко който не отцеля и една македонска цистерна с гориво която отцеля :D Дано не ми се наложи никога повече
                              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                              Коментар

                              Working...
                              X